BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

DeletedUser40602

mai bine ati mai lua unu un router cu ip rutabil ca zgubea sa aveti din ora in ora alt ip sa puteti intra pe 7 conturi fara sa va poata prinde careva. chestia asta se stie deja de nu stiu cand si va bazati pe asta ca nu va poate bana nimeni. deci orice discutie nu isi mai are rostu, ca voi n-o sa jucati doar pe cate un cont veci pururi amin. is singuru care mai joaca ceva si intra si pe extern. de ras rad eu ca sunteti atata de prinsi in jocu asta amarat ca "nu" ati uitat de cuvantu "troll" =))
mie imi convine, va frustrez si mai tare iar eu stau linistit si imi vad de treaba mea pe acasa, pe la scoala etc. ceauleees. la sfarsit de weekend sunt curios care mai pleaca la voi sau pe ce cont mai apareti. am auzit ca aveti in plan sa mai faceti unu "de-o interna". aflu eu cine cat de repede stati linistiti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40602

sanatate la nepoț, incep imediat scoala nu am timp de stat si pe extern, stau destul pe joc sa fac splituri ca ma bombardati cu atacuri.
 

DeletedUser47204

1. acum 2-3 postari ai zis ca nu te ataca nimeni
2. doar tu joci ? colegii tai au organizat care ajunge peste o ora si 20 minute, tu habar nu aveai de treaba asta :))
 

DeletedUser45396

sa incerci sa porti o discutie cu grigu e greu
nici el nu stie exact ce vrea
da de ce ti se pare ca suntem frustrati?
 

DeletedUser1924

Parte 1:
Triburi: BLANK
Parte 2:
Triburi: Method, MiniM

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 279
Tabăra 2: 24
Diferență: 255

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,667,449
Tabăra 2: 234,298
Diferență: 2,433,151

chart



asta vorbeste, scuzele au inceput de pe lumea 1 si inca tot in scuze o tin majoritatea.

@djionut .. las-o balta :))


Cum va puteti lauda cu statistici, dupa ce faceti ceea ce faceti? :)
Macar faceti-va magariile in liniste.


Succesuri!
 

DeletedUser40602

1. acum 2-3 postari ai zis ca nu te ataca nimeni
2. doar tu joci ? colegii tai au organizat care ajunge peste o ora si 20 minute, tu habar nu aveai de treaba asta :))

ba da cu tine si cu restu trebuie sa scriu ceva de genu: ATENTIE URMEAZA O PROPOZITIE CU CARACTER IRONIC? sau sa pun ghilimele peste tot? do you even română? doamne fereste. daca nici sa recunoasteti o ironie nu stiti, sunteti degeaba. eu abia am niste fulluri la misto de la lethal ca doar eu is activ pe cont fix cand trebuie..ati mai atacat pe unu de la noi si v-o spart 100 de fulluri. acuma nu il mai atacati. oare de ce? ca e activ. :)) cum ziceam, stati la mocangeala.
 

DeletedUser47559

Pai daca voi sunteti degeaba...fiti si voi macar activi,nu prosti si inactivi ca pana acum,ca sa nu mai fie mocangeli:D
 

DeletedUser47204

Azi a fost organizatul method, mare succes


Parte 1:
Triburi: BLANK, Mini, SMF
Parte 2:
Triburi: Meth?, n00b !, n00b?, MiniM, MAFIA, !SSS!

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 7
Diferență: 13

Cam asa ceva, no bine, pana diseara mai pierd baietii vreo 10 sate :rolleyes:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
primiti cu testamentu ? :D

am auzit ca se plange pe toate lumile ca primeste bataie dupa ce aveau 3 continente vs 1 cotintent ... trist !!
 

DeletedUser47204

Cand aveau 6000 sate in plus, numa mesaje arogante dadeau, acum se victimizeaza, incep scuzele, ca ala asa, ca celalalt asa... :rolleyes:

 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Plimba ursul prietene! Dupa toate măgăriile, mai postezi si pe extern?

negricel, despre ce magarii vorbim ?

ati intos nyk impotriva noastra fara sa stie conducerea lor (doar din ce ati vorbit voi cu diusi si sakal)
ati bagat strambe la ~LEX~ sa rupa cu noi si sa faca cu voi alianta
ati recrutat tot AK si pe intemietoru de acolo numa amenintari cu moartea si rahaturi de genu
ati recrutat nordu la noi si nu ati facut 1 organizat pe zona lor, doar sa fie asa la numar
ati bagat la interne jucatori fara motiv dar ne acuzati pe noi ca faceam asta
youliah mare conducator imi trimite mie mesaj "vrei 30 ppuri pe 1 sat ?" :))) ii zic la testament spunei la noobu ala sa nu mai trimita asa ceva in viata lumea ca ii fac tiket si sa zica mersi ca atunci nu a primit no ? dar asa om bun cum sunt si am vazut ca ii vai de voi tot v-am dat ocazia sa il redresati si nimic ... erati 3 continente vs 1 al nostru si degeaba acuma vorbeste de manarii unu care a fost inexistent pe jocul asta


pana mea .. este prima oara cand ii raspuns pe extern unui barbar cu nick
 

DeletedUser1924

negricel, despre ce magarii vorbim ?

ati intos nyk impotriva noastra fara sa stie conducerea lor (doar din ce ati vorbit voi cu diusi si sakal)
ati bagat strambe la ~LEX~ sa rupa cu noi si sa faca cu voi alianta
ati recrutat tot AK si pe intemietoru de acolo numa amenintari cu moartea si rahaturi de genu
ati recrutat nordu la noi si nu ati facut 1 organizat pe zona lor, doar sa fie asa la numar
ati bagat la interne jucatori fara motiv dar ne acuzati pe noi ca faceam asta
youliah mare conducator imi trimite mie mesaj "vrei 30 ppuri pe 1 sat ?" :))) ii zic la testament spunei la noobu ala sa nu mai trimita asa ceva in viata lumea ca ii fac tiket si sa zica mersi ca atunci nu a primit no ? dar asa om bun cum sunt si am vazut ca ii vai de voi tot v-am dat ocazia sa il redresati si nimic ... erati 3 continente vs 1 al nostru si degeaba acuma vorbeste de manarii unu care a fost inexistent pe jocul asta


pana mea .. este prima oara cand ii raspuns pe extern unui barbar cu nick
Penibilul atinge cote alarmante la tine. Macar joaca în liniste, nu deschide gura ca oricum știm de unde pute.


Ps : catelul de mai sus, cine te a băgat in seama?
 

DeletedUser1924

Mi-e scarba ca am jucat cu voi pe aceeasi lume si cu asta am zis totul!

Cius
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
saracutu de tine ... :( crezi ca noua nu ne este scarba sa vina unu ca tine sa comenteze despre cum a decurs lumea ? daca venea unu care a jucat era ok dar asa cand apare cate un pacalici ca tine este trist
 

DeletedUser46530

Bai, mi-e rusine de voi. aveti toti aparat, da n-aveti sange-n el si n-o s-aveti vreodata.
Sunteti toti o apa si-un pamant, erati mari si tari cand aveati trei sferturi de harta si noi stateam pititi intr-un colt.. acu ce s-a intamplat?
Nici macar n-ati ajuns in situatia in care a fost Blank-ul si deja nu mai vedeti lumina zilei.
Pentru colegii mei, care au facut ca toate aceste evenimente sa fie posibile, am numai respect.
Fata de voi, simt numai mila si rusine, cand dati de greu va pierdeti. ;)

Ne vedem p-alte lumi, poate pana atunci mai invatati cate ceva.
 

DeletedUser1924

saracutu de tine ... :( crezi ca noua nu ne este scarba sa vina unu ca tine sa comenteze despre cum a decurs lumea ? daca venea unu care a jucat era ok dar asa cand apare cate un pacalici ca tine este trist
Bai aragaz cu 4 ochi, daca aveam fata aia nu imi permiteam sa ies din casa iar daca mai aveam si caracterul ala jegos, nici nu indrazneam sa deschid gura.
Vezi de cumpararea ta de conturi, vezi de jucatul pe 10 conturi odata(stii tu cum), vezi ce spargerea de conturi si nu-ti mai cauta anturaj cu mine!
Mai pe romaneste, mars de aici bozgore :*
 
Sus