TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
Tot timpul sunt sigur pe mine :cool::cool:
Mah tu esti genul de persoana caruia chiar daca ii zic toti ca e prost ,te incapatanezi sa demonstrezi ca nu e asa.E buna incapatanarea uneori dar in cazul tau ar fi mai bine sa taci din gura ,doar semnalizezi mai mult ce cred ceilalti.
 

DeletedUser46810

Mah tu esti genul de persoana caruia chiar daca ii zic toti ca e prost ,te incapatanezi sa demonstrezi ca nu e asa.E buna incapatanarea uneori dar in cazul tau ar fi mai bine sa taci din gura ,doar semnalizezi mai mult ce cred ceilalti.
Jurate sa mori tu , altfel nu te cred :(:(
 

DeletedUser46810

L-am avut pe dallmayr 40+ zile ca spion si abia dupa atat timp am decis sa facem mutarea. Crezi ca-ti postam zilnic ce vorbiti voi? Nah, ne amuzam intre noi si atat.

Nu ne pare rau de mutare, n-ati fost in stare de nimic pana acum si asa veti fi in continuare :)

Daca esti asa de "sigur" pe tine pe cum erau si colegii tai in conferinte cand dallmayr facea misto de voi ca e inca cu voi si voi il credeati si va dadea printuri cu rapoarte modificate si voi nu observati greselile, e clara treaba.
Noi păstrăm surprizele ca Andreea Marin :)
 

DeletedUser46810

Bine mah ,imi cer scuze ca am coborat la nivelul tau ..."sa ai o zi speciala pt ca esti un baietel special" :)
Pe conferința ești om , aici de ce ești oaie cu "șorici"?o_Oo_O

Sau cel puțin așa mi-ai lăsat impresia ....
 
Ultima editare de un moderator:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Salutare baietii,cei mai buni sa castige :p

Salutare.
Ma bucur sa te vad din nou pe harta.

@TomataXxX , cand ajungi in Romania, sa scoti de la dosar print-urile alea? Poate dau si un autograf, pe ele, ca sa prinda valoare.

In rest, felicitari pentru statistica:

Q_3pzbKYTjWeMGdrLFDBdQ.png


Cand cereti oferta, sa vindeti si tribul mare?
Academiile, deja au venit cu intentia de a vinde tot tribul. Au considerat ca oricum ajung satele la noi. Dar, macar sa faca si ei un ban cinstit.
Ce bine e in 4Fun! :)))
 

DeletedUser48731

Salutare.
Ma bucur sa te vad din nou pe harta.

@TomataXxX , cand ajungi in Romania, sa scoti de la dosar print-urile alea? Poate dau si un autograf, pe ele, ca sa prinda valoare.

In rest, felicitari pentru statistica:

Q_3pzbKYTjWeMGdrLFDBdQ.png


Cand cereti oferta, sa vindeti si tribul mare?
Academiile, deja au venit cu intentia de a vinde tot tribul. Au considerat ca oricum ajung satele la noi. Dar, macar sa faca si ei un ban cinstit.
Ce bine e in 4Fun! :)))


Eu cred ca jucatorii ce au innobilate 15 interne din 20 sate, nu trebuie sa comenteze pe forum, mai ales cand e vorba de razboi :))
 

DeletedUser46810

O sa le vezi devile :)

După organizatul asta nu mai ziceți nimic ?
12 nobili pe săracul om și nu ați reușit să îi scădeți adeziunea mai mult de 20 ?
E , sa tot dați așa băieții .
Bafta in continuare :)
 

DeletedUser10188

O sa le vezi devile :)

După organizatul asta nu mai ziceți nimic ?
12 nobili pe săracul om și nu ați reușit să îi scădeți adeziunea mai mult de 20 ?
E , sa tot dați așa băieții .
Bafta in continuare :)

Care organizat? S-a dat cu resturile de la primul, n-a fost niciodata intentia sa se ia, doar sa se rupa trupe si sa se demoleze cladiri. Satele sunt bonus.
 

DeletedUser47204

Buna tactica sa rupi trupele la vrajeala pe viteza 1 :)) cine e organizatoru ?:rolleyes:
 

DeletedUser46810

Așa ceva ??
Dar cum e posibil una ca asta ?
Tind sa îi dau dreptate la n00b ... Vouă chiar nu va trebuie trupele ... Nici jucători ...
Ehhh, macar postați și voi acolo pe forumul vostru , ca noua ne pare rău pentru ei :(

P.S: In ritmul asta o să rămâneți doar ăștia , clasici sau veteranii , cum va mai numiți voi :))
 

Atașamente

  • Screenshot_20180320-153309.jpg
    Screenshot_20180320-153309.jpg
    964,8 KB · Vizualizări: 82

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ce bine, ca i-ai ascuns numele lui eta2u :cool:

Mereu ati fost calculati :rolleyes:

Doar print screen-urile, laudele, sperantele si amintirile, se mai aleg de unii dintre voi, pe marea majoritate a lumilor de joc. Pacat! :(

Mai aduceti jucatori, de pe "lumea cealalta" , la urmatoarele atacuri. Doar ei, va mai prelungesc agonia.

Voi, mai bagati cate o manea, la fete, in conferinta aia "restransa", intre timp :confused:
 

DeletedUser48786

Tomata ce ai vrut sa demonstrezi cu acel raport? Ca s-a pierdut atacul vostru?

Asta stim :) neo e bine? ca de ceva vreme e o ferma buna.
 

DeletedUser48714

Atatea ironii si arogante inutile.

Am ajuns sa ii respect pe cei din TB pentru felul in care si-au batut joc de speedy si tribul lui. Cei din TB isi vad linistiti de treaba, nu se bat cu nimeni, nu ataca pe nimeni, decat asa izolat: 2 fulluri acolo, 3 dincolo... In timp ce pe saladin1 au pierdut cei din 4Fun peste 20 de fulluri.

Cei din TB au reusit sa micsoreze diferenta de puncte/sate dintre ei si Cartelisti, insa aliatii lor au pierdut teren grav.

Predictie: pana la 1 mai nu o sa mai existe 4Fun. Cei care mai #rezista o sa intre in TB. Nu cred ca e loc pentru niciun jucator 4Fun in Cartel...

Dar na, cine stie, 13 s-a mai razgandit pana acum. A zis fara aliante, apoi s-a imprietenit cu cei din SN.

Pe surse, relatia dintre SN si CARTEL creste pe zi ce trece. Deja (parere personala) ca s-a trecut peste o alianta clasica si spre o familie. Felicitari conducatorilor pentru aceasta reusita.

Si felicitari si conducatorilor din 4Fun pentru ca poarta razboiul celor din TB si ii lasa sa se dezvolte in liniste. O strategie clar castigatoare pentru cei care joaca pentru distractie...
 
Sus