Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser47495

win-mainwindow.png


asta vad ca nu iti apare acolo ...

N-am folosit team viewer :))))) Oricum prietenul tau care zboara a spus de sitter :)
 

DeletedUser47204

vaaleeeeu , astia au incercat sa faca aia cu blindsplit,doar ca varianta cu ef si s-au incrucisat de tot :eek::eek::eek:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
tipic :)) ei inca se chinuie pana vine vara .. apoi spera sa renunte tot mnk :D singura tactica (juma de an se sta in 4 labe, iar vara de ridicam ca niste zei) .. deteu style
 

DeletedUser47204

:confused::confused::confused::confused::confused:

Busu a zis ca anu asta intarzie vara, ceva nori dinspre nord vin inspre sud , saracii :(:(
Faceti ticket pentru Busu :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
gogaie iar te-au prins cu manevre :)))) am auzit ca ai avut ocazia sa arati live cum trimiti atacurile si au avut blocaj la mouse, nu prea intra cum trebuie ... defapt cred ca ii prima oara in ultimii 3-4 ani cand ai fost nevoit sa ataci cu manuta :))

9DuihhZ.jpg



cica asa te-ai prezentat la examen :D
 

DeletedUser29124

Asa fac si astia din dkko...Incep organizatul cu atacuri...apoi organizatul cu mesaj de genul :"Ai un id de skype".Din pacate exista pe acest joc o multime de "jucatori" care se vand ieftin.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Asa fac si astia din dkko...Incep organizatul cu atacuri...apoi organizatul cu mesaj de genul :"Ai un id de skype".Din pacate exista pe acest joc o multime de "jucatori" care se vand ieftin.

Iar te plangi pe aici?Sincer esti penibil,voua va pleaca jucatori ca va bateti joc de ei,sunteti acolo o gasca de 10 jucatori care vreti sa ii innobilati pe toti intern,dar ce sa faceti si voi,trebuie sa cautati scuze,e ok.:eek:
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ce-ti mai place sa faci pe victima draga hary, dupa ce ca sunteti de o nesimtire mai rar intalnita mai ai si tupeu sa arati cu degetul? :eek::eek::eek:

Eu nu arat cu degetul,am spus un fapt real,voi puteti sa plangeti in continuare ,vorbim cu administratorii sa faca aici "forumul plangerii" pentru green.o_O

O zi buna sa aveti!
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Asa fac si astia din dkko...Incep organizatul cu atacuri...apoi organizatul cu mesaj de genul :"Ai un id de skype".Din pacate exista pe acest joc o multime de "jucatori" care se vand ieftin.
Domnule Involution, s-au postat pe forumul asta cred ca cel putin 5 printuri in care Seuz al vostru sau cum il cheama cerea ID-ul de Skype prin DK. Esti deja penibil :)))

Ce-ti mai place sa faci pe victima draga hary, dupa ce ca sunteti de o nesimtire mai rar intalnita mai ai tupeu sa arati cu degetul? :eek::eek::eek:
Te rog, nu vorbi tu de nesimtire :D
 

DeletedUser41053

Serios ... culmea ca toti jucatorii care au plecat de la noi vezi doamne Zeus si maram iau numai interne au fost innobilati imediat ce s-au terminat zilele de sitter. Coincidenta ... nu prea cred.

Da-mi si mie lista de jucatori la care am cerut eu ID de skype din DKKO. :D

Hai cu dovezi daca tot acuzi.
 
Sus