Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
turodicăs e aici.. numa' a lui, lumea asta.
qrfG1gAuf2oXbNuE7GMuQYulp18Qb_eIEPsRUxyR1IY.jpg
 

DeletedUser47204

Deci pana la urma, o explicatie facuta in photoshop macar, putem primi si noi pentru acele nivele de ziduri ridicate in 200 ms ?
 

DeletedUser48759

Abuz peste abuz, si cine ar trebui sa ia niste masuri sta si se uita precum dinamo an de an la fcsb cum joaca in europa :).

ce explicatie astepti ? :)) nu o va da nimeni.
 

DeletedUser47204

Eu inteleg ca ei au mouse smecher, mereu au avut, dar cand deja au facatoare de miracole si lucruri imposibile e altceva.
 

DeletedUser35749

Incep sa cred ca jocul a fost cumpărat de PSD si goloie e sef de partid.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

Asemenea acuze/reclamatii nu cred ca ar trebui facute pe forumul extern,adminii cred ca sunt destul de capabili sa vada si ei neregulile de pe joc.
In cazul de fata daca intradevar timpii de pe joc sunt reali,nu mai incape in discutie.Desi tind sa cred ca sunt reali,ceva de genul am mai intalnit si pe lumea 54 tot la tribul DT si sigur mai multa lume a auzit de scriptul de ridicat zidul ce il au.
Parerea mea ca astfel de triburi/jucatori si-au batut destul joc de acest server si ar trebui sa se inceteze odata sa mai existe astfel de situatii,nu pot sa nu imi amintesc de lumea 48 unde cotzanul a primit undeva la 40 de atacuri in 2 ms de la goloie.
Sper ca intr-un final sa se faca dreptate :)
 

DeletedUser12439

Deci pana la urma, o explicatie facuta in photoshop macar, putem primi si noi pentru acele nivele de ziduri ridicate in 200 ms ?


cum sa nu existe. miracol. religia catolica tot predica la miracole,o fi aderat careva la catolicism si s-o fi rugat la Doamne Doamne sa-i ridice zidul.
 

DeletedUser20814

Deci pana la urma, o explicatie facuta in photoshop macar, putem primi si noi pentru acele nivele de ziduri ridicate in 200 ms ?

Din punctul meu de vedere asistam din nou la o nepasare din partea adminilor , si o lipsa de fair-play si disperare din partea celor ce folosesc aceste scripturi . Performanta si prestigiul unui jucator nu sta in scripturi.

Din pacate , daca va continua aceasta avantajare/nepasare din partea adminilor multi dintre noi se vor retrage sau vor juca pe alte servere .

Dar , traim in Romania taramul tuturor posibilitatilor cand vine vorba de a fenta/fura/trisa

O zi buna
 
Scor reacție
0
Faptul ca isi iau viol iar ca pe lumea 54 arata doar cum au castigat acolo.

Indiferent daca va lua goloie ban sau nu, noi vom juca pana la capat pe harta si le vom demonstra ca sunt doar gura si scripturile de ei

Dati tot ce puteti, va asteptam.
 

DeletedUser3129

ptiu drace ce n00bi sunteti :))

Hai sa va explic:
skrrrahh, pap, pap, ka-ka-ka, skidiki-pap-pap. Two plus two is four, minus one that's three, quick maths, dupa cum zice "fratele" Big Shaq.

Aceasta este schema "skya, du-du-ku-ku-dun-dun". Se folosesc scripturi legale, un mouse kinect si internet ce atinge viteza luminii.
Pasul 1, defapt cel mai important, pregatesti un paladin care are carti defensive.
Pasul 2, folosesti scriptul de snipe sa calculezi ora la care trebuie sa trimiti paladinu.
Pasul 3, folosindu-te de viteza luminii si de mouse-ul kinect, lansezi atacul care ajunge la milisecunda dorita.

Si acum magia: Paladinul are cartea cu uleiul fierbinte +15% zid. Cand intra paladinul in sat, zidul este nivel 18, deci acel sat va primi un bonus de zid 15%, adica va fi ridicat instant la nivel 20.

Q.E.D

Problemele se rezolva prin tickete, inteleg, dar eu cer public o explicatie care ar putea veni de la persoana care a realizat aceasta miscare sau de la un oficial (eg rakanishu), prin care si noi, restul n00bilor sa intelegem cum ar putea sa fie posibila, ca cine stie cand ne va fi de folos.

Nu mai fiti hateri... Ajutati comunitatea !!!
 
Sus