Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser41053

Chiar vrem sa aflam toate trucurile si sa iasa la suprafata totul,poate ne da si scripturi ilegale...,cine nu vrea sa auda adevarul,sa nu citeasca

Nu cred ca te intereseaza adevarul daca v-ati aliat cu Gentle :D

Dar am inteles pozitia ta. Faci orice numai sa te razbuni pe Roma. :cool:
 

DeletedUser42954

Razbunare?! -exact ce ai aflat in direct de la Erenarum,(multi conturi,conturi cumparate,conturi sparte,scripturi ilegale,conturi suveica...),parerea noastra e ca jocul se joaca pe harta si nu trebuie sa existe triburi care sa practice aceste lucruri
Asa ca oricare trib care lupta impotriva coruptiei,hotiei ... sunt bine venite in acest razboi impotriva "penalilor" si au alianta din start de la noi.Ne pare rau ca dt-ul nu mai intra si ei pe o lume.
P.S-chiar doream sa ne spuna totul
 
Ultima editare de un moderator:

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Razbunare?! -exact ce ai aflat in direct de la Erenarum,(multi conturi,conturi cumparate,conturi sparte,scripturi ilegale,conturi suveica...),parerea noastra e ca jocul se joaca pe harta si nu trebuie sa existe triburi care sa practice aceste lucruri
Asa ca oricare trib care lupta impotriva coruptiei,hotiei ... sunt bine venite in acest razboi impotriva "penalilor" si au alianta din start de la noi.Ne pare rau ca dt-ul nu mai intra si ei pe o lume.
P.S-chiar doream sa ne spuna totul
tu si cu portocala ce vedeti paiul din ochiul altuia si nu vedeti birna din ochiul vostru,cum vrei sa iti spun mesagerul sau ingenios,a stai ca ingenios este contul sotiei cred ca nu se pune :oops:
 

DeletedUser42954

E logic ce spui numai ca dai alt sens discutiei,diferenta dintre familile noastre e ca noi jucam triburi impreuna,in schimb la tine cand joci tu triburi probabil ca sotia pleaca sa bea cafeau la "prietena" si vine obosita.Asa de obosita e saraca incat ora de stingere la voi e 22.
Sau s-a schimbat ora de stingere?
Tu asa ai fi baiat bun,dar te strica anturajul
 
Ultima editare de un moderator:

Centorag

member
Scor reacție
0
Rog cineva sa-i inchida contul de extern acestui pacalici cu gura mare, din pacate acest trepadus nu joaca pe lumea 64 insa pe forumul extern e zeuss..:)
Ce nu face ma ?:))))))) Ia treci tu acasa
jE9p2lC.gif
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
N-am nimic neaparat cu RS, dar am auzit ca profu' a fluierat in biserica si a rasunat :D
 

DeletedUser48627

Deci cativa jucatori "ale" green au intrat pe 64 cu Roma doar pentru ca e Gentle pe harta sau v-au convins cei din Roma sa jucati cu ei pana la capat? Vedeti sa nu deveniti veriga slaba a marelui IMPERIU OTOMAN, asta... ROMAN. :D
 

DeletedUser48627

Romaaaaaa ce s-a intamplat cu Uniteeeed? Spune-ti repede sau va faceti ca ploua?:confused:
 

DeletedUser48539

Deci cativa jucatori "ale" green au intrat pe 64 cu Roma doar pentru ca e Gentle pe harta sau v-au convins cei din Roma sa jucati cu ei pana la capat? Vedeti sa nu deveniti veriga slaba a marelui IMPERIU OTOMAN, asta... ROMAN. :D

Dragoste cu nabadai. Prevad intr-un viitor utopic o fuziune cu green. Va puteti imagina asa ceva? Sau un selfie cu SCamatescu in stanga, Zeuss. la mijloc si eu in dreapta la "o intalnire tribala". Sau o poza cu un aparat foto smecher; ne-o face Enyx si apoi o publicam aici. Ar fi ceva. Ehe... Doar daca n-ar mai fi ura asta asa mare intre oameni pentru un simplu joc. A fost bun cuvantul pe care l-am folosit mai sus. Spor la joc!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dragoste cu nabadai. Prevad intr-un viitor utopic o fuziune cu green. Va puteti imagina asa ceva? Sau un selfie cu SCamatescu in stanga, Zeuss. la mijloc si eu in dreapta la "o intalnire tribala". Sau o poza cu un aparat foto smecher; ne-o face Enyx si apoi o publicam aici. Ar fi ceva. Ehe... Doar daca n-ar mai fi ura asta asa mare intre oameni pentru un simplu joc. A fost bun cuvantul pe care l-am folosit mai sus. Spor la joc!
Deja cauti motive, scuze? Nu dorim sa fim pupati...preferam sa facem poze asa, cum fac persoanele care merg la vanatoare, cu prada la picioare.
 

DeletedUser48075

Cu toti suntem constienti ca in gentle joaca 5 oameni si o sa piarda si aici.Unde-s triburile slabe acolo castiga ei.

Spor la joaca
 

DeletedUser42954

:))Iar Roma si mai slaba,trebuie sa faca o alianta cu o harta sa bata 5 oameni:)
 

DeletedUser42559

Însuşiri
Numele tribului: Reintoarcerea Samurailor 8

Dar vezi ca Roma nu au alianta cu o harta ( nici macar cu un K) , in schimb Gentle au alianta cu tot K44 si voiau alianta si cu tot k45 ( urat sa faci asa, dar nu le-a mers oricum ) ca sa nu piarda vs Roma.

I don't know why and I don't care why or about your wars but I do get triggered when I see a tribe with 100 academies :rolleyes: :mad: " Prostie in numbers " :rolleyes: Si apoi mai vor si alianta cu toata lumea, really|?! Trebuie sa aveti raport de jucatori de 10 la 1 ca sa va jucati jocul asta? E greu jocul nu poti sa o dai 1v1 cu cineva in ziua de azi :( , dar asta e :rolleyes: acum 6 ani pe vremea asta erau de 3 ori mai multi jucatori inscrisi pe o lume noua, acum majoritatea noobi :mad: :oops: . INNOGAMES Y U DO DIS :( FeelsBadMan
 

DeletedUser42954

51-aveau alianta cu toata harta,61 au recrutat tot ce puteau recruta, sistemul acesta de joc apartine Romei,noi il experimentam doar
:)Daca nu reusesc sa faca alianta cu toata harta e un trib modest.
 
Sus