Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser47495

da' asta cum îti place, tinere?

Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: DK

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 62
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 421,639
Tabăra 2: 409,758
Diferență: 11,881

chart


aveti un singur sat pe plus dar -12k diferenta puncte.
pai daca v-ati organizat pe sate de 1k puncte

YGD5wur.png


#dkceimai #strategie

Se vede ca habar n-ai ce-i ala razboi, nu stii sa pui si academiile :) pardon, nu-ti convine sa le pui...

Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2
Parte 2:
Triburi: green, blue, pink, Black, red, yellow

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,687
Tabăra 2: 5,065
Diferență: 378

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 226
Tabăra 2: 187
Diferență: 39

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,192,382
Tabăra 2: 16,429,053
Diferență: 2,236,671

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,397,625
Tabăra 2: 1,251,040
Diferență: 146,585

chart
 

Saitou

member
Scor reacție
1
de cat sa stai pe triburile, mai bine mergi mai des pe la facultatea aia, poate mai inveti si cate ceva, ca altfel vii si jicnesti pe aici

tu cum mai poti posta ma pe extern?cum sa fi atat de penibil sa mai vi sa postezi cand esti praffff...pe lumea asta ai noroc ca barbarele nu pot face nobili ca erau peste tine la numarul de sate,ai numai interne luate si ai mai si pierdut cateva sate din cate se pare
du-te la gaini dupa goloie,cred ca e destul de fericit de nu s-a mai intaors de acolo,poate ii calci pe urme!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Se vede ca habar n-ai ce-i ala razboi, nu stii sa pui si academiile :) pardon, nu-ti convine sa le pui...

Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2
Parte 2:
Triburi: green, blue, pink, Black, red, yellow

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,687
Tabăra 2: 5,065
Diferență: 378

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 226
Tabăra 2: 187
Diferență: 39

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,192,382
Tabăra 2: 16,429,053
Diferență: 2,236,671

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,397,625
Tabăra 2: 1,251,040
Diferență: 146,585

chart
Eu zic sa pui de cand a inceput razboiul, nu de cand iti convine tie :)
 

DeletedUser3547

Chiar ma intreb care e nivelul maxim de penibilitate la care pot sa ajunga unii din green... Persista cu aceleasi acuzatii desi se vede ca sunt depasiti total.

Va rog macar sa apreciati tenacitea si perseverenta lor! Sunt oameni care e clar ca au in tel...
Serios? Hai sa ne uitam la the facts:

1. transfer bancar
2. proprietarul contului spune pe fata ca a vandut contul si precizeaza cine l-a cumparat


Degeaba incerci sa va speli imaginea ca deja toata lumea va stie, de aia probabil intrati pe toate lumile in 2 familii, altfel nu aveti cohones si sanse sa castigati.

Ati ajuns in aceeasi situatie ca Gentle, de rasu curcilor:D:D:D:D :) Tactica de PSDist care se preface ca nu vede dovezile clare si concise e interesanta dar PENIBILA, pacat pentru voi ca nu pune nimeni botul.:(
 

DeletedUser44124

tu cum mai poti posta ma pe extern?cum sa fi atat de penibil sa mai vi sa postezi cand esti praffff...pe lumea asta ai noroc ca barbarele nu pot face nobili ca erau peste tine la numarul de sate,ai numai interne luate si ai mai si pierdut cateva sate din cate se pare
du-te la gaini dupa goloie,cred ca e destul de fericit de nu s-a mai intaors de acolo,poate ii calci pe urme!
da da da, iarasi tu, iarasi o sa aud cum m-ai batut pe 54
 

samY.

member
Scor reacție
0
Mii de mulțumiri, esti o interna de treaba :*.

Tudorica, mi-e si mila de voi, dar ajungem si la voi, nu va faceti probleme..

Dar sa jucam pe harta!!! Sper ca si maine dimineata sa va gasesc pe forum, barbari cu nick.. sau, macar pe confa aia sa nu il mai lăsați pe săracul yoyo singur. Sunteti încă pe harta datorită lui, + 2,3 care mai misca ceva.

Putin ne pasa de conturile cumpărate de voi, o sa va calcam pe cap oriunde si oricum.

Creșteti satele frumos, suportii noștri preferați :*. Va pup.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44124

altu care si-a vanut contul pe lumile trecute si acum vine cu impresii de printesa.Cum zicea goloie, si tu ai figuri de hotel de 5*?
mai tu vii si incerci sa faci misto de detalii din viata privata si apoi indemni lumea sa joace pe harta? serios esti tu ma
 

samY.

member
Scor reacție
0
Stiu ca la ora 7:30 trebuie sa dai de mâncare la pui Da mai verifica si contul din cand in cand te rog.. it's too easy..

Hahahah si cand ma gandesc ca sunteti văzuti jucători de nivel mediu.. nabi, e plin de nabi

În fine, e prea scurta seara sa o stric cu tine, poate de era thumper ieșea ceva, da' asa, n-are rost. Ceao ragazzi
 
Ultima editare:

DeletedUser30241

# LumeaSeJoacaPanaInUltimulMoment
#LupteleSeDauPeHartaNuPeForum
#SuntOlandezSiM-AmScufundat #Salvati-ma
 

MsVasyka

member
Scor reacție
0
este vorba despre CraZyMind USA .
Da cred ca le spulberam noi mitul , precum ar fi ei jucatori cu x lumi in spate:p
daca asa le-au cistigat pe toate...
si eu acuma ma intreb din cauza cui eram invinuit ca am vindut cont/trib .....din cauza nobilor astea care strica farmecul acestui joc.
 

DeletedUser48123

este vorba despre CraZyMind USA .
Da cred ca le spulberam noi mitul , precum ar fi ei jucatori cu x lumi in spate:p
daca asa le-au cistigat pe toate...
si eu acuma ma intreb din cauza cui eram invinuit ca am vindut cont/trib .....din cauza nobilor astea care strica farmecul acestui joc.

Esti bine?:))
 

DeletedUser29124

Da... tot mai gresit e tot :( si numai ca se aduc in discutie asemenea subiecte si s-a ajuns la nivelul acesta de discutii :(

La nivelul asta de discutii? La nivelul asta de joc au adus colegii tai jocul...Acum 4..5 ani cand cineva facea ceva "neregulamentar" era automat bagat la interne...acum e idolatrizat...
In r.l e la fel...iar rezultatul se reflecta clar in ceea ce se intampla in Romania, cum am mai spus.
 

DeletedUser47495

Cei din Green sunt atât de amuzanți :))))))) Și-au găsit de pe acum scuzele băieții
 

DeletedUser48449


Cam asa arata harta, iar noi "DK" am avut cel mai greu K, era tot k-ul contra noastra.. imi aduc aminte cand eram in NR1 ca, cautase alianta pana si cu cu noi contra la DK asa de disperati erau.. numa ca eu am intrat in DK iar restu e istorie. zicea cineva ca sa crescut pe jucatori mici din Winter si Zig verificatimi tw stats ca eu unu am crescut pe jucatori "mari", le-am oprit cresterea, iam blocat si intrun final iam batut:D iar recrutari nu au fost numa dupa ce au realizat ca nu mai au nici o sansa, cine zice altceva delireaza sau nu o avut nici o legatura cu harta. Mnks o avut primi K-ul dupa care DT, Green si DK intrun final. Eu vorbesc de partea mea a K-ului unde eram cam izolati.

Frumoasa lume, Frumoase provocari.
Legat de conturi.. alti le cumpara alti le ia moca alti baga bani si prefera sa nui piarda cand se lasa nu vad nimica neinregula aici, cine zice altceva sa bage si el sute de euro si sa vada cum e sa fie degeaba.
 

DeletedUser48711

Cam asa arata harta, iar noi "DK" am avut cel mai greu K, era tot k-ul contra noastra.. imi aduc aminte cand eram in NR1 ca, cautase alianta pana si cu cu noi contra la DK asa de disperati erau.. numa ca eu am intrat in DK iar restu e istorie. zicea cineva ca sa crescut pe jucatori mici din Winter si Zig verificatimi tw stats ca eu unu am crescut pe jucatori "mari", le-am oprit cresterea, iam blocat si intrun final iam batut:D iar recrutari nu au fost numa dupa ce au realizat ca nu mai au nici o sansa, cine zice altceva delireaza sau nu o avut nici o legatura cu harta. Mnks o avut primi K-ul dupa care DT, Green si DK intrun final. Eu vorbesc de partea mea a K-ului unde eram cam izolati.

Frumoasa lume, Frumoase provocari.
Legat de conturi.. alti le cumpara alti le ia moca alti baga bani si prefera sa nui piarda cand se lasa nu vad nimica neinregula aici, cine zice altceva sa bage si el sute de euro si sa vada cum e sa fie degeaba.


Rambo tu esti tot. Nu ti-ai luat pp-urile si ai plecat pe 62?
Deja plictisesti lumea cu cat de bun esti
 

DeletedUser48449

Pai am fost, sunt si voi fi. prietena tu numi ajungeai nici la degetu mic de la picior.. nu stiu cum ai tupeu tu panfletule sa vb cu mine asa.. ai noroc ca mam lasat ca pana acuma stateai la mila mea panfletule :))

Erau niste discuti iar eu fiind implicat total in ceea ce se discuta am zis sa zic lucrurilor exact cum sa int.
Diferenta dintre tine si IO eu chiar am fost implicat pe harta iar tu stateai ascuns cu capu in pamant in spatele meu.. iar acuma vi tu sa latri ?
 
Sus