Roma vs Gentle

DeletedUser48684

pentru 35 k a avut dreptul sa spuna ce vrea ca si ceilalti care au primit "sponsorizari" de la voi,1500pp,2000pp si exemplele pot continua .... pana la 2000E sau ati depasit?
subiectul asta ar trebui inchis,nu are nici un fundament sa-l continuam,
te pregatesti pentru maine sa fii....cine? urssmircea?ca tot a aparut:D,ti-l recomand,e jucator bun
 

DeletedUser47204

Dicsie , jucator pe mereverzi, auzi tu acolo ce filme isi da baiatu :))

Doamneeeeeeeee, cum sa te lauzi ma cu realizarile altcuiva ?

sI mai grav , cum sa compari shaorma cu th9one ? :eek::eek::eek:
shaormaru sef habar nu are cum e sa fi in top
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

cata disperare in Roma,reflectata prin vocea lui Dicsie,cu ecou la tradatori123.si auditoriu in Gentle:

"buna seara buna seara,

am urmarit cu mare atentie harta asta, si sunt scarbit de ce vad, dupa ultimele printuri

cand spearrr a dat circulara aia cum ca rs si roma au lucrat la o alianta n-am crezut, am avut incredere in conducatorii nostrii ca nu sunt asa cum am inteles, dar toate conducerile sunt la fel vad, doar oameni difera:

Dicsie - jucator cu foarte mare experienta, cu functii de top in triburi castigatoare de lumi, l10 IMMO, pe o speciala nu retin care cu inbz, castigator locul 1, cu contul mereverzi, co-player cu rhadokoo, l6, cont de epste 5000 sate, ramsessss, castigor de campionat mondial de speed cu echipa romaniei, l19 sau 17 cu SR, l56 cu united, de unde a plecat de noobi sa sunt aia in roma, l49 cuplayer cu locul 1, iulian = Numabinefac, l34 a renuntat dupa ce a scos pe Myosotys11, actualul Goloie impreuna cu DT, jucator foarte bun, are relatii peste tot, dar ca si caracter, este unul dintre putinii pe care ii stiu ca nu mint si cuvantul lui e cuvant, si un om de nota 200000, probabil cel mai experimentat jucator de pe lumea asta si top 5 in general, dragilor, pentru cei care nu stiti, aici este fostul g
y..k.es, admin acum mult timp, pacat ca si eu am relatii si stiu, asa cum si vladcs1 si holden si toata trupa sunt oamenii lui, verificati l10"

ps
mai joaca cineva triburile ori e Dicsie pe toate conturile,serverele....?

Nu credeam ca isi mai aduce cineva aminte de mine.... :))) Ar fi ceva daca as mai avea relatii pe aici :p
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Merci Gy.

Hai, mai faceti 2-3 conturi si acum ma puteti considera direct CEO.

Dar va multumesc ca va dati interesul, asa cand satele apar blindate nu o sa mai credeti ca sunt blindate "ca prin minune", si prin joc de echipa.

Have fun.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hai bre, mai bagati strambe ca-mi place, sa-mi spuneti daca e sa-l chem si pe th9one / mereverzi, goloie, si restul.

Oricum ma simt flatat la cate s-au spus despre mine, iti inteleg invidia, dar mai vreau mai vreau!
 

DeletedUser2786

zapada :d

metru cub...10 k pp-uri. doritorii sa ma caute, toti nebunii sa vina la mine :d
 

DeletedUser48261

Hai bre, mai bagati strambe ca-mi place, sa-mi spuneti daca e sa-l chem si pe th9one / mereverzi, goloie, si restul.

Oricum ma simt flatat la cate s-au spus despre mine, iti inteleg invidia, dar mai vreau mai vreau!

Esti patetic...sincer iti spun.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai bagă o fisa.

Nu te supăra pentru ca și colegi de ai tai recunosc ca suntem mai buni și dacă nu câștigam e datorită diplomației. Va înțelegem :]

Oricum eu sunt plăcut surprins ca pana și colegi de ai tai din conducere recunosc asta :]

Evident ce vorbim in privat rămâne acolo. Patetici dar va e frica :]] baaaau
 

DeletedUser48261

Nu am de ce sa ma supar. Ce sa castigati voi ? Pai cum sa aveti echipa mai buna ca noi ? Cu ce sa imi fie frica ? Sau de ce sa-mi fie frica ?
Nu stiu ce private iti tragi tu si cu cine, pur si simplu nu ne intereseaza. Un razboi se castiga si cu statistici negative de partea voastra sau a noastra sau a celor din RS.
Toata lumea iti condamna ultimele iesiri si ti-a pus deja eticheta de "Gura mare" si "Micul mincinos".
Nici macar nu ma intereseaza cine esti si pe ce conturi ai jucat. Sa te lauzi cu rezultate ca fiind coplayer mi se pare cel mai patetic lucru.
Ne vedem pe harta...cat mai rezistati.

P.S. : Pregatiti cu lux de amanunte si exemplar urmatorul organizat. Cumparati conturi in continuare. Cu asta se lauda Roma...si la asta e buna Roma. Nu la altceva...
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Nu am de ce sa ma supar. Ce sa castigati voi ? Pai cum sa aveti echipa mai buna ca noi ? Cu ce sa imi fie frica ? Sau de ce sa-mi fie frica ?
Nu stiu ce private iti tragi tu si cu cine, pur si simplu nu ne intereseaza. Un razboi se castiga si cu statistici negative de partea voastra sau a noastra sau a celor din RS.
Toata lumea iti condamna ultimele iesiri si ti-a pus deja eticheta de "Gura mare" si "Micul mincinos".
Nici macar nu ma intereseaza cine esti si pe ce conturi ai jucat. Sa te lauzi cu rezultate ca fiind coplayer mi se pare cel mai patetic lucru.
Ne vedem pe harta...cat mai rezistati.

P.S. : Pregatiti cu lux de amanunte si exemplar urmatorul organizat. Cumparati conturi in continuare. Cu asta se lauda Roma...si la asta e buna Roma. Nu la altceva...

Sa se faca verificari la astia care cedeaza sate si imediat primesc mii de pp-uri :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Bre noi ne amuzam oricum pe harta și o sa ne mai amuzam. Cumpărare de conturi? Nu aveți nicio dovada. Doar vorbe. Ca am dat eu circulara? Nicio dovada doar vorbe. Ca am fost admin? Nicio dovada doar vorbe. Ca pierdeți sate cu 75 harta? Avem dovezi. Ne distram cu asta? Oooo daaaaaa. Evident.

Eticheta altora sincer nu prea-mi pasa.

Dar just elite, dacă vrei te sun sa ma etichetezi. Mai ai numărul care se termina in 1091? :d. Promit ca nu sun după ora 22 :]

Las pe alții sa zică ce vor. E un joc unde ai aliați și inamici. Pierzi sau câștigi. Dacă nu era așa, care mai era farmecul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48627

Mai bagă o fisa.

Nu te supăra pentru ca și colegi de ai tai recunosc ca suntem mai buni și dacă nu câștigam e din cauza diplomației. Va înțelegem :]

Oricum eu sunt plăcut surprins ca pana și colegi de ai tai din conducere recunosc asta :]

Evident ce vorbim in privat rămâne acolo. Patetici dar va e frica :]] baaaau

Scuza-ma, Dicsie, dar am vazut ca avem multi neimpacati cu lb. romana.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Scuza-ma, Dicsie, dar am vazut ca avem multi neimpacati cu lb. romana.

Asta compensează incompetenta pe harta?

In condițiile in care posturile pe forum sunt 90% de pe telefon sincer nu ma agit ;]

Dar presupun ca doar de acest “minus” va puteți lega :d
 
Sus