EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

quz0r

member
Scor reacție
144
Zelot, unde ești? Cum e sa faci organizat pe noi si sa avem 5 la 1 la cuceriri dimineata la 7? :))))))))

Ai disparut? Ai treburi mai importante decât jocul, este?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
tu ce te bagi frate ?

eu te inteleg ca esti frustrat, ti-ai pierdut toata viata pe jocul asta si nu ai inchis o lume cu tribul tau de pokemoni...

Să închidă? Sa zică merci dacă ajunge in late vreodată. :)) Cam greu când te anturezi cu starteri și d'al de alții care nici nu merită citați

le: numa' stickosș le lipsește să completeze echipa rachetă
 
Ultima editare:

DeletedUser48785

Zelot, unde ești? Cum e sa faci organizat pe noi si sa avem 5 la 1 la cuceriri dimineata la 7? :))))))))

Ai disparut? Ai treburi mai importante decât jocul, este?

Asa ziceau si altii pe alte lumi pana s-au trezit ca le-au dat ceilalti cu harta-n cap si s-a intors scorul :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
E posibil, dar uite ca au trecut 30 de zile si inca suntem aici. Mesterul talpic aka zelot, sa iasa cu tupeu pe extern si cand si-o ia pe coaja, nu doar când ii tremura urechile de optimism.
 

DeletedUser48815

Tunete si fulgere in peninsula Balcanica.
Poate razboinicii din acea zona vor veni sa anunte cele intamplate.
 

DeletedUser48785

qZorele, cat timp nu e gata lumea nu cred ca ar trebui sa fii atat de sigur pe faptul ca EX o va lua pe coaja si se va dispersa. Nu stii ce surprize iti aduce viitorul. Cat despre arogantele facute, le vei intelege pe parcurs.
 

DeletedUser46530

Stati ma linistiti, cum au pierdut altii sate asa imi permit si eu ;).

Ati castigat un sat, mai sunt cateva sute.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Mama, cu ce rana in orgoliu ai apărut aici, zeul. :)))))

Nu dau doi lei pe o lume castigata. Satisfacția cea mai mare e atunci cand dam cu din astia ca tine de pământ. :)))

pfffahahha

O așteptăm pe aia cu "ibidem, imi pare rau". :)))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Aproape ca mi-e mila de tine. :)))) asa fara cuvinte ești. Si o sa iti inghiti totul maine dupa mega organizatul din vest. :)))

Pana cand credeai ca merge cu suportei si cu abureli ieftine? Invata de la astia, ti-au dat cu jocul in cap. Si tie si lui alci și lui elijah si lu heavy. Nici n-a fost nevoie sa ma mai bag si eu. :))

Daca ai ajuns sa iti scoti oamenii infiltrati la noi ca sa iti salvezi fundul, e clar ca sunteti pamant.
 

DeletedUser48261

Ex-ECUTAREA !!!
RO64....INAINTE...MARS !
Baga-te Petre la loc coplayer....Dau Talpa si-a luat mandat.
 

DeletedUser48261

M-am uitat doar la titlu. Isi da seama orice om normal cine e "scursura" dintre noi de pe aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus