Discutii libere L63 !

PRADA

member
Scor reacție
6
idem cel mai bun trib de pe 63 urmat de academia woc

Academia WOC???
Cum a ajuns WOC in discutia asta?
SI de cand e WOC academia cuiva?
Si a cui ma rog e WOC academie in mintea voastra?

nu a zis literar de academia woc? aia unde joacă si-o rionă si o harlequină dragă? bun trib :D
ps. PASTE FERICIT!! Fie ca iepurasii să vă viziteze pe bonus de noapte cu lumina sfântă!

 
Ultima editare:

l-.-l

member
Scor reacție
0
Academia WOC???
Cum a ajuns WOC in discutia asta?
SI de cand e WOC academia cuiva?
Si a cui ma rog e WOC academie in mintea voastra?


Iar se irita care joaca doar pe extern :))))) .. taci oleaca ca strici atmosfera p.aici ... si nu mai ziceti de woc ... ca inafara de will si florut sunteti numai n00bi acolo .. woc e istorie ..acum sunteti romwocunitetc =) .. asa ai trancanit si pe externul l61 ...

Spor flacai.
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Academia WOC???
Cum a ajuns WOC in discutia asta?
SI de cand e WOC academia cuiva?
Si a cui ma rog e WOC academie in mintea voastra?

Woc ori la fel fără "o" îi academia mea ... Dacă vrei sa afli când cum și de ce o sa vezi puțin mai târziu în caz ca ramai pe harta în cazul în care ești și o sa vezi ca doar ăsta a fost rolul acelei academii. acuma gata ca avem de făcut organizatu pe barbare și îmi demoralizezi colegii neștiind cine le este stăpânul . Dar i-am promis elitei ca va vedea cine pe cine slujește . Pana atunci Pașteți Fericiți ca îi sărbătoare și îi păcat sa faci manevre, backstab etc atunci când îi sarbatoare pentru ca este păcat iar eu vreau sa rămân fără păcate ..

Semnat
#MDT
 

DeletedUser46530

restu unde-s?

brusc familia a devenit mai importanta decat jocul?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Alea sunt cele mai importante rapoarte din viata ta? :))) La noapte te imbeti, sigur.
 

DeletedUser1969

cainemircea , mai sti cum te rugai pe speciala ca nu esti spion si sa nu te dam afara din trib ? :)) stai dreq ca strutu pe aici nu mai scoata capul atat...ca urs sigur nu esti poate un pechinez....regal !!!
 

DeletedUser48785

cainemircea , mai sti cum te rugai pe speciala ca nu esti spion si sa nu te dam afara din trib ? :)) stai dreq ca strutu pe aici nu mai scoata capul atat...ca urs sigur nu esti poate un pechinez....regal !!!

Taci te rog frumos ca ai devenit penibil la faza aia :) Nu s-a rugat el de nimeni si nici nu o va face :))))))))) aberezi. faptul ca prințu de germania (Quirin) si cu celalalt de romania (wowzor1) au avut in cap "enșpe" mii de idei false, nu e problema ta, MARE CONDUCATOR. ai avut drepturi degeaba acolo ca nu ai facut nimic cu ele. esti la fel ca aia 2. acuzatii nefondate.

SIR0 stie foarte bine ce era cu ursu acolo, doar ca ati dat voi aiurea din gura luandu-va dupa un pustan de 18 ani care nu i-a venit nici menstruatia inca. te rog sa te abtii de la comentarii inutile daca esti pe langa subiect.

Nota Bene: Aici e L63, nu vad ce cauta Speciala 14!!! ...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cainemircea , mai sti cum te rugai pe speciala ca nu esti spion si sa nu te dam afara din trib ? :)) stai dreq ca strutu pe aici nu mai scoata capul atat...ca urs sigur nu esti poate un pechinez....regal !!!


Cum adică mă rugam ca nu sunt spion ?
Din câte îmi aduc aminte am avut o discuție cu sir0 legata de treaba cu quirin și i-am zis frumos ca îi bătut ăla în cap și cam așa a fost. Dacă vroiam sa fiu spion eram fără sa am contul meu în tribul vostru așa cum am acuma dar nah.. nu te cunosc și nu știu de ce stau sa Îți dau explicații pentru ca ești doar un barbar cu nume iar asta o sa vezi aici. Și chiar ziceam ca nu mai joc triburile dar se pare ca unii implora sa fie trecuți la istoric ... Da-mi un motiv calumea sa îmi pierd o săptămână cu tribuletu tău. Nu ca ar fi prima oară când tribul acela este scos dar astea sunt detalii.
 

DeletedUser47204

Atata tam-tam, da nimeni care sa salute si sa dea o bere in cinstea lumii 63, oricum a fi ea ? :D:D
Personal n-am nimic cu nici un trib de pe harta, inafara de Ibidem care deja si-au demostrat fata, stilu de joc si jucatorii dupa circulara aia.

In rest, spor la joaca , distractie si multe sate :cool::cool:
 
Sus