BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

DeletedUser40602

realizezi ca suntem vreo 2-3 din method care pierdem vremea pe extern o data la 3 ani nu?

sau pentru voi "externu ie veață" si trebuie sa batem din taste ca sa aiba sens jocu. pierdem, nu pierdem, ne jucam. nu stam la povesti :)) hai ca m-am trezit degeaba, ca lethal ma jigneste si imi da acuma cu 2k spioni. iti dau ma resurse sa-ti faci inapoi 3k cat aveai de pe satu ala?
 

DeletedUser46530

Ba, mama omida, razboiul e intre BLANK si method, nu intre BLANK si griguparazitu.

Mai pe scurt, tu nu reprezinti nimic in razboiul asta.

Nu reprezinti method, esti un simplu pion pe harta.
 

DeletedUser40602

eu ma reprezint pe mine si atat. stai linistit.

pion de la care n-ati luat decat 2 sate si alea la noroc ca erau goale..de fapt cam cum luati acuma in general, nimic nou. mama omida va asteapta pregatit corespunzator, sa va puneti putin la treaba. stii vorba aia: la munca, nu la intins mana. pana la urma o sa fie razboi blank si grigu daca nu ma scoateti mai repede de pe harta :(
 

DeletedUser45396

E destul de trist sa te crezi ceva jucator bun in timp ce tribul/alianta din care faci parte pierde 100 de sate in 3 zile :(
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
cristina care juca pe contesa sti foarte bine care sunt statisticil.... va faceti ca ploua.....felicitari


si acum e admin rly...membri blank fosti/actuali coplayeri sunt admini si te mai miri cum pierzi atata avantaj:))

game over;)

Habar n-am cine esti, vad ca tu ma cunosti bine. Nu mai joc pe 59 de ceva vreme, intrebasem de statistici din curiozitate, ca orice alt jucator. Daca pierdeti, o faceti pe mana voastra si doar a voastra.
Referitor la nemti, s-au luat banuri pt scripturi care la noi sunt legale, scripturi din colectia postata pe forumul extern( inclusiv pt scriptul de scos coordonate de pe harta). Nu stiu de ce vorbesti in necunostinta de cauza....
In rest, spor la joc :)
 

DeletedUser48165

Habar n-am cine esti, vad ca tu ma cunosti bine. Nu mai joc pe 59 de ceva vreme, intrebasem de statistici din curiozitate, ca orice alt jucator. Daca pierdeti, o faceti pe mana voastra si doar a voastra.
Referitor la nemti, s-au luat banuri pt scripturi care la noi sunt legale, scripturi din colectia postata pe forumul extern( inclusiv pt scriptul de scos coordonate de pe harta). Nu stiu de ce vorbesti in necunostinta de cauza....
In rest, spor la joc :)
:)) sigur doamna criss..... ma cunosti destul de bine doar ai tradat acum cateva speciale:)) cand erai simplu jucator... fara suparare
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
:)) sigur doamna criss..... ma cunosti destul de bine doar ai tradat acum cateva speciale:)) cand erai simplu jucator... fara suparare
tu ma cunosti, eu nu. fiecare joaca unde se simte bine, nu eram obligata sa raman intr-un trib, daca nu-mi facea placere. pana in momentul in care am iesit, am jucat pt tribu respectiv, asa ca nu vad rostul discutiei.
 

DeletedUser47559

Ati pierdut atata avantaj de noobi ce sunteti,ma rog avantaj nu e chiar corect spus,sa faci alianta cu toata harta impotriva unui singur...jalnic.
Puteati sa detineti si 90% din harta,daca 85% sunt noobi sau tradatori.
Multa bafta fostilor mei colegi!
 

DeletedUser43100

Buna , ma pot integra si eu pe aici ? Sau imi dai direct backstab ?
Am auzit ca tine lumea 59 pana in 2020 , e adevarat ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43100

doar eu sunt de ajuns , nu mai chem pe nimeni cu mine pe aceasta lume

pe lumea 55 mi-ai scris gg la 7 dimineata si ai plecat dand stergere cont ,daca mai tii minte jucam pe executantul ca titularul nu mai putea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43100

wow , super , si dupa ce ai rupt nobilii ai dat stergere cont , frumos nu am ce spune
ma bucur ca sunteti rabdatori si stati alaturi de noi 2 ani pe lumea 59
 

DeletedUser43100

am sa vorbesc cu fiecare coleg in parte sa imi lase teamviewer si sa stau eu personal pe toate conturile iar cine e curios daca sunt eu pe acel cont sa ma intrebe la telefon

shht rog adminii sa nu citeasca postarile mele

toate conturile le voi face DEFF , iar voi toate CONTURILE le faceti de atac :))))
 

DeletedUser45396

ce legatura are 55 aici?
echipa ta a fost mai buna acolo
acum vedem cum merge pe 59 :)
 
Sus