EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46530

papaya e om cu capul pe umeri la fel ca si mine
Intreaba-l te rog care a fost treaba acolo
Nu mai da din gura daca nu ai habar
Nu eram eu deloc si nimeni altcineva
Era el...

Atunci poate ne explici si noua de ce ti-au taiat adminii din sate?
 

DeletedUser48261

Pai ce te intereseaza pe tine ? :))
Tu joci pe ro63 ?
Du-te pe ro64...curand se deschid portile. I-ati bilet...
 

DeletedUser45063

Iti cam scrii singur povestea elite-ule...

Dreapta esti tu
main-qimg-76a6766123ac61e60c5796be1715baeb-c.jpg
 

quz0r

member
Scor reacție
144
băi dublu post. Treci pe hartă înapoi la trimis mesaje de recrutare, că pierzi vremea degeaba pe aici :))

Nu te bagă nimeni în seamă oricum.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Stai potol "Mikiduta" ca am 2 saptamani de sate goale langa alci si talpa. Stai potol jucatorule ca aveti 2 academii de suporti blocate. Despre ce vorbim aici ?
Ibidem nu a avut si nici nu o sa aibe suporti. Voi nu jucati...voi sunteti suporti.
Referitor la luna mai...eu am zis ca nu joc de la inceput, nici acum nu joc, am 29 zile de siter copilasule, nu ?

Bai dublu post. In afara sa plangi pe tema asta expirata poti altceva? Deja sunteti jalnici. Daca si de reclamat ceva o faci la support. Izi pizi... de jucat oricum stiu ca nu si jucat aici ca nah ...tu incepi toate lumile dar se stie ce si cum...

De Papaya cum sa zici ca ii cu capul pe umeri ca si tine?:))) faptul ca ai luat ban intrand pe contu lui nu prea arata sa ai capu pe umeri. Nu imi spune ca nu ai parola ca iti caut in istoricul cu Papaya sa vezi ca o ai doar ai jucat si pe 50 la el
 

Zone

member
Scor reacție
15
Care papaya, ala care si-a facut vreo 80 trenuri in mijlocul tribului si a inceput sa le arunce pe colegi noaptea cand ei aveau toate trupele defensive pe granita cu inamicul? Sau exista mai multi papaya?:))

Hai spor si cel mai bun sa castige, din exterior de unde privesc eu acum pare o lume interesanta.
 

DeletedUser46530

deci ca sa vedem cum sta treaba, quzor fuge pe barbari in mijlocul wocului

exista mai multe posibilitati, printre care cele mai probabile includ:

- stie ca zboara de pe harta da vrea sa mai ramana pe ea cumva

- interzicerea barbarilor in K54 l-a facut pe om sa ia masuri disperate, luand barbari pe K-urile de langa
 

DeletedUser47018

noi de pe extern, tu de pe harta dar ai ramas pe extern... legenda vie esti tu ma:)) marele petrica.
 

DeletedUser23469

deci ca sa vedem cum sta treaba, quzor fuge pe barbari in mijlocul wocului

exista mai multe posibilitati, printre care cele mai probabile includ:

- stie ca zboara de pe harta da vrea sa mai ramana pe ea cumva

- interzicerea barbarilor in K54 l-a facut pe om sa ia masuri disperate, luand barbari pe K-urile de langa

Mai bine ne banam conturile...asa macar mai ramanem pe harta...Nu Petrica? :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Am auzit ca a mers bine organizatu de azi:)) oare tot asa organizeza qzorel si deffu ?:)))
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus