BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

DeletedUser48469

https://prnt.sc/ij5jsk
Cam asta a spus un coleg de al vostru despre 54 , pe 59 da ati fost mai organizati si mai activi . Dar pe 54 ati pierdut doar din vina voastra , pentru ca nu ati fost o echipa .
 

DeletedUser47204

" ba mai mult cei ce ne-au adus pe lumea asta au fugit dupa cateva luni "

Adevarat. Eu ce am zis mai sus ?:))
 

DeletedUser47559

CIne compara lumea 59 cu lumea 54 e chiar idiot si chiar nu are ce face.
Din formula de pe 54 inca de la inceputul lumii s-au regasit 4-5 jucatori,asa ca nu mai comparati l54 cu l59...daca pe o lume joaca 4-5 jucatori dintr-o echipa asta nu inseamna ca toata echipa aia joaca,asta numai un retard poate sustine
Lumea 54 a fost castigata de dt doar din simplu motiv ca multi din revo au renuntat,si nu au meritat sa castige lumea aia(lucru recunoscut chiar si de mai multi playeri din dt)
Cat despre l59 parerea mea e ca e cam gata si tin sa ii felicit pe colegii cu care am mai jucat in trecut.
B3st tu nu ai facut nimic pe harta aia,asa ca nu mai iesi tu pe aici sa comentezi ca un dobitoc,ai stat in spatele tribului si mai ai si abia 100 de sate la juma de an de la deschiderea lumii:))))))
 

DeletedUser47495

CIne compara lumea 59 cu lumea 54 e chiar idiot si chiar nu are ce face.
Din formula de pe 54 inca de la inceputul lumii s-au regasit 4-5 jucatori,asa ca nu mai comparati l54 cu l59...daca pe o lume joaca 4-5 jucatori dintr-o echipa asta nu inseamna ca toata echipa aia joaca,asta numai un retard poate sustine
Lumea 54 a fost castigata de dt doar din simplu motiv ca multi din revo au renuntat,si nu au meritat sa castige lumea aia(lucru recunoscut chiar si de mai multi playeri din dt)
Cat despre l59 parerea mea e ca e cam gata si tin sa ii felicit pe colegii cu care am mai jucat in trecut.
B3st tu nu ai facut nimic pe harta aia,asa ca nu mai iesi tu pe aici sa comentezi ca un dobitoc,ai stat in spatele tribului si mai ai si abia 100 de sate la juma de an de la deschiderea lumii:))))))

Felicitari, progresezi! N-ai mai spus ca ati castigat voi 54. Poate in viitor o sa si recunosti DT-DK a fost tribul mai bun :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
aruncati osul inapoi la tudoricas :)) iar a gresit lumea D


astia cu L54 inca ai traume chiar daca ei apar la castigatori :)))) ii chiar o performanta pentru voi sa fiti pe -200/300 sate si totusi sa castigati

culmea ca tot aceiasi noobi zic de 54, care pana mea .. nici nu au existat pe hata aia.. darkstarii zisi si fratii pokemon , black side , etc astia care tot mesaje cum au rupt revo pe 54 dar o statistica ceva nu am vazut si eu unde au rupt ... doar la dat din trompeta sunteti nr 1 :D


mergeti si comandati un bax de servetele pentru frozen si testament ... este trist cum si acuma stau voce si injura pentru incompetenta lor :(


https://prnt.sc/ij5jsk
Cam asta a spus un coleg de al vostru despre 54 , pe 59 da ati fost mai organizati si mai activi . Dar pe 54 ati pierdut doar din vina voastra , pentru ca nu ati fost o echipa .

deci recunosti ca ati fost mai slabi :))) da, nu a fost tocmai o echipa pe 54 fiind prima oara in aceea formula dar cand sa jucat ca o echipa nu ati miscat nimic ... in rest toate cele bune aici au fost cativa de pe 54 doar si au jucat ca o echipa ... asa ca plangeti incontinuare cu lumea asta .... aici la fel ati luat bataie pe barba voastra
 

DeletedUser47204

E rau de tot frate, sa inchizi o lume si sa ramai inca cu sechele, sa nu stii nici tu cum de ai inchis-o :)))
Trist dar adevarat, ar trebui sa-l considere un cadou din mila :D
 

DeletedUser47559

Dupa ce ca ei pierd sate la MNK.s s-au gasit si barbarele sa dea organizat pe ei si sa le mai ia si ceva sate,asta asa de corecti ce sunt:D o sa zica iar goloie ca e fotoshop si ca ei joaca corect
 

DeletedUser47204

Si a disparut si mascota. Un moment de reculegere pentru prietenul parazitu va rog :(:(


upload_2018-3-6_0-6-54.png
 

DeletedUser20519

multi au fost tari in gura si zero pe harta. Stateau unii cu 30-40k in sate sa doarma linistiti. Ii dureau in pl de colegi.
Si aici nu vorbesc de BLANK

Felicitari tribului castigator
 

DeletedUser48785

Doresc sa felicit tribul castigator (BLANK) pentru ca au dat dovada de organizare in momentele grele si pentru ca au fost o echipa. Cat despre Method (n00b?), nu mai aruncati cu noroi in ei pentru ca v-ati pus singuri bete in roate certandu-va intre voi si creand bisericute (exact ca pe speciala, de alt fel). Felicitari inca o data tuturor si in special tribului castigator. Exista jucatori si jucatori, dar nimeni nu va da dreptul de a jigni si a judeca o persoana doar din aparente, Method :) In momentul in care nu va veti mai certa intre voi si nu veti mai aduce acuze indiferent carui jucator, veti reusi sa duceti la capat o lume cu onoare. Aici ati dat dovada de incapacitate si de razgaieli fara masura specifice unori pustani.

Ma inchin celor care au stiut sa gestioneze si sa gandeasca fiecare pas pe care l-au facut pe aceasta lume si mai ales celor care au lasat deoparte orgoliile prostesti si parerile nefondate cu privire la diferite aspecte ale razboiului (statisticile vorbesc).
 

DeletedUser40602

Si a disparut si mascota. Un moment de reculegere pentru prietenul parazitu va rog :(:(


Vezi atașament 2199


felicitari ba ati reusit dupa ce mi s-au golit toate satele cu peste 10k trupe din fiecare sa spargeti cate 4-5 fulluri in mine si sa imi luati satele =)))

vai de voi elita, vai de voi. inca mai am sate si nu sunteti in stare sa luati nimic, le-am trimis mesaje la 2 dintre colegii tai sa dea fulluri ca nici nu stau sa fac splituri, doar la th9one ce ii mai trollam nobilii pe vreo 2-3 sate asa, sa stea cuminte ca de vreau ii fac splituri :)) dupa fazele alea direct 2 zile o stat pe sec si nu m-a mai atacat

apropo de el, unde-i elita de th9one? mare zmeu, a dat stergere cont...nu i-ati mai dat destule interne sa ajunga pe locu 1 :( saracu
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Si s-a cam terminat. Felicitari tuturor, mi-a facut placere sa joc alaturi de voi, chiar daca n-am facut-o pana la sfarsit!
 
Sus