Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

Ultima intrebare a fost in 2015 . o wow.

Ok.. intrebare.

Unde pot aplica pentru moderator. un link.
 

DeletedUser42057

era o poza, o schema cu unitatile de atac si de aparare , care pe cine bate cu sageti verzi si rosii si nu o gasesc nicaieri
poate sa ma ajute careva?
 

DeletedUser42487

fDhzJT.png
asta?
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Prinţul JoffreyPasivObiect eveniment
Prinţul Joffrey va aduce multe beneficii regatului nostru. Ar trebui să le solicităm serviciile.

Copia #1 expiră: în data de 03.03. la ora 14:00

Daca tot le avem in inventar si expira pe 03.03, nu ar fi normal sa le putem activa si folosi pana atunci ?
 

DeletedUser46774

Salut.

Astept de mult un server cu limita de farm, multora nu le place genul asta de server dar eu mie da plus ca nu s a mai facut de mult.

Ce spuneti? Sunt sanse sa se deschida un server cu limita de farm in viitorul apropiat? Sau mai am cativa ani de asteptat?

Multumesc!
 

DeletedUser48720

Nu mi.am primit pp-urile pana acum...stiti cumva de ce anume?
Ma refer la runda de speed #9007
 

DeletedUser48783

buna seara. exista vreun link/imagine/ orice cu lista tuturor obiectelor de inventar pe care le putem intalni? multumesc
 

DeletedUser42316

Este o eroare pe l 63. Satele bonus sunt scrise "bonus village". Nu ar trebui scrise in romana ?
 

DeletedUser48739

Bună seara ! Caut un script pentru a extrage satele de barbari de pe hartă. Mă poate ajuta cineva ? :(
 

DeletedUser34078

Aplicatia nu mai functioneaza! Nu putem activa notificarile...Am deschis ticket la suport, nici-o miscare? Ce e de facut?
 

DeletedUser46009

In cat timp se aplica o pedeapsa? Astept de 1 zi si tot nu a fost aplicata
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Astia care sunt IN VACANTA vad ca acum sunt colorati cu rosu ca la admini. Era sa-mi sara inima in piept de bucurie cand l-am vazut pe rakanishu rosu. Ma si gandeam sa-i dau o naveta de bere aluia care la banat !! ....hahaha
 
Sus