Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser47495

De ce ar avea nevoie de atac cand poti lua sate pe bani ... asa ca ei fac numai aparare. Asta e strategia lor ... la toate organizatele au iesit pe 1, 2 sate pe plus in rest cumparat de conturi.
Și totuși statistica? :( Îmi pare rău că nu-mi mai poți răspunde, dar se pare că și zeii au nevoie de vacanță.
 

osândă

member
Scor reacție
1
si golo doar ce a venit,deja a si plecat,ce pacat=))))))))))))))))))))
mai bine fara el si asa era inactiv,olandezu,vezi sa ai grija de dt ,oke?
 

DeletedUser44124

uite-l si pe viteaz, citeste mesajul, vede ca a facut putin misto de el, hop cu raportul, si dupa mai si iese:"hahaha, te-a batut mama"
 

DeletedUser29124

Sefu...mai baneaza-i si pe astia de cumpara conturi dupa conturi..nu doar pe cei ce aduc dovezi.Multumesc!
 

osândă

member
Scor reacție
1
Alexutza cat timp jicnesti fara limita,ce ai vrea sa faca?din cate stiu eu olandezu nu ia facut da report,deci..
 
Scor reacție
0
Și totuși statistica?
Poate te incanta asta :D. Adifok deja i-a facut slabi, tu n-ai nimic de zis ?:D

Parte 1:
Triburi: MnKs, MnKs., MnK.s, ÎMnK.s, GM, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, ONE, DT+, Zero

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 550
Tabăra 2: 195
Diferență: 355

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,301,044
Tabăra 2: 1,172,847
Diferență: 2,128,197

chart



,olandezu,vezi sa ai grija de dt ,oke?
Le-am dat liber la barbare si pe k35. Sa vezi ce le sclipeau ochii :)))
 

DeletedUser47495

Chiar ma intreb care e nivelul maxim de penibilitate la care pot sa ajunga unii din green... Persista cu aceleasi acuzatii desi se vede ca sunt depasiti total.

Va rog macar sa apreciati tenacitea si perseverenta lor! Sunt oameni care e clar ca au in tel...
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Asa cu un ochi mai dintr-o parte va zic ca tribul dk era ratat (fara potential si fara viitor) inca din start , eram niste vai de noi dupa cum eram catalogati de ei , totusi vazind ca nu ne fac fata au trecut la cumparat conturi (la asta se pricep cel mai bine) . Daca as face un top atunci CraZyMind USA este nr 1 , era disperat si dupa un sat de 3k puncte... si sunt si altii....
Winter nu e invins , winter exista:p . Sunteti un trib slab , foarte slab ! Scuzati-mi modestia.
Ciocu mic si creste-mi satele, ca pe 53, mare jucator
 

DeletedUser47495

Poate te incanta asta :D. Adifok deja i-a facut slabi, tu n-ai nimic de zis ?:D

Parte 1:
Triburi: MnKs, MnKs., MnK.s, ÎMnK.s, GM, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, ONE, DT+, Zero

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 550
Tabăra 2: 195
Diferență: 355

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,301,044
Tabăra 2: 1,172,847
Diferență: 2,128,197

chart




Le-am dat liber la barbare si pe k35. Sa vezi ce le sclipeau ochii :)))

Statistica aia include foarte multe cedari si nu releva valorile adevarate ale celor 2 triburi. Pe mai incolo!
 

DeletedUser44124

de cat sa stai pe triburile, mai bine mergi mai des pe la facultatea aia, poate mai inveti si cate ceva, ca altfel vii si jicnesti pe aici
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Chiar ma intreb care e nivelul maxim de penibilitate la care pot sa ajunga unii din green... Persista cu aceleasi acuzatii desi se vede ca sunt depasiti total.

Va rog macar sa apreciati tenacitea si perseverenta lor! Sunt oameni care e clar ca au in tel...
Nici tie nu ti-a ajuns dovada platii? :))) E cam maximul pe care noi il putem face.

Asa, noi am venit cu dovezi pentru acuzatiile facute, voi? Nimic, nimic, bate vantul?
 

osândă

member
Scor reacție
1
Se mai intampla,mai gresim,acum te simti mai bine ?
Adica tu mi spui sa imi las coelgi sa se distreze doar ei cu voi ?nu se poate asa ceva,apropo salut o pe thumper,spunei sa mai dea ceva spionaje ,ca altceva nu este in stare saraca
 

DeletedUser44124

da, ai dreptate, de asta tu erai la furat si ea a castigat l 54:)
sau ii dadeai o mana de ajutor lu ursu sa prinda vaca?
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Statistica aia include foarte multe cedari si nu releva valorile adevarate ale celor 2 triburi. Pe mai incolo!

da' asta cum îti place, tinere?

Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: DK

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 62
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 421,639
Tabăra 2: 409,758
Diferență: 11,881

chart


aveti un singur sat pe plus dar -12k diferenta puncte.
pai daca v-ati organizat pe sate de 1k puncte

YGD5wur.png


#dkceimai #strategie
 

DeletedUser44124

pe54 tiger a fost baiat finut ,credea ca o combina pe thumper mi-a cumparat mie contul,ia lasat ei satele,mai bine il dadeam gratis la revo,doar daca tiger m-a stresat asta a fost..cand tu i ai furat combinatia..nu stiu cum l ati putut prosti sa mai joce cu voi inca...a da i ati dat acces la paltforma
vezi cum le stii tu pe toate?:))
mai si recunosti pe aici ca ai vandut contul.
de unde veniti ma, asa foame mare e peste tot?
 
Sus