EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Lasă ma, eu am fost înjurat și amenințat fara sa fac nimic :))
Pentru domnu ciuperca care a pus poza cu mine pe skype,multa ....sanatate
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Si tocmai de aceea nu ar trebui sa o faci si tu la randul tau. Cred ca intelegi exact ceea ce spun.
 

DeletedUser46530

da eu is curios, ca n-am primit niciun raspuns

ce treaba are topicul asta cu skypeu sau alte medii de comunicare?

singuru care pune conversatii de pe skype aici, esti tu, quzore, fix ala care ceri inchiderea topicului..
 

DeletedUser48785

Nu stiai ca skype este o extensie a triburilor? Cam neinformat tu asa :rolleyes:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
giphy.gif

nubidemGaming lovește din nouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

ai îmbătrânit quzorele au apucat alții să deschidă discuție privind echipa ta de 'monștri sacri'
de asta ceri tu închidere, să ai motiv să faci topic nou fain, ca pe alte lumi unde fuserăți zmei
 

DeletedUser47204

Din astea de ce nu puneți pe forum? Hai ca nu v-a luat mult ca sa aratati ce baieti fairplay sunteți.

Sa vă fie rușine.


Geo ( Scama?RO) a abandonat conferinta.

Si asa am facut toti din REVO cei adaugati, asa ca eu trebuie sa te intreb neaparat, de ce iti place sa tarasti tribu REVO in idioteniile tale ? Ne-ai bagat si pe statistici, si in mesajele tale , si peste tot. Ti-am mai zis, iti repet si acum, INCA nu avem granita, sa iti permiti sa bagi tribu REVO. Cand vom avea, iti vom demostra ca noi nu ne batem cu circularele tale, ci pe harta. O sa ai un gust si mai amar in gura daca tu ajungi sa crezi aberatiile tale, TOTAL INEXISTENTE si NEFONDATE.
Acea circulara a fost un semn de slabiciune din partea tribului IBIDEM , si drept urmare daca tot esti conducatorul lor, ai facut de ras tot tribu, nu doar pe tine.

Sa-ti fie rusine, daca chiar crezi ca te ajuta cu ceva circulara aia, daca doresti sa obtii ceva din ea, abea astept sa ne intalnim pe harta sa-ti stergem ranjetu de noob de pe fata
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Sunt pe telefon, dar cand ajung la laptop iti fac o favoare si iti aduc aminte de unde primiti voi sprijin in zona aia.
Jucatori de 500 de puncte cu 1,5k in sate, sa-i spui tu' cui vrei ca alea nu-s tot administrate de voi. :)

Nu mie.
Impreuna cu Revo, din 8500 de jucatori de pe hartă..jumatate sunt conturile voastre. Hai, ciocu mic fluierica.

Mi se pare sau deja te plângi ? Cat timp ai pus statisticile alea cu ibidem pe plus cu 100 sate nu aveai nimic de zis numa caterinca . Acuma când ai luat zidu în brațe vezi doamne conturile de 500 pct sprijină :))) dacă vezi o neregulă fa tiket și aia e dar nu te încorda pe aici iar când o iei în freza sa te plângi într-o asemenea maniera . Ai vrut sa te bați cu pumnii în piept și văd ca te-ai lăsat singur fără aer. Hercule care ești. Mergi cu elita elitelor de mânuță ca te învață el ce probleme sa ai în familie când pierzi :( dacă nu îți place cu el vezi ca îi unu goloie din deteu care te poate duce la găini pentru trining, acolo te învață cum sa te banezi și după sa zici ca nu mai ai chef de joaca ca nah...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
giphy.gif

nubidemGaming lovește din nouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

ai îmbătrânit quzorele au apucat alții să deschidă discuție privind echipa ta de 'monștri sacri'
de asta ceri tu închidere, să ai motiv să faci topic nou fain, ca pe alte lumi unde fuserăți zmei

Scoate bre pokemingea la el :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
azi circulare de răzbel, mâine cere dușmanilor fuziune; că așa-i frumows.
mai știm noi pe unii, gentăl stail. ăh, și deka mai nou.
dar îs copii de mingi ăștia, pe lângă nubidem.
păi când se pupa quroz cu dușmanii, nici nu se inventase poza aia cu săgeți între unități, de mai apărea pă la hegemony. știi ce zic? :))

giphy.gif
 
Ultima editare:

DeletedUser30576

Ar trebui sa-ti pui numele la paladin QuzOr. Atat de mult te agiti pe aici ca sa-mi atragi atenția. Stii foarte bine ca si eu am rapoarte din astea, dar nu le flutur pe forumul extern.

Fii mă cum trebuie sa fii la anii tăi. Zici ca ai 15 ani si ai descoprit ieri jocul :). Vrei să le demonstrezi mesterilor din Revo ca faceti treaba aici? :))
Pana si tu stii undeva acolo adânc in sufletelul tău că o sa luati bătaie.

E numai chestiune de timp. Si de suporți.


Nu stiu cine esti tu de iti permiti sa vorbesti de REVO. Eu iti inteleg frustrarile cand te uiti in sus dar ai putin demnitate si vezi-ti de tribul tau, cel putin momentan, pana ajungem la voi ca dupa aia o sa ai si cosmaruri (garantat).
Referitor la faimoasa circulara pe care ai dat-o, mie personal imi dovedeste ce caracter poti avea....acuzi jucatorii din REVO de lucruri care sunt total neadevarate pentru ca toti cei adaugati acolo au iesit imediat.

P.S.
Daca atata poti, atata faci!
 

DeletedUser46530

Buna dimineata, revin si eu cu o statistica, ca sa nu se mai laude lumea

statistica nu include tribul REVO, care NU face momentan parte din acest razboi.

stat 1.png


mai terminati cu lauda ca aveti 20 de sate pe plus, nu d-alta, dar statisticile spun altceva si va faceti de ras cand sunteti deconspirati.
 

DeletedUser46530

Ibidon "Qspor" Gaming loveste din nou.. .

rap 11.png

rap 12.png

rap 13.png

rap 14.png

rap 15.png

rap 16.png


nu va e rusine sa va dati mari jucatori, ma?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu ca as mai juca dar nu va mai laudati nici voi:
jTPgdK0RFUKouJzU1zYCdSnBAVMKNSWcXKbZ6FIBL1U
o0yj96nD3Pqw4BZJc8yAGrRHwtCGvKSL7UG4DDzbn3M
Dcu_pnrcaFjyCdYjxCqCGkFVGkL1j8vzpPVpHCbyexE
WTx9wsM1fJCQQtUNRt1GQRijc3WBfsKQ9vLBAZ_LeV4

Si cu asta am incheiat aici.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Buna dimineata, revin si eu cu o statistica, ca sa nu se mai laude lumea

statistica nu include tribul REVO, care NU face momentan parte din acest razboi.

Vezi atașament 2255

mai terminati cu lauda ca aveti 20 de sate pe plus, nu d-alta, dar statisticile spun altceva si va faceti de ras cand sunteti deconspirati.


Dacă nu face parte de război, ce caută în declarația de război? De zece ori scrie REVO + EX acolo. Sau nu i-ai întrebat înainte și ți-ai luat capace între timp?
Din astea avem și noi, dar nu le fluturăm pe extern. Parcă ziceai că "se joacă pe hartă", Adelina.
 

Atașamente

  • download (2).png
    download (2).png
    30,8 KB · Vizualizări: 111

DeletedUser46530

na, un full mort, ne refacem

degeaba ati recrutat tot continentu, ca nu sunteti mai buni ;)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Dacă nu umplu forumul de rapoarte nu înseamnă că ele nu există:

ps:


Ah, da. Unul e de-al tău. Ăla în care te farmează Stilabil. Presupun că n-ai țipat în toate triburile după sprijin, e cam rușinos. Iar. Și mai sunt, evident, numărul ăla la ODD nu l-am făcut suflând în sulițe. Dar nu m-apuc să sar în sus de bucurie pe forum la fiecare raport verde sau galben, ca tine.
 

Atașamente

  • Screenshot_27.png
    Screenshot_27.png
    24,6 KB · Vizualizări: 290
  • Screenshot_28.png
    Screenshot_28.png
    42 KB · Vizualizări: 117
  • Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    16,2 KB · Vizualizări: 110
  • Screenshot_30.png
    Screenshot_30.png
    39,5 KB · Vizualizări: 104
  • Screenshot_31.png
    Screenshot_31.png
    17,2 KB · Vizualizări: 106
  • Screenshot_32.png
    Screenshot_32.png
    18,1 KB · Vizualizări: 110
  • Screenshot_33.png
    Screenshot_33.png
    15,6 KB · Vizualizări: 105
  • Screenshot_34.png
    Screenshot_34.png
    15 KB · Vizualizări: 109
  • Screenshot_35.png
    Screenshot_35.png
    15 KB · Vizualizări: 112
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus