Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser20519

Nu am bagat pe nimeni la interne fara motiv. Si cei care nu mai sunt s-au lasat de joc pe motive personale. Cine a vrut sa joace e inca pe harta si are tot suportul familiei green.

Si despre Barbă Neagră ce poti zice? Ce motiv mai gasesti, ca sa fiti tot voi cei mai "corecti"
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ai ramas cu propaganda cu care ai fost pacalit sa pleci din Green :))) si acum mori de ciuda. Toti cei la nevoie au fost ajutati si vor fi ajutati in special de conducere in orice situatie. Pentru fiecare ca tine am cate 10 mesaje de la jucatori din green care isi declara multumirea din suflet si recunostinta pentru ajutorul acordat de conducere, in special maram si zeuss.
Dai mesaje de propaganda si recrutare ca Bizantic a fost bagat la interne, cand tu postezi pe extern adevarul, ca s-a lasat de joc.

Pai de unde pana unde atata ipocrizie?

Despre ce propaganda vorbim?Tot ce s-a spus pana acum s-a confirmat, rand pe rand au disparut jucatori de la voi....bineinteles din "probleme personale" si o sa mai dispara, cate unu...cate doi, pana ramaneti doar voi aia 10, cam asta e scopul.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Despre ce propaganda vorbim?Tot ce s-a spus pana acum s-a confirmat, rand pe rand au disparut jucatori de la voi....bineinteles din "probleme personale" si o sa mai dispara, cate unu...cate doi, pana ramaneti doar voi aia 10, cam asta e scopul.
Ce s-a adeverit, prietene? :))) Ca si voi faceti la fel? Despre ce baliverne vorbesti? Mereu se intampla asta, sa apara situatii in viata reala mai importante decat un joc, wtf

Sa-ti amintesc ca si voi tot pe interne ati crescut? Ca sate de la noi, cam pe 0
 
Scor reacție
0
Nimeni, tu nu te baga in seama ca esti un amarat ;) si nu e nevoie sa demonstrez asta, stie toata lumea caracterul tau jigos.

Vorbesti prost ca de obicei, sa te afli in treaba...ca na, alt scop in viata asta nu ai decat sa stai pe extern.

Adica sunt amarat ca va dau peste nas cand sariti calu'? =)) Caracter jegos? Hai zi zau, tu un backstaber ordinar ai ajuns sa vorbesti de caracter, fenomenal =)) Fa pasi nextele ca ne suparam. Cand mai simti nevoia sa faci aluzii la comportamentul altora iti recomand sa te uiti la tine in ograda ;)
 
Scor reacție
0
Am auzit ca au intrat jucatori din Roma, chiar conducatori pe conturile celor din DK. Culmea e ca au intrat aceeasi care au fost barbare pe l56. Acum isi pot demonstra valoarea:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser41053

Si despre Barbă Neagră ce poti zice? Ce motiv mai gasesti, ca sa fiti tot voi cei mai "corecti"

Era spionul vostru ... la primul atac pe el a intrat teslar sitter. Alta nelamurire.

Despre ce propaganda vorbim?Tot ce s-a spus pana acum s-a confirmat, rand pe rand au disparut jucatori de la voi....bineinteles din "probleme personale" si o sa mai dispara, cate unu...cate doi, pana ramaneti doar voi aia 10, cam asta e scopul.

Propaganda ieftina. Eu nu am bagat pe nimeni la interne fara motiv, ca dovada mai sunt pe harta in fam. green jucatori cu 10 sate. Probabil te referi la bizantic ... daca te uiti cine l-a innobilat ai sa vezi ca eu nu am luat nici un sat de la el si maram 1 sat.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Cum sa nu bage la interne cand ati cumparat conturi in nesimtire?:))
Va treziti tot voi sa cereti explicatii, dupa ce 90% sau poate chiar mai mult din cei recrutati de colegii din green pe lumea asta v-au vandut conturile sau au schimbat tabara fara ezitare.

Cu toate astea abia de luati 1-2 sate pe organizat. :))))

Nextel din cate vad tu n-ai legatura cu lumea asta, ia-ti patine la alta sectiune

In fineeeee, va vedem pe hartaaaaa
 

DeletedUser20519

Nu cred ca trebuie sa-ti dam tie explicatii despre fiecare jucator bagat la interne :) Nimeni nu a fost bagat degeaba la interne, stai tu fara grija

da da, voi niciodata pe nimeni nu bagati la interne fara motiv..sunteti cei mai sfinti :D
 

DeletedUser20519

Adica sunt amarat ca va dau peste nas cand sariti calu'? =)) Caracter jegos? Hai zi zau, tu un backstaber ordinar ai ajuns sa vorbesti de caracter, fenomenal =)) Fa pasi nextele ca ne suparam. Cand mai simti nevoia sa faci aluzii la comportamentul altora iti recomand sa te uiti la tine in ograda ;)

Si daca va suparati, ce? Nu purta grija mea ca nu e nevoie. Singur te bagi in seama si apoi acuzi, critici..ce oameni o_O
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cum sa nu bage la interne cand ati cumparat conturi in nesimtire?:))
Va treziti tot voi sa cereti explicatii, dupa ce 90% sau poate chiar mai mult din cei recrutati de colegii din green pe lumea asta v-au vandut conturile sau au schimbat tabara fara ezitare.

Cu toate astea abia de luati 1-2 sate pe organizat. :))))

Nextel din cate vad tu n-ai legatura cu lumea asta, ia-ti patine la alta sectiune

In fineeeee, va vedem pe hartaaaaa
Daca te uiti pe harta, n-o sa mai vezi vreunul cu 10 sate in DK :))) Mai ales nu pe langa green :))) Pe toti i-au luat tesla si cavalerul :)) La noi se numesc interne cica, la ei vin playerii sa-i roage sa li se ia satele, iti dai seama? :eek::eek::eek:
 

DeletedUser20519

Era spionul vostru
Minciuni...In primul rand eu nici nu joc si nici nu am jucat pe lumea asta, decat la pp-uri ca sa-mi raspunzi mie ca a fost spionul nostru...iar in al 2-lea rand
a jucat cu voi de la inceput de lume. Daca te uiti pe L59, a terminat in familia castigatoare..acolo unde sunt destui jucatori atat din Mnks cat si de la voi. Ati avut nevoie de inca cateva sate ca sa cresteti grupuletul.

la primul atac pe el a intrat teslar sitter.

pai si cum ai vrut sa procedeze daca maram la pus sa trimita tot deff-ul pe granita si cand curgeau atacuri pe el, a lasat mesaj voua si ii ziceati ca nimeni nu la bagat la interne ca sa trageti de timp, iar atacurile se inmulteau. Nimic demnitate in voi, macar sa recunoasteti adevarul.
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Cum sa nu bage la interne cand ati cumparat conturi in nesimtire?:))
Va treziti tot voi sa cereti explicatii, dupa ce 90% sau poate chiar mai mult din cei recrutati de colegii din green pe lumea asta v-au vandut conturile sau au schimbat tabara fara ezitare.

Cu toate astea abia de luati 1-2 sate pe organizat. :))))

Nextel din cate vad tu n-ai legatura cu lumea asta, ia-ti patine la alta sectiune

In fineeeee, va vedem pe hartaaaaa

Tocmai ce ati cumparat cont in DT si apari aici.Serios ?
Macar de nu ziceai asta.
Pana la urma bravo voua,fiecare cu strategia lui.
 

DeletedUser46527

Minciuni...In primul rand eu nici nu joc si nici nu am jucat pe lumea asta, decat la pp-uri ca sa-mi raspunzi mie ca a fost spionul nostru...iar in al 2-lea rand
a jucat cu voi de la inceput de lume. Daca te uiti pe L59, a terminat in familia castigatoare..acolo unde sunt destui jucatori atat din Mnks cat si de la voi. Ati avut nevoie de inca cateva sate ca sa cresteti grupuletul.



pai si cum ai vrut sa procedeze daca maram la pus sa trimita tot deff-ul pe granita si cand curgeau atacuri pe el, a lasat mesaj voua si ii ziceati ca nimeni nu la bagat la interne ca sa trageti de timp, iar atacurile se inmulteau. Nimic demnitate in voi, macar sa recunoasteti adevarul.

Deci ce vrei de la noi? Ce problema ai tu de rezolvat? Daca venea cu replicile astea Nomanele il intelegeam ca saracul tot scria mesaje sa ii cedeze si lui , Bizantic ceva sate ..dar pe tine nu te inteleg ce problema ai in legatura cu ce faca Green , Mnks sau Dk pe harta .
 

DeletedUser3547

Despre ce propaganda vorbim?Tot ce s-a spus pana acum s-a confirmat, rand pe rand au disparut jucatori de la voi....bineinteles din "probleme personale" si o sa mai dispara, cate unu...cate doi, pana ramaneti doar voi aia 10, cam asta e scopul.
10+ pentru efort :))))))))))
Tu cu cine crezi ca vorbesi? cu on copil de 10 ani care pune botu la propaganda asta ieftina?
Esti ca Dragnea, care zice ca nu fura si cand e prins in flagrant.
Deci tu intrebi care propaganda? Apoi urmeaza propaganda. Cat de penibil poti sa ajungi?
Ce s-a confirmat? :))) Mereti ma la sah :)) acum ati pupa si niste moaste ca sa intoarceti harta.
 

DeletedUser41053

Tocmai ce ati cumparat cont in DT si apari aici.Serios ?
Macar de nu ziceai asta.
Pana la urma bravo voua,fiecare cu strategia lui.

Sunteti patetici ... dupa ce ati cumparat sate si conturi la greu vii aici sa te plangi ...
Naspa sa te trezesti cu zeci de sate de la inamic intre ale tale ... oricum pentru voi L60 e gata ... incarcati-va cardurile si bagati o visa pe L64.

Minciuni...In primul rand eu nici nu joc si nici nu am jucat pe lumea asta, decat la pp-uri

Atunci ce cauti aici pe forum? :confused: Te-au angajat sa le faci reclama pozitiva? :rolleyes:
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Daca te uiti pe L59, a terminat in familia castigatoare..acolo unde sunt destui jucatori atat din Mnks cat si de la voi

Wow, un jucator din green pe 59 =)))) inseamna ca e fratele nostru si nu avea cum sa fie spion, nici macar nu e in acelasi trib :eek:
Eu inteleg ca probabil ai preluat conturi peste tot pe unde am castigat, de iti dai cu parerea despre noi pe fiecare forum, nu inteleg cum de nu te-ai saturat sa tot comentezi aiurea de atata timp. Incepi sa faci o obsesie ca multi altii.
Inteleg si ca multi sunteti frustrati ca dupa atatea cumparari si tradari tribul green isi vede de joc in continuare, dar din moment ce pe fiecare lume au reusit sa se integreze persoane noi in echipa (aici chiar si persoane cu care nu ne-am inteles in trecut) toate comentariile voastre sunt inutile.

Spor la dat cu parerea despre lucruri ce nu le cunoasteti, ca atat va ramane din moment ce pe harta nu reusiti nimic.
 
Sus