Discutii libere L63 !

quz0r

member
Scor reacție
144
@player
Așa în declarații sunt de când s-a deschis forumul ăsta. Nu văd care-i baiu' tău, flăcău.
V-ați apucat de clănțănit devreme. Ibidem în sus, Ibidem în jos, quz0r în jos, în sus. Te roade ceva? Ți-ai luat șuturi pe vreo lume de ești așa ciudos și pe forum și pe joc și pe unde apuci?
Am venit eu să mă cert aici. Așadar, cine ești și de ce ar trebui să-mi fie mie teamă de avertismentele tale? :)

@vbn. Păi sunteți sau nu aliați cu EX, care e aliat cu EC, care e aliat cu KILL, care e aliat cu etc și cu etc și cu etc. Și voi vă bateți cu barbarele pe K55. :))
Sunteți o mare familie. Nu înțeleg de ce vă deranjează că sunteți trecuți în aceeași statistică.
Și răspunsul la prima întrebare e simplu: pentru că noi jucăm, nu ne batem joc. :) N-am făcut ciorbă pe continent și nici n-o să facem asta, chiar dacă suntem dezavantajați.
 

DeletedUser48803

@player
Așa în declarații sunt de când s-a deschis forumul ăsta. Nu văd care-i baiu' tău, flăcău.
V-ați apucat de clănțănit devreme. Ibidem în sus, Ibidem în jos, quz0r în jos, în sus. Te roade ceva? Ți-ai luat șuturi pe vreo lume de ești așa ciudos și pe forum și pe joc și pe unde apuci?
Am venit eu să mă cert aici. Așadar, cine ești și de ce ar trebui să-mi fie mie teamă de avertismentele tale? :)

@vbn. Păi sunteți sau nu aliați cu EX, care e aliat cu EC, care e aliat cu KILL, care e aliat cu etc și cu etc și cu etc. Și voi vă bateți cu barbarele pe K55. :))
Sunteți o mare familie. Nu înțeleg de ce vă deranjează că sunteți trecuți în aceeași statistică.
Și răspunsul la prima întrebare e simplu: pentru că noi jucăm, nu ne batem joc. :) N-am făcut ciorbă pe continent și nici n-o să facem asta, chiar dacă suntem dezavantajați.

sunt un mare fan, batrane... mai ales dupa ce ti-am citit si blogul, ti-am aprins o lumanare pentru fiecare lume pe care ai jucat
 

DeletedUser47559

In fine nu conteaza asta,e bine sa te incurajezi,dar sa nu ramaneti doar cu asta ;)
E al doilea post in care faci asta...
Nu ma deranjeaza ca ne-ai trecut cu aia,oricum stii bine care va fi soarta tribului tau intr-un final,deci...
Doar ca e cam penibil sa treci unele triburi la o statistica ca sa ce?oricum majoritatea de la voi habar nu au pe ce planeta sunt
Trece triburile aliate in aceeasi oala daca tot vrei sa arati ceva,pana acum tot ce ai aratat e ca noi ne batem cu barbarele pe k55 desi voi aveti destule sate acolo(deci frumoasa reclama faci tribului tau).
Oricum nu o sa mai postez ca vad ca nu are rost,succes tuturor de pe l63!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
@vbn Nu cred că ne-am intersectat pe vreo lume ca să-ți dai cu părerea despre ce fac sau nu fac ăștia care joacă în Ibidem. Și la asta cu majoritatea habarnistă, na, cine se aseamănă se adună. Suntem cu toții niște habarniști. Nu mai vrei, nu mai posta. Succes.

tu, player@
Cred că ai o problemă dacă ai căutat pe gooagăl tutoriale pe care le-am scris acum 11 ani. :))))))
Ești un mare pro. Stai cuminte la tine în bancă.
 

DeletedUser48803

@vbn Nu cred că ne-am intersectat pe vreo lume ca să-ți dai cu părerea despre ce fac sau nu fac ăștia care joacă în Ibidem. Și la asta cu majoritatea habarnistă, na, cine se aseamănă se adună. Suntem cu toții niște habarniști. Nu mai vrei, nu mai posta. Succes.

tu, player@
Cred că ai o problemă dacă ai căutat pe gooagăl tutoriale pe care le-am scris acum 11 ani. :))))))
Ești un mare pro. Stai cuminte la tine în bancă.

"tutoriale" ? esti fara speranta, lumanarea te asteapta!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
De ce nu postezi mă cu numele tău original? Ești vreun jucător eșuat și ți-e rușine?
 

DeletedUser47204

@player


@vbn. Păi sunteți sau nu aliați cu EX, care e aliat cu EC, care e aliat cu KILL, care e aliat cu etc și cu etc și cu etc. Și voi vă bateți cu barbarele pe K55. :))
Sunteți o mare familie. Nu înțeleg de ce vă deranjează că sunteți trecuți în aceeași statistică.
Și răspunsul la prima întrebare e simplu: pentru că noi jucăm, nu ne batem joc. :) N-am făcut ciorbă pe continent și nici n-o să facem asta, chiar dacă suntem dezavantajați.

Ce vina avem noi ca v-ati dus toti ca oile , pe alte K-uri ? doar nu v-a interzis nimeni sa veniti aici sa va bateti cu noi pentru K. Oricare din cele 10 triburi 20 cate is pe harta care zic ca ne batem cu barbarele :rolleyes::rolleyes::rolleyes: , nu am evitat pe nimeni, dar avem impresia ca noi am fost evitati ;)
 

DeletedUser47559

Se stia pozitia noastra cu mult timp inainte de a se deschide lumea(probabil si de multi care nu faceau parte din echipa),s-a ales fara sa se uite pe harta daca e vre un trib in zona respectiva,plus ca s-a dat relocare foarte repede dupa cateva ore de la deschidere.
Dupa ce ca v-a fost frica sa intrati cu noi pe continent,ca mna sa nu ne mai batem cu barbarele mai vi si comentezi?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Se stia pozitia noastra cu mult timp inainte de a se deschide lumea(probabil si de multi care nu faceau parte din echipa),s-a ales fara sa se uite pe harta daca e vre un trib in zona respectiva,plus ca s-a dat relocare foarte repede dupa cateva ore de la deschidere.
Dupa ce ca v-a fost frica sa intrati cu noi pe continent,ca mna sa nu ne mai batem cu barbarele mai vi si comentezi?

vii* şi comentezi.
Voi aţi dat relocare după ce am început noi în SV. La câteva ore, cum spui chiar tu. Harta e mică, suntem aproape, lasă gargara cu fugitul noi de voi şi voi de noi.
Apropo de hartă. Nu vă îngrămădesc rău satele alea de 26 de puncte?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
quzore, cum e cu 7 academii?

nu ştiu boss, noi avem două.
Sau doi, cum se zice în ardeal.

Voi câte aveti? A, mai multe.

Parte 1:
Triburi: Ibidem, Medibi, Idem
Parte 2:
Triburi: EX, EX-EC, EXv2, EXv3, EXv4

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 31
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 7
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 65,690
Tabăra 2: 36,259
Diferență: 29,431

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,685
Tabăra 2: 10,399
Diferență: 10,286

chart
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Paul, așa-i.
Eu sunt praf, iar Ibidem n-a făcut istorie niciodată. De asta v-ați aliat și cu barbarele împotriva noastră. :)

Între timp țin să vă anunț că REVO a pierdut primul sat. Culmea, l-au luat ăștia din Ibidem care nu știu cum să joace. Eu nu înțeleg de ce vă treziti mereu vorbind de mine așa, din senin. Mă visați noaptea? V-am deranjat eu cu ceva? :))

Până acum pe K54 și la granița cu 55 lucrurile stau cam așa:


Parte 1:
Triburi: Ibidem
Parte 2:
Triburi: EX, EXv2, EXv3, EXv4, REVO, REVO., ~EC~, ~EC~A, ~EC~A2, ~EC~B

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 71
Diferență: 38

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 3
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,355
Tabăra 2: 120,964
Diferență: 73,609

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,072
Tabăra 2: 4,914
Diferență: 14,158

chart


Și suntem și pe 1 la ODD. Să ne fie rușine.

ps. Văru e jucător bun, dar aici n-a jucat. A vândut resurse.


felicitari ibidem, se vede valoarea cand ii vorba de jucat pe harta

mult succes si bafta la stergere inamicilor, nu aveti sanse asta este clar, ibidem cel mai bun trib de pe 63 urmat de academia woc
 

DeletedUser42487

Academia WOC???
Cum a ajuns WOC in discutia asta?
SI de cand e WOC academia cuiva?
Si a cui ma rog e WOC academie in mintea voastra?
 
Sus