Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

samY.

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: MnKs, MnKs., MnK.s, GM, .MnKs., ÎMnK.s
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DT+, ONE, Zero

Timeframe: 27/01/2018 00:00:00la27/01/2018 15:58:46

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 110
Tabăra 2: 52
Diferență: 58

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 10
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 560,346
Tabăra 2: 205,701
Diferență: 354,645

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 279,862
Tabăra 2: 86,319
Diferență: 193,543

chart


Contele gs, mai trăiește?! Unde sunt afirmațiile alea de la începutul lumii? :)
DT who?!

Un weekend frumos va dorim, barbarelor. Mai lăsați externul si mai jucați si pe harta, ca ne plictisim grav..
 
Scor reacție
0
goloie astăzi la ora 12:10
Buna ziua! Urmeaza un nou organizat pe noi. De data asta vreau sa ne organizam cat se poate de bine si sa nu se mai piarda nici macar un sat. Toata lumea sa ii comunice lui Zuzic urgent urmatoarele:

1. sprijin permanent disponibil:
2. sprijin mobil disponibil:

Chiar daca aveti doar 100 cu 100 pe unele sate, spuneti si acele trupe pentru ca doar de pe 100 de sate se strang 10000 cu 10000 si pot ajuta foarte mult.


Deja ne suparam goloie. Ai zis sa nu se piarda niciun sat si s-au pierdut 23. Ia gata fugi tu la gaini si lasa-ma sa ma ocup de trib ca mergea bine cat ai fost tu sa-ti faci fanteziile

Mai multe academi ca Mnks nu o avut nimeni
DT au avut mai multe ca noi. Nu e vina noastra ca isi bat joc de oameni si ii interneaza peste noapte cerand sitter pe cont de 100pct.

Btw daca vrei sa demonstrezi ca esti cel mai bun nu fugi cand e greu pe l62 si zici ca ai batut tot pana acum. Cand tragi echipa dupa tine in momentele grele atunci demonstrezi ca esti cel mai bun
 
Ultima editare:

DeletedUser48449

Nam fugit ma nebunilor care sunteti voi nebuni.. chiar nus genu sa fug de lupta, nam fugit niciodata si nici nu o sa fug vreodata, singuru meu motiv pentru care intru e lupta. nu cred ca e vreun jucator care ma stie si o jucat in juru meu ca sa zica altceva in afara ca nu ii las sa doarma linistiti. chiar vroiam sa termin ce am inceput dar no fost sa fie.. asta e, cu alta ocazie pe alte lumi

cand ma lasasem cand o inceput l62 aveam 40+ fulluri cu 70 nobili.. ce sec:)

nu vreau sa demonstrez cas cel mai bun.. miam luato pe l47 am fost 1 vs familia fame (60%din harta) si pe l59 mau bagat in trib, cand au auzit ca am 5 nobili o invitat pe toti din jur o rezervat tot ce era de rezevat sa ma izoleze sa nu cresc, mam enervat si am ignorat rezerva la lakele de pe locu 1 si dumnezeu cu mila so dus 50euro cat ma costat 5 nobili:) ca o tot mancat unu rahat de l59 uite aia sa int acolo:)

mersi boss, cand zic panflet ma refer exact la ce insemna plus cami place cum suna:)
PS: Alex scuzami ignoranta.. si tu ai crescut pe inamici. i tip my hat
tenor.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47924

samy, taticu tau e aici, stai linistit,..ce vrei sa ti cumpare taticu,...o prajiturica,...un suc,..ca de,..ai fost cuminte,..n ai iesit din casa,..te ai jucat cuminte la pc,..bravooo,..:)), referitor la joc,..suntem aici,..jucam , ne distram,..oricum,..nu folosim jargoane si cuvinte ce nu pot fi scrise aici cum a ti folosit voi pe skype,..bai frate,..uitati va un pic in voi,..pe langa voi,..e periculos sa traiesti intr o lume virtuala,..am castigat cateva lumi alaturi de colegi care joaca pe diferite triburi si lumi,...va garantez,,,totul e fum,..nu se merita pt un joc sa devenim ceea ce nu ne dorim zic eu nici unul,.. au mai fost si pe aici fel de fel de contre,..mistouri,..da,..face parte din spectacol,..dar sa te adresezi ca la usa cortului,...pe mine ma depaseste,..nu aduc amenintari la nimeni,..nici macar nu ne cunoastem majoritatea,..ca atata mai trebuia,..sa ne facem si gasti sa ne confruntam prin cartiere,..bleah,..imi e lehamite,..asta e,..atata pot unii,..
 

samY.

member
Scor reacție
0
:) stai linistit, pentru cine merita, am respect.

Dată viitoare înainte să faci afirmații îndrăznețe pe forum, gândește-te de două ori!

Spor la joc, ne vedem acolo.

P.S. Nu noi suntem noliferii aia de asteapta vara sa se lase adversarii.
 

DeletedUser47924

Eu fac numai afirmatii normale ...nu fabulez...sa castigi o lume cu dt si dk pe harta sa nu credeti ca e usor...suntem o echipa dispusa sa joace si cativa ani pe o lume fara probleme...aici sa va vad ...sa nu fiti foc de paie...sa va fereasca stiri voi cine sa va pierdeti cumpatul pt un moment...conjunctura pe harta a fost favorabila pt voi...sa le pupati talpile la cei din rs...ei v au adus in avantaj acum...bine...si loserii care au fugit crezand ca o sa castige lumea alaturi de voi...sa nu uitam...doar 40 vor castiga lumea...sa vedem cati de la voi sunt dispusi sa nu fie printre ei...totusi...sper sa nu dureze si l60 cat a durat l6...parca vreo 6 ani am jucat acolo sa castigam lumea...ar fi totusi exagerat si nu mi mai doresc un repetir...sper sa se termine mai repede...deci...inca o data...bafta la unitate si perseverenta pe joc...noi vom juca...avem un ritm...sper sa tineti pasul altfel...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Eu fac numai afirmatii normale ...nu fabulez...sa castigi o lume cu dt si dk pe harta sa nu credeti ca e usor...suntem o echipa dispusa sa joace si cativa ani pe o lume fara probleme...aici sa va vad ...sa nu fiti foc de paie...sa va fereasca stiri voi cine sa va pierdeti cumpatul pt un moment...conjunctura pe harta a fost favorabila pt voi...sa le pupati talpile la cei din rs...ei v au adus in avantaj acum...bine...si loserii care au fugit crezand ca o sa castige lumea alaturi de voi...sa nu uitam...doar 40 vor castiga lumea...sa vedem cati de la voi sunt dispusi sa nu fie printre ei...totusi...sper sa nu dureze si l60 cat a durat l6...parca vreo 6 ani am jucat acolo sa castigam lumea...ar fi totusi exagerat si nu mi mai doresc un repetir...sper sa se termine mai repede...deci...inca o data...bafta la unitate si perseverenta pe joc...noi vom juca...avem un ritm...sper sa tineti pasul altfel...

Daca nu fabulezi, ai probleme in alta parte :) Cate k-uri a avut l6? Poate cateva zeci? Pe 60 sunt 4k-uri pline, si restul pauza. Despre ce vorbim?
 
Scor reacție
0
noi vom juca...avem un ritm
nu pare ca jucati

conjunctura pe harta a fost favorabila pt voi...sa le pupati talpile la cei din rs
Ne-au ajutat rs nu zic nu, totusi voi nu miscati nimic. Noi cand a iesit reggie impreuna cu cei din fostul sh am atacat, am luat sate, am stat pe conturi unde nu se putea. Voi ati pierdut tot contul lui Reggie in 3 nopti, jumatate din contul lui Alex.

Gandeste-te ca noi doar ne-am adaptat la stilul vostru de joc. Ai fost primul cu arogante pe extern, cand a iesit reggie si inainte era goloie arogant ca ne desfiinteaza din 2 organizate. Am primit amenintari de la voi din trib ca se vine dupa mine si alti colegi in viata reala. Daca nu ma crezi iti pot pune si poze. Ati dat mesaje de recrutare atat in RS cat si la noi + multe circulare prin care sa atrageti oamenii la voi.

Acum intrebarea mea e tot voi va plangeti ca pleaca lumea de la voi ? Va bateti joc de playeri si imi zici mie de echipa unita. Poate nici la noi reggie n-a fost tratat corect mereu dar niciodata cand a fost pe sitter n-a pierdut jumatate de cont. Alex la fel s-a lasat.

Toata lumea v-a respectat pana sa incepeti cu mizeriile voastre. Sper doar sa mai rezistati si sa va aratati adevarata valoare de trib care a castigat 4 lumi pe harta. Bafta
 

DeletedUser47924

Da...am putea continua discutia la nesfarsit...voi ati scos un cont...noi am scos cel putin un trib pana acum...ca sunt tradari...ca se fac interne..
S or fi dat si mesaje cum zici...eu nu sunt in masura sa judec...eu sunt soldat aici...doar atat va mai spun...razboaiele nu sunt pierdute de soldati ci sunt pierdute de generali. Si eu va urez un joc placut si sper sa demonstrati ca aveti conducatori macar pe jumatatea celor din dt si dk. Daca nu veti fi in permanenta in alarma...veti fi fumati. Daca vreun trib, pe orice lume ar fi, pierde jucatori ca se lasa de joc...asta nu e o scuza...tineti minte asta..
 

DeletedUser48315

:) stai linistit, pentru cine merita, am respect.

Dată viitoare înainte să faci afirmații îndrăznețe pe forum, gândește-te de două ori!

Spor la joc, ne vedem acolo.

P.S. Nu noi suntem noliferii aia de asteapta vara sa se lase adversarii.
Suntem noliferi ca asteptam vara? :rolleyes:
 

DeletedUser44124

voi deja ati doborat unul.
Sunteti singurul trib care a incercat sa recruteze un admni dintr-un trib advers.Oare chiar asa impresie aveti voi despre admini, ca isi manjesc numele pentru o gasca de "maniaci"?
 
Scor reacție
0
Gasca asta de maniaci ti-a predat azi inca o lectie de triburile.

Te plangi de recrutari cand tu ai inceput ?

Degeaba ai platforma aia ca tu n-o sa fii niciodata jucator.
 
Sus