Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser30525

Tata esti un anonim fara nume
Zi numele de pe joc
Si da, as vrea mesaje
Chiar te rog

Stii foarte bine ca fara acordul celor care au scris mesajele nu le pot posta
Oricum orice ati face si zice sa deviati subiectul nu aveti cum
E clar ca jucatori dk au transferat bani si nu putini doar ca sa castige si ei ceva pe un joc
Penibil dar adevarat
Aceiasi jucatori vin si spun cat de buni sunt
Nu implic dk sau dt aici
Cunosc jucatori buni si foarte ok la voi
Oricum lumea 60 a devenit una foarte urata
O sa luptam insa cu voi si cu tranzactiile voastre pana la final

Cat despre cine sunt pe joc am mai scris
Ma gasesti pe kampfstier

Cu respect
 

DeletedUser47798

Hmm,sa fie adevarat?
 

Atașamente

  • images.jpg
    images.jpg
    8,8 KB · Vizualizări: 96

DeletedUser41053

Stiu, stiu, ati vrut dovezi de pe skype sa ne banati conturile :)))
La ultima verificare, singurele dovezi luate in considerare erau de pe joc sau forumul extern, cred ca ai uitat asta :d
In fine, au mai fost 2 colegi in trecut care au primit oferte de 50, respectiv 80 euro, de la niste conturi fantoma pe lumea 61, sa dea contul in green, cred ca si alea au fost tot incercari de gasire de dovezi :d

Chiar vedeam sa apara scuze in genul :)))

Ce vorbim aici mah ... hai cu dovezi clare de transfer de bani sau de puncte premium pe sate si gata am dat stergere.
Impotriva ta exista dovezi si transfer de bani si transfer de puncte premium ... iti aduci aminte de ionut ... chiar si rage a spus ca ai cumparat satele pe puncte premium ... mai exact 400 per sat.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce vorbim aici mah ... hai cu dovezi clare de transfer de bani sau de puncte premium pe sate si gata am dat stergere.
Impotriva ta exista dovezi si transfer de bani si transfer de puncte premium ... iti aduci aminte de ionut ... chiar si rage a spus ca ai cumparat satele pe puncte premium ... mai exact 400 per sat.
Unii consuma 400 pe luna cp + mc, altii dau 400 pe sat :D na, e foarte "echilibrat"
 

osândă

member
Scor reacție
1
Alexutza,dai si tu din gura ?
ce ati ajuns,sa fie dk,tirbu de deferi mai buni ca voi,chiar si mai bogati =)))nu as fii zis.
Te a pus iubirea sa te iei de ursu iar?
Spune ne si noua,golo are mainile moi?a fost ferm cu tine?
spune ne si tu te rog cat ati dat pe contullui reggie ca sa vina la voi.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Teslare,toata lumea stie,ca tu nu vrei sa o recunosti ne am obisnuit,sa vad acum cine mai iti da oferte la pp uri,cate ban uri mai iti iei.te rog sa nu mai scrii aici,tu nu esti jucator,esti cumparator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44124

Alexutza,dai si tu din gura ?
ce ati ajuns,sa fie dk,tirbu de deferi mai buni ca voi,chiar si mai bogati =)))nu as fii zis.
Te a pus iubirea sa te iei de ursu iar?
Spune ne si noua,golo are mainile moi?a fost ferm cu tine?
spune ne si tu te rog cat ati dat pe contullui reggie ca sa vina la voi.
tu esti ala care mi te adresa-i cu boss acum nici jumatate de an?
tocmai tu vorbesti de vandut/cumparat conturi?
 

DeletedUser41053

Da-mi sa vad si eu dovezile alea de transfer de bani daca tot zice rage ca le are
Sa`mi zica tot el ca eu i-am cumparat contul :))

Nu e vorba ca ai cumparat conturi, ca tu nu o sa cumperi niciodata cont din DK, e vorba ca ma acuzi pe mine de dimineata pana seara de cumparat si tu faci oferte la DK cum prinzi ocazia, atat :)))

Eu nu am nevoie sa cumpar conturi sa castig o lume ... am castigat 3 lumi fara sa cumpar un cont ... probabil asta o sa fie a 4-a :D
 

osândă

member
Scor reacție
1
boss,iauzi ?hmm nu tin minte, vad ca asta zici mai la toata lumea ca iti spunea boss,posibil sa ti fi spus,mai multi ,nu doar eu..Sa ti actulizez "bossul noobilor" ii spui si tu la golo ca ne e dor de ironiile si de arogantele lui,e plictisitor jocu,hai golo,curaj ca nu te mancam,ce tre sa facem ca sa apari si tu ?incep sa cred ca vrei sa ne parasesti:|
 

DeletedUser47495

Teslare,nu mai incerca sa iesi din cacat ca nu ai cum,toata lumea stie,ca tu nu vrei sa o recunosti ne am obisnuit,sa vad acum cine mai iti da oferte la pp uri,cate ban uri mai iti iei.te rog sa nu mai scrii aici,tu nu esti jucator,esti cumparator.

Du-te și fa o școală de triburile și după aia poate o să fii la jumătate din nivelul lui Teslaru :*
 

DeletedUser29124

Din pacate asa a ajuns jocul...organizatele nu se mai dau acum cu fuluri si nobili..se dau cu cardul...:(
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Du-te și fa o școală de triburile și după aia poate o să fii la jumătate din nivelul lui Teslaru :*

'ete ce mascotă pupăcioasă, o dă cu double entendres. :)))
ia zi rodică, cu banii tăi ti-ai schimbat numele pe joc sau ai primit sponsorizare?

Din pacate asa a ajuns jocul...organizatele nu se mai dau acum cu fuluri si nobili..se dau cu cardul...:(

si de apărat cum se apără oare, tot asa? aruncă bani si pp-uri să primească deff? :eek:
 

DeletedUser41053

'ete ce mascotă pupăcioasă, o dă cu double entendres. :)))
ia zi rodică, cu banii tăi ti-ai schimbat numele pe joc sau ai primit sponsorizare?

si de apărat cum se apără oare, tot asa? aruncă bani si pp-uri să primească deff? :eek:

De ce ar avea nevoie de atac cand poti lua sate pe bani ... asa ca ei fac numai aparare. Asta e strategia lor ... la toate organizatele au iesit pe 1, 2 sate pe plus in rest cumparat de conturi.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Noi jucam pe harta,dar o cam facem singuri,voi nu stiu ce faceti,sunteti in vacanta la munte,sau?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
De ce ar avea nevoie de atac cand poti lua sate pe bani ... asa ca ei fac numai aparare. Asta e strategia lor ... la toate organizatele au iesit pe 1, 2 sate pe plus in rest cumparat de conturi.

dacă mai mult nu pot.. ce să facă? cu bâlciul de azi am auzit de achizitie pitzi asta, top 10 la puncte, 120 la agresor.

Puncte: 869.648
Loc: 10
bivuB9W.png

mai mare dragul..

ce faceti singuri ? un belish pe furish ceva :D ?

mergi înapoi la găini, clismare
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Ce e cu poza aia Zeuss?
Donatie pentru respectul lui krawo?
Acum krawo cred ca e la Fontana di Trevi sa mai faca niste bani.
 
Sus