BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

DeletedUser47204

Parte 1:
Triburi: BLANK
Parte 2:
Triburi: Method, MiniM

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 279
Tabăra 2: 24
Diferență: 255

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,667,449
Tabăra 2: 234,298
Diferență: 2,433,151

chart



asta vorbeste, scuzele au inceput de pe lumea 1 si inca tot in scuze o tin majoritatea.

@djionut .. las-o balta :))
 

DeletedUser45396

ce fumati??ca vreau si eu
mai ales parazitu ca el pare cel mai high
 

DeletedUser35749

ce echipa domle ?
Cum ce echipa viteazule?
Daca ai venit sa joci la final cand toata lumea renuntase deja nu mai da din gura degeaba pe aici, in HNR eram 2 3 oameni care jucam in comparatie cu voi, de ce as mai fi stat sa pierd timpu aiurea daca nu aveam cu cine juca? Sa-ti demonstrez tie ceva?
Voi astia din RS stiti doar sa dati din gura mult si prost,atat
 

DeletedUser47204

Am putea intra si noi pe L61 ionut :D devenim Intoarcerea samurailor daca insisti :))
 

DeletedUser35749

Pe 60 nu au fost in stare sa tina MNKS sau GREEN pe loc, dar ei vin pe 59 sa ne tina pe noi :))
 

DeletedUser40602

Parte 1:
Triburi: BLANK
Parte 2:
Triburi: Method, MiniM

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 279
Tabăra 2: 24
Diferență: 255

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,667,449
Tabăra 2: 234,298
Diferență: 2,433,151

chart



asta vorbeste, scuzele au inceput de pe lumea 1 si inca tot in scuze o tin majoritatea.

@djionut .. las-o balta :))

siiii ce ziceam eu. 200 de sate pe saptamana din care 180 sunt goale ca unora nu le mai pasa si au dat stergere cont :)) unde erau alea 200 de sate pe saptamana cand mai juca viktor calumea si inca o mana de oameni? a? unde? aaaa nu exista pentru ca nu era mocangeala si nu puteati lua nimic offffffffffffffffffffff va chinuiati sa scoateti 50 de sate pe saptamana.. 2 triburi intregi vs 4 jucatori in nord.. vai de voi.
nici nu mai intru pe extern, cand vad ca nu mai joaca chiar nimeni dau stergere, decat sa imi apara la statistica ca mi-ati luat vreunu sate. nu uitati ba: de la mine ori nu luati nimic, ori va spargeti juma de cont pentru 3 sate
 

DeletedUser47559

Pai asta iti e nivelu de 5 sate:))
Saracii method,au recrutat toata harta,ei credeau ca fac dominanta cu barbarele...
 

DeletedUser45396

siiii ce ziceam eu. 200 de sate pe saptamana din care 180 sunt goale ca unora nu le mai pasa si au dat stergere cont :)) unde erau alea 200 de sate pe saptamana cand mai juca viktor calumea si inca o mana de oameni? a? unde? aaaa nu exista pentru ca nu era mocangeala si nu puteati lua nimic offffffffffffffffffffff va chinuiati sa scoateti 50 de sate pe saptamana.. 2 triburi intregi vs 4 jucatori in nord.. vai de voi.
nici nu mai intru pe extern, cand vad ca nu mai joaca chiar nimeni dau stergere, decat sa imi apara la statistica ca mi-ati luat vreunu sate. nu uitati ba: de la mine ori nu luati nimic, ori va spargeti juma de cont pentru 3 sate

Tu esti constient ca voi aveati mai multe sate decat noi nu?
Si adevaru e ca da si voi luati de era eroare pe tw.
Ismokedreams ce face? Si ala a fost cumparat nu?
 

DeletedUser46530

pacat ca viktor nu apare pe statistici, el fiind scos din method inainte de a fi innobilat..
 

DeletedUser47559

Nu mai cautati scuze pt faptul ca sunteti prosti,voi nici macar 100 de sate nu aveti si face gura mare pe aici:))
Oricum la voi problema nu a fost ca sunteti prosti,ati fost si prosti si inactivi asta a fost grav
Una peate alta tot degeaba ramaneti.
 

DeletedUser40602

Pai asta iti e nivelu de 5 sate:))
Saracii method,au recrutat toata harta,ei credeau ca fac dominanta cu barbarele...

alo printule, poti sa le iei pe alea 5 sau nu? nu. no taci. ai moral 100% (daca joci) pe mine? ai. ma ataci? nu. ma ataca cineva din blank? nu. toti mi-o bagati p-aia cu "ai 30k pe sate bla bla joci la moral", da de fapt sunteti frustrati ca pe mine nu m-ati luat pe sus din 2 fulluri si un tren. acuma am 80 de sate si toti aveti moral. is singuru ramas in acelasi loc de cand a inceput lumea si aveti peste 30-40 de fulluri de atac langa mine. SI NU FACETI NIMIC CU ELE, LE TINETI DEGEABA. ba voi va auziti ma? zmeilor? "sunteti praf nu stiti juca"---> va bateati cu aia noobi si cu internele, ati facut 200 de sate acuma gata, dati 5 fulluri la misto. gasiti satele goale gata sunteti zmei. mai vorbiti cu urssmircea sa mai ia niste conturi poc mai cad 200 de sate si va faceti voi norma de 200 de sate pe saptamana.
dati de unu slab (eu) care are trupe in granita cum ar trebui sa fie pe granita --> "esti praf joci la moral ce vrei sa facem cu tine cu 80 de sate macar de aveai 200". da frt 200 de sate goale sa le puteti lua de la mine in 3-4 zile =))) ma lasi ma? ai auzit vreodata de cuvantu strategie? sau la tine strategie = sate goale luate dintr-un full cu tren de la jucatori care nu dau 2 lei pe jocu asta =))

ce tine de recrutatu hartii NU IMI PASA, nu am avut nici un cuvant in schimbarile si recrutarile tribului. io is de acord ca am avut 4386734 sate mai multe ca voi si ca ne bateti acuma da pana la urma ganditi cu neuronu ala si recunoasteti ca ati recuperat din cauza tuturor noobilor care intrau de 2 ori pe saptamana si pierdeau sate in prostie. e ca si cum faci echipa de fotbal din 11 grasi si 6-7 fotbalisti...aia grasi is grasi si nu alearga dupa minge, aia 6-7 se zbat acolo sa dea goluri. cam asta ati facut voi inainte sa luati conturi =)) ati jucat triburile impotriva unora care preferau sa manance o shaorma decat sa noteze atacuri si sa-si mute def. de castigat ati castigat lumea gata, potoliti-va ca nimeni nu-i absurd. doar ca o sa ajungeti la BLANK vs grigu imediat ca vad ca de mine nu va atingeti inca =))) o sa pierd razboiu da macar raman cu constiinta impacata ca nu v-am donat satele.

si mai lasati forumu tribului in pace, va e frica ca daca face cineva cerere de sprijin o sa primeasca ca prin minune 50k si nu mai puteti lua sate moca? asta ca sa vada si "spectatorii" ce mari jucatori is in blank. stau pe 548487 conturi deodata in blank si METHOD si in method se pun sa stearga tot ce inseamna topicuri de cereri sprijin =)))) vai de viata voastra ma. (nu stiu daca e cont cumparat sau ati ademenit ceva jucator de top ca dupa ce se dizolva tribu il luati la el dar nimanui nu-i pasa ca oricum interna ajunge si ala care face "favoruri" tribului vostru)
LETHALEEEEEEEEE BAGA FULLURI TATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SA CREASCA INAMICII INVINSI CA APARATOR AYYYYYY
 

DeletedUser47204

lol :)) inca un frustrat

@ prietene, nu te-ai gandit ca pe tine vrem sa te lasam pe harta, ca sa ne amuzi pe extern ? daca te scoatem, de cine mai radem ?
 
Sus