Roma vs Gentle

Facsala123

member
Scor reacție
0
GZi0bMC.jpg


Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V
Parte 2:
Triburi: Crowd, RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, Gentla, Gentlb, Gentle, Gentls, Gents, CONTRA, Sp@rt@, SP@RTa

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,933
Tabăra 2: 9,036
Diferență: 5,103

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221
Tabăra 2: 91
Diferență: 130

chart

Stati linistiti, la cum jucati, va batem si cu un sfert de harta daca e nevoie. Cei din United o sa va multumeasca, ca le-ati recrutat internele.

Voi recrutati de unde scuipa altii :))
 

DeletedUser42954

Trebuia sa le spui ca sunt niste noobi, cand erau la voi si ca ii "scuipati "intr-una.
Mai aveti jucatori de genul acesta?
 

DeletedUser48627

Tin sa te anunt ca lupta se da cu partenerii de concurs , nu cu internele.
Hai ca vreau sa te vad cum iti spargi 10 ferme pe un sat in granita cu noi dar , scuza-ma , e mai usor sa stai in centrul tribului , sa te roage jucatorii din granita sa te muti cu 2-3 sate acolo si sa nu vrei , nu?
Noroc cu chapura gomes , PetricaGSPTV , TheRipper si riona ca va tin granita si ca mai misca ceva in zona.Treziti-l va rog si pe J.Saw ca pierde sate daca mai doarme mult ...
Te tzuk*
 
Scor reacție
0
Tin sa te anunt ca lupta se da cu partenerii de concurs , nu cu internele.
Hai ca vreau sa te vad cum iti spargi 10 ferme pe un sat in granita cu noi dar , scuza-ma , e mai usor sa stai in centrul tribului , sa te roage jucatorii din granita sa te muti cu 2-3 sate acolo si sa nu vrei , nu?
Noroc cu chapura gomes , PetricaGSPTV , TheRipper si riona ca va tin granita si ca mai misca ceva in zona.Treziti-l va rog si pe J.Saw ca pierde sate daca mai doarme mult ...
Te tzuk*
Vine si vremea mea..stii vorba aia, ai grija ce-ti doresti.
 

DeletedUser18634

Scriu si eu pe aici. Mai exista United ??? Ca fug toti ca dihorii, mai urmeaza sa vina Patrykana si e terminat tribul :p
 

DeletedUser48627

Cand United facea recrutari din toate triburile era frumos si bine ... acum cand Gentle isi ia jucatorii ‘inapoi’ nu mai e bine.
Wake up, boys ... **** happens :)
 

DeletedUser45611

#united = UNÍT ~tă (~ți, ~te) 1) v. A UNI și A SE UNI. 2) (despre colectivități sau despre membrii acestora) Care se caracterizează prin unitate de idei, idealuri comune, acțiuni unanim acceptate (NOT!!)

In rest felicitari pentru mutarile pe harta...un razboi se castiga si in modul acesta !
 
Scor reacție
0
Scriu si eu pe aici. Mai exista United ??? Ca fug toti ca dihorii, mai urmeaza sa vina Patrykana si e terminat tribul :p
:D
# LumeaSeJoacaPanaInUltimulMoment
#LupteleSeDauPeHartaNuPeForum
#SuntSabinPatrykanaSiM-AmScufundat #Salvati-ma

Alinutzule si patrykana v-am zis de pe 56 cat de slabi sunteti :)))), nu v-ati invatat minte :D.

Cred ca ii dor spatele pe cei din Roma la cat v-au carat in spate :D

Ar fi bine sa nu va mai subestimati, fiecare trib are cativa jucatori care daca se apuca sa joace e jale :D. Bafta tuturor

PS: Facsala e clownul meu :D:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser48627

Rusine tuturor membrilor United ‘de baza’ care au incercat prin toate mijloacele sa cumpere conturi, sa minta jucatori(‘promitem paine si sare dar oferim ~internare~’), sa recruteze de pe harta academii(SACRED) si sa ii bage la interne dupa ce i-a folosit in ultimul hal.Rusine tuturor care nu au fost in stare sa ia un sat din familia RS/familia Gentle dar care au 20-30-40 de sate luate din interne.
Rusine alinutzu91 care in momente de ‘suspin’ a cedat dar care la recrutari si ‘buy-in-uri’ nu a cedat.
 

DeletedUser20519

Pentru 80% din trib nici nu sunt nici n-au fost buni..dar tu cum esti obisnuit cu trădările normal că-ți place de ei..ce sa faci..pur si simplu nu s-a putut sa le fie blindate 100% din sate..poate reușiți voi

Ai zis ceva de tradare? Sau cand o faceti voi asta nu se pune? Data viitoare stati in banca voastra si nu vorbiti aiurea daca nu stiti nimic.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Fratelino .. nu vezi ca de vreo saptamana oamenii sunt pe silent ?? =)
Nu mai au replici .... nu le mai merg uneltele sa posteze statistici .. unde e mangotărița aia care tot cerea statistici?? S.a dus pe faleza si ea.. unde eenyx si dicksie impreuna cu tupeul lor =)? Si unde o fi sarsvip asta de mai sus? Mare jucator ...mare trisor =)... i.au tras astia obloanele
 

DeletedUser42487

Sunt aici, stai calm :) Ai statistici? Pai sa vedem.... ati luat in gentle niste jucatori cu 0 valoare, care la atacuri au lasat sitter pt ca ei nu stiu ce e ala split. Haide te rog.. spune-mi ca de fapt a fost o strategie. S-a demonstrat inca o data ( nu ca ar fi fost necesar) ca facerea de bine...Razultat? Noi inca avem fruntea sus, inca suntem pe harta, nu ati demonstrat nimic nou cu mutarea asta. Vreti sa demonstrati ceva? Pe harta te rog... Numai daca poti, bineinteles :)
 

DeletedUser42487

unde e mangotărița aia care tot cerea statistici??

Serios? Mai trebuia inca o data sa arati ca nu ai bun simt? Mai civilizat te rog, ai iesit si tu in lume.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
in scurt timp am sa-ti dau reply cu citat la cele scrise mai sus .... si am o presimtire ca ai sa fii in aceiasi oala cu restul capeteniilor din roma sau chiar ca alinutzu91 care saracul ... e in depresie :(
si app de demonstrat...tu ai jucat triburile doar din taste toata viata ... =)
 
Sus