BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

DeletedUser48286

Ce-au patit fetitele din method?

Parte 1:
Triburi: Meth0d, Method, Meth?, Me7od, M3thod
Parte 2:
Triburi: BLANK, MMM, CL, SMF, Mini

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 395
Tabăra 2: 137
Diferență: 258

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,969,436
Tabăra 2: 1,054,366
Diferență: 1,915,070

chart


???
 

DeletedUser46530

+ mai aveti si academia pe care ati desfiintat-o zilele astea
EOe-Mcd4TMeOos87Bq-PEQ.png


si ceva mai in tema cu razboiul

dXOs53ENT1ucP4t68pPMDQ.png
 

DeletedUser48286

MiniM si Bang nu au fost academiile noastre de la inceput, nu mi le baga aici, voi ati luat mai multe sate contra lor cand se aflau sub alte denumiri-triburi. Eu am pus doar triburile Method.
 

DeletedUser48165

zeii zeilor :)) spor la joc ma... va bat graficele.....conturi support, zeci de sittere ,cedari de conturi.....iscoade etc....mari poeti in bataliile vietii;) jucati si la final va laudati ZEILOR!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3193

"A-cest servãr este plin de oligarhi care nau citit si ei nis-te almanahe ca sa se cultive-ze."

Cotzanule- Am impresia ca ai avut o zi teribila si ce ai zis: "Hai sa fac pe grozavu' pe extern cu povesti non-sens si sa ma cert cu fiecare user" fara suparare dar am impresia ca ai un orizont olecutza cam restrans, nu am priceput aproape nimic din posturile tale.

Get real! Respira adanc, ia un jack si revino, esti prea tensionat!

Nu inteleg cum reusesc sa ma gasesc mereu in compania unor persoane:D de o moralitate indoielnica, un comportament absolut scandalos si apucaturi cat se poate de barbare.:eek: Uneori imi pun la indoiala integritatea psihica...:))
 

DeletedUser41586

cred ca BLANK s-a aliat cu Method sa innobileze o academie..

Blank si jucatul..:))
 

DeletedUser3193

Ai revenit din rai?:Dai mancat maru' si te`a trimis d-zeu inapoi pe extern?::cool:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
doar jumate , jumate am fost trimis sa iti ofer tie :) dupa ce termini de mancat jumatatea de mar trebuie sa te duc de unde am fost trimis :X
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cam da :( am iesit din iad sa merg in cautarea largetei dar vad ca acum este inobilata intern si nu stiu daca apuc si eu sa dau in ea
 

DeletedUser40602

va certati voi intre voi ce conturi sa mai "ademeniti" in blank :))
 
Sus