Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser48123

Invata-ne maestre. As intelege sa vina Hasul sau Pietraru momentan sa faca misto-uri , dar tu ce drept ai?
 

Atașamente

  • Screenshot_2018-01-22-19-01-05-1.png
    Screenshot_2018-01-22-19-01-05-1.png
    283,3 KB · Vizualizări: 116

PRADA

member
Scor reacție
6
iar începi? sau e revansa de când ai fost afisat mister barbar 2017 pe forum pe aici. fac misto-uri ca ati pierdut sate pe banda rulanta. eu n-am pierdut si nici vreun alt coleg. si chiar de-am pierde, tot am putea afisa pe unu sau pe altu' pe forum sa-l mai încretim.
v-ati trezit tu si turodica sa fiti avocatii luidragnea team, sa puneti pe altii la punct. haide pa pân' la urmatorul organizat :))
 

DeletedUser17245

Copile...vezi-ti de treaba ta.vorbeste in numele tău și despre tine..da? Lasă impresiile și nu mai vb despre mine că nu ne cunoaștem si nu am ciocnit valiza in gara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

iar începi? sau e revansa de când ai fost afisat mister barbar 2017 pe forum pe aici. fac misto-uri ca ati pierdut sate pe banda rulanta. eu n-am pierdut si nici vreun alt coleg. si chiar de-am pierde, tot am putea afisa pe unu sau pe altu' pe forum sa-l mai încretim.
v-ati trezit tu si turodica sa fiti avocatii luidragnea team, sa puneti pe altii la punct. haide pa pân' la urmatorul organizat :))
Pe aia cu Dragnea team să o ții la tine acasă, pentru dacă ar fi să facem o comparație corectă fix voi aveți stilul PSDist de joc. Ați câștigat o mică luptă, din cauza unor amărâți de trădători.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pe aia cu Dragnea team să o ții la tine acasă, pentru dacă ar fi să facem o comparație corectă fix voi aveți stilul PSDist de joc. Ați câștigat o mică luptă, din cauza unor amărâți de trădători.

Vezi ca o punem la dosar, sa iti dam citat cand mai dai statistici din zile cand rasar si pe la noi "amarati de tradatori"
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pe aia cu Dragnea team să o ții la tine acasă, pentru dacă ar fi să facem o comparație corectă fix voi aveți stilul PSDist de joc. Ați câștigat o mică luptă, din cauza unor amărâți de trădători.
Se numeste ironia sortii, sper ca iti dai si tu seama :D
 

DeletedUser24948

E strategie, hai sa nu aruncam cu noroi, cand nici mainile noastre nu-s chiar curate. Fiecare isi face strategia cum poate si cum ii iese, acum a fost randul lor, atat.
 

DeletedUser9326

Diferenta este ca cei din Dt si-au jucat tare prost cartile. Goloie era arogant cu toti pe atunci, acum nu stiu.. nu mai da nimeni de el. Legenda spune ca s-a dus la gaini si nu s-a mai intors :)))))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Copile...vezi-ti de treaba ta.vorbeste in numele tău și despre tine..da? Lasă impresiile și nu mai vb despre mine că nu ne cunoaștem si nu am ciocnit valiza in gara


Odododododododododododododododododod, data viitoare, atenție la neatentie, barbari cu nick ce sunteti.

Esti vai de capu tau, o întrerupere nu stii sa faci, sunteti 0 bă, 0!
 

DeletedUser48449

Fastylio astăzi la ora 18:56
Ai de tine! clasic esti bun pana dai de cei buni ..apoi te lasi si noroc ca nu mai joci .. esti penibil! erai bun si de caracter stateai si jucai , erai bun trageai si pe altii dupa tine! Nu aveai cum sa scoti msvasyka;) iti trebuia mult suflet si vointa si tu nu ai ! te-ai umflat in pene ca ai scos marginea. si ai facut nr sate si inamici pe ferme..!

vasyka ursu aka Winter is LEAVING Just in Zigzag :)))
panfletu asta intra pe l62 sami lase mesaju asta:)
unde ai fost ma tu pe harta pana acuma de imi vorbesti asa?

o intrat Fame pe l60 ?:) bucurativa ca ati castigat si voi o lume ca miam dat io delete (l57) :)))

incep sa nu mai am loc in pod ca il umpleti panfletilor:)
 

DeletedUser48237

o intrat Fame pe l60 ?:) bucurativa ca ati castigat si voi o lume ca miam dat io delete (l57)
A
bucurati-va
mi-am
eu
Uite frumosule, te invat sa scrii daca tot ai dat stergere si nu te-am putut invata sa joci.
Sa nu uitam ca pe 57 cereai invitatie la noi, si ai dat stergere dupa ce te-am refuzat si au aflat colegii tai ca esti tradator.
Acolo ai fost mai rau ca aici, comparativ, te-ai batut cu marginea si aici si acolo, ai luat barbare si inactivi si aici si acolo, ai stat in mijlocul tribului si aici si acolo. Diferenta e ca aici dai stergere fara sa fii initial refuzat cand incerci sa te recruteze dusmanii...asta in caz ca nu te-au refuzat si greenuletii.
Vezi sa nu dai satele moca acum cand te lasi, am auzit ca, UsaCrazyMind cumpara la pret bun satele.
 
Sus