EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46530

nu zic, v-as putea confirma cu niste printuri ca sunteti niste milogi, da prefer sa raman in tara.
 

DeletedUser47204

vad ca a fost strategie organizatu pe EX esuat, pentru a distrage atentia de la adevaratul organizat al celor din ibidem, adica cel pe medibi o_O:eek::eek::D
 

DeletedUser46530

dacă insiști... :))))
Îți recomand să te uiți ce cucerește Ibidem, poate te prinzi într-un final ce-i cu jocul ăsta.

Restul, barbare și interne. Și sunteți tari în suliță pe forum. La culcare mă băjeți, că treaba nu e chiar așa. Păi ori sunteți vagabonzi ori nu mai sunteți?

Dacă te duceau ideile, îți dădeai seama repede care sunt spionii noștri acolo: ăia care cuceresc sate mari. :))

zorele, iti bag una de jale?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Te-ai deblocat din greșeală, este? Peste cateva zile iti mai luam un sat si iar dispari doua saptamani. Ne-am obisnuit deja.
 

DeletedUser46530

Te-ai deblocat din greșeală, este? Peste cateva zile iti mai luam un sat si iar dispari doua saptamani. Ne-am obisnuit deja.

tu nu mai ai nobili, ba, i-ai spart pe toti pe barbarele alea de care ne scoteai noua ochii
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
dar totusi replica aia ca ex intra in spatele revo ca ii inobileaza ibidem iar acuma intemietoru ibidem inobileaza barbar in centru woc care il si redenumeste cu woc ce inseamna ? :))) ii o mutare pentru viitor ori esti salahor pentru woc si ai norma la crescut sate apoi le cedezi lor pentru niste trupe deff ca din ce spun vocile de pe acolo cam ceri sprijin iar partajarile confirma ce spun vocile
 

Live

member
Scor reacție
0
Inobilarea unui bărbar in centrul tribului dușman , este o strategie de pe lumea 1. E foarte buna strategia
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Inobilarea unui bărbar in centrul tribului dușman , este o strategie de pe lumea 1. E foarte buna strategia

woc era academia ibidem, acuma ibidem ii academia woc.. sunt aliati nu dusmani deci a incurcat strategiile, oricum sunt curios cum a coordonat atacul de la ultimul organizat... pana atunci sa vedem cum organizeaza defful ca nah asa se lauda pe aici :D acuma isi arata adevarata experienta de veteran (coordoneaza defful doar spre el sau se sacrifica pentru colegi?) ca pe el vad ca pupa bine daca o ajuns sa se laude ca o rupt 5 fulluri din revo pe 1 sat de barbari unde a bagat toate ppurile lui + ce a cerut din trib.. ramane de vazut daca ramane la fel de blindat :)) + ca la tv am auzit ca revine emisinea Surprize Surprize si posibil ca doar intemietorul sa fi fost inspirat cu acel barbar la woc ceea ce inseamna ca daca barca se scufunda el ramane singurul supravietuitor ca restu colegilor nu au fosst chemati acolo (asta inseamna sa ai drepturi si sa te doara undeva de restu colegilor... defapt cred ca el are alt termen pentru cei care sunt cu el in trib, sigurat nu colegi)

haidi bafta veteranule... si spor la organizat deffu ca la atac sunteti cimentos
 

DeletedUser48559

pai ce va intereseaza ce sate a inobilat sau in ce relatie sunt ibidem cu woc, aveti grija acolo la borşu vostru
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Screenshot_1.png



pe EX i-am índoit. Sá viná REVO.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus