Discutii libere L63 !

DeletedUser46530

PS: pentru hateri, statisticile puse mai sus reprezinta frontul EX-IBIDEM, nu tot razboiul.
 

DeletedUser46530

Pai cum nu au legatura cu voi ?
Nu voi i-ati bagat in mocirla voastra ?
Nu v-ati gandit ca daca intra la razboi contra noastra dam si cu ei de pamant ?
Sau cum ?
Asumati-va ceea ce faceti...nu veni cu scuze.

nu eschivam, doar ca aruncati tot noroiul pe noi desi stiti ca nu e asa.

Daca citeai mai bine ce am scris iti dadeai seama de ce vorbeam, dar tu traiesti in lumea ta.
 

DeletedUser48261

Bai :)))))))
Am citit, tocmai.
De partea noastra cate triburi sunt ?
Stii sa numeri ?
De partea voastra cate triburi sunt ?
Hai fugi cu mega aliantele tale si lasa-ne...
 

DeletedUser48261

Eu nu recrutez nimic. Ex recruteaza peste tot. Mai ceva ca un aspirator cu 5000W
 

DeletedUser48803

ataci direct tribul EX cu statistici care intr-adevar, ne apartin noua, dar si aliatilor.

Statisticile sunt partial reale, cei din SN si EQUIL sunt si ei in razboi, dar nu au legatura directa cu noi, precum au cei din WOLF sau KILL.

Astea sunt statisticile de ieri dintre cei 2 combatanti principali din razboi pentru ziua de ieri.

Parte 1:
Triburi: EX, EXv2, EXv3, EXv4, kill, KILL-A, WOLF, WOLF-A
Parte 2:
Triburi: Ibidem, Medibi, Idem, Ibid.

Timeframe: 23/04/2018 00:00:00la23/04/2018 23:59:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 13
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98,656
Tabăra 2: 57,710
Diferență: 40,946

chart

vezi ca si-au mai facut o academie :))) sunt 5 acuma
 

DeletedUser48261

Esti patetic...si tu restul frustratilor de la voi.
Stai pe joc si forum non stop.
Viata nu ai ?
 

DeletedUser48261

=))))))))))
Pai tu esti om sa ai fani ? Tu esti un surub...surubelnita te invarte. Surubelnita e manevrata de cineva...
Hai pleaca de aici. Chiar nu discut cu looseri care sunt pe minus infinit.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Stai pe joc si forum non stop
Petre ce disperat esti, trebuia sa faci ca Starletta, iti iei coplayer pe joc, si tu stai doar pe forum non stop.
Il pui pe coplayer sa puna poza lui de profil nu pe a ta, in caz ca pierzi sa spui ca n-ai jucat.
Cred ca adora Elite lumea asta, oricum el mereu joaca doar primele 2 luni pe extern, tura asta si-a gasit si om sa-i faca munca grea, gen munca de tractorist, sa nu mai piarda el timpul pe joc, doar finalul tot ala e:))
 

DeletedUser48261

Petre ce disperat esti, trebuia sa faci ca Starletta, iti iei coplayer pe joc, si tu stai doar pe forum non stop.
Il pui pe coplayer sa puna poza lui de profil nu pe a ta, in caz ca pierzi sa spui ca n-ai jucat.
Cred ca adora Elite lumea asta, oricum el mereu joaca doar primele 2 luni pe extern, tura asta si-a gasit si om sa-i faca munca grea, gen munca de tractorist, sa nu mai piarda el timpul pe joc, doar finalul tot ala e:))

Ma subnutritule :)
Se intalneste om cu munte...da' eu cu tine.
Va mai suportati pana va inchide gura cineva definitiv...PRO PLAYERS :)))
Postez la ce ora vreau eu ma antropoidule...
 

DeletedUser22307

ducetiva la un gratar a venit vara oricum stiti ca pe timpu veri nu mai are majoritatea timp de joc inrositi forumu cu vrajeala voastra de mari razboinici
 

DeletedUser48261

Pai bineinteles ca vi pe aici cu aere de mare jucator si arunci cu sf-uri ca doar de...tradator de mic :)
Apropo...scria cineva mai sus de Sickoss. Ca ar fi ideal sa vina la noi sa joace.
Cautati pe conturile voastre, vedeti unde e mai exact si pe urma sa reveniti :)
Hai succes...deplorabililor
 

DeletedUser47018

nici nu a plecat de la ei sickos, tot pe contu de pe speciala a ramas :)))
 
Sus