Discutii libere L63 !

DeletedUser48803

Tachel Lachel...mai trista afirmatie n-am intalnit
Intelegi doar tu si mai si razi
Atata penibilitate zace in voi ca nici nu stiti cum sa o acoperiti :)))
Pamfletarilor...cius :*

apropo, inca te mai crezi superior tuturor de pe harta? :))))))))))
 

DeletedUser46530

Vezi ca mai ai de scos inca cateva sute de sate pana sa te declari invingator :D

lupta merge inainte, cu sau fara satul ala pe harta
 

DeletedUser48261

Cum ma sa raportezi postul ala Rock ? Sau Petre ?
Asa frustrati sunteti ?
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Cum ma sa raportezi postul ala Rock ? Sau Petre ?
Asa frustrati sunteti ?


Te rog frumos sa ma ierti. Testam sa vad ce face butonul ala. Evident am gresit, si tu ai aflat despre asta de la Tractor ca ti-a citit in carti.

Ps: Poate cineva sa-mi spuna va rog care sunt variantele ca micuta mama omida aici de fata sa afle de un ticket facut?
Excludeti va rog variantele cum ca i-a zZzis un admin, alea sunt imposibile si nu le luam in calcul.
 

DeletedUser48261

:)))))))
Ne lasi cu texte de genul "Sufletel" ? :)))))))))
Vezi-ti de tertipurile tale de 2 lei si lasa-ne in pace pe noi. Si asa v-am dat prea multa atentie.
 

DeletedUser48830

:)))))))
Ne lasi cu texte de genul "Sufletel" ? :)))))))))
Vezi-ti de tertipurile tale de 2 lei si lasa-ne in pace pe noi. Si asa v-am dat prea multa atentie.
Hei gigi, vezi ca nu ne tragem de sireturi. Si pt comentariul de aseara, si pt faptul ca te crezi mult prea important, sa deschizi gura cand poti dovedi ca ai facut ceva pe .ro. Ca pana acum, pe toate lumile unde te-am intalnit, ai ramas pe undeva pe sub harta.
So, Țața Floarea, vezi-ti de treburile tale, fa ceva treaba pe joc si apoi iesi pe extern si fa gura :)
 

DeletedUser48261

Pai tocmai aia e...ca eu fac. Voi nu faceti nimic si dati din gura anapoda...Vorba lui Alex, JET OCEANIC :))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
green.png
Sat de barbari (434|517) K54 463 Barbar elecktra [EX] 2018-04-24 13:44:16
red.png
Speed 93 (434|521) K54 175 elecktra [EX] Speed23 [KG] 2018-04-17 00:19:40
green.png
Speed 93 (434|521) K54 175 cotzanul [EX] elecktra [EX] 2018-04-17 00:17:01


hei rup, hei rup. :)))) După ce şi-a rupt toate fullurile în Ibidem a ajuns la concluzia că tot cu barbarele se face burta mare. N-ai decât să te simţi prost, Elektra.
 

DeletedUser48261

Asa asa...in zi de organizat Ex pe noi, au luat 25 sate. Iar noi...prima zi pe minus ca sa zic asa, am luat 23. -2 sate. In rest numai verde, verde...green :))
 

DeletedUser33394

Felicitari ambelor triburi, insa e devreme sa ne umflam atata in pene, zic si eu:oops:
 

DeletedUser46530

ataci direct tribul EX cu statistici care intr-adevar, ne apartin noua, dar si aliatilor.

Statisticile sunt partial reale, cei din SN si EQUIL sunt si ei in razboi, dar nu au legatura directa cu noi, precum au cei din WOLF sau KILL.

Astea sunt statisticile de ieri dintre cei 2 combatanti principali din razboi pentru ziua de ieri.

Parte 1:
Triburi: EX, EXv2, EXv3, EXv4, kill, KILL-A, WOLF, WOLF-A
Parte 2:
Triburi: Ibidem, Medibi, Idem, Ibid.

Timeframe: 23/04/2018 00:00:00la23/04/2018 23:59:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 13
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98,656
Tabăra 2: 57,710
Diferență: 40,946

chart
 

DeletedUser48261

Pai cum nu au legatura cu voi ?
Nu voi i-ati bagat in mocirla voastra ?
Nu v-ati gandit ca daca intra la razboi contra noastra dam si cu ei de pamant ?
Sau cum ?
Asumati-va ceea ce faceti...nu veni cu scuze.
 
Sus