EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46530

de d-astea zici?

rap 17.png
 

DeletedUser46530

stiu ca era misiune kamikaze, da macar trebuia executata ca atare
 

DeletedUser22307

quz0r ai pus cateva rapoarte fake pe acolo primu raport paladinu scade adeziunea :D
 

DeletedUser22307

scuze domnu alex02dsa nu bagasem de seama chestia aia oricum vad ca ai ramas marcat profund cu Gentle de pe l53. quz0r se lauda cu inamici invinsi in clasament nu am bagat de seama ca e raport defensiv
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
scuze domnu alex02dsa nu bagasem de seama chestia aia oricum vad ca ai ramas marcat profund cu Gentle de pe l53. quz0r se lauda cu inamici invinsi in clasament nu am bagat de seama ca e raport defensiv
Nu, ca v-am marcat definitiv pe 60. Dar nu inteleg de ce aduci in discutie 53 :D sau sa iti aduc aminte ca seria de tutoriale pentru Gentle am deschis-o atunci cand v-am invatat cum se inchide lumea. :eek:

nu am bagat de seama ca e raport defensiv
Nici macar dupa ce quz0r ti-a repetat :D
 

DeletedUser22307

cred ca si pe l90 o sa ati aduci aminte de Gentle :D inchisesem o lume de joc inainte de 53 nu imi trebuia tutorial de la tine cum se inchide o lume de joc
 

DeletedUser48815

Ne lasati si pe noi sa farmam ?
Luati internele , nu barbarele :(
 

Atașamente

  • Ex2-cuceriri.png
    Ex2-cuceriri.png
    61,9 KB · Vizualizări: 115
  • Ex-cuceriri.png
    Ex-cuceriri.png
    59,3 KB · Vizualizări: 104

DeletedUser46530

lasa, ca dupa ce te scoatem si dai inceput nou in spatele woc-ului o sa ai unde farma ;)
 

DeletedUser48821

lasa, ca dupa ce te scoatem si dai inceput nou in spatele woc-ului o sa ai unde farma ;)
Optimist mai ești ... parca ai cucerit jumătate de trib de unul singur de ești așa sigur pe tine ... mai puțin din cioc și arata mai mult pe harta ca pe extrem ești campion .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus