Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser42954

sau tu la numaratoare.daca nu poti din minte sa numeri ori iti iei abac ori pina la zece foloseste miinile
:)) Ai dreptate prietene,greseala ne apartine(chiar daca danut a incurcat acuma) apare ca sunt in ilegalitate,iar ca sa intaresc ce spui tu,voi aveti razboi declarat numai cu tribul in care sunt eu
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Deci cativa jucatori "ale" green au intrat pe 64 cu Roma doar pentru ca e Gentle pe harta sau v-au convins cei din Roma sa jucati cu ei pana la capat? Vedeti sa nu deveniti veriga slaba a marelui IMPERIU OTOMAN, asta... ROMAN. :D
De ce ? Ti-e frica sau bagi la pariuri cat tine Gentle?

Dragoste cu nabadai. Prevad intr-un viitor utopic o fuziune cu green. Va puteti imagina asa ceva? Sau un selfie cu SCamatescu in stanga, Zeuss. la mijloc si eu in dreapta la "o intalnire tribala". Sau o poza cu un aparat foto smecher; ne-o face Enyx si apoi o publicam aici. Ar fi ceva. Ehe... Doar daca n-ar mai fi ura asta asa mare intre oameni pentru un simplu joc. A fost bun cuvantul pe care l-am folosit mai sus. Spor la joc!
Sweet dreams are made of this.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Plin de fani pe aici...nici macar nu am postat de la inceput de lume dar ma mentionati in mod repetat...ca sa ma cobor la nivelul mesagerului (promotorul esecului la rang de arta), o sa va citez dintr-un clasic in viata un pasaj reprezentativ pt situatia asta comica:

"Voi nu ma haliti dar ma discutati,
Vi se umfla muschi cand ma criticati..."

Ghiciti autorul ;)
 

DeletedUser47936

Plin de fani pe aici...nici macar nu am postat de la inceput de lume dar ma mentionati in mod repetat...ca sa ma cobor la nivelul mesagerului (promotorul esecului la rang de arta), o sa va citez dintr-un clasic in viata un pasaj reprezentativ pt situatia asta comica:

"Voi nu ma haliti dar ma discutati,
Vi se umfla muschi cand ma criticati..."

Ghiciti autorul ;)
Asta da citat .
 

DeletedUser42954

Plin de fani pe aici...nici macar nu am postat de la inceput de lume dar ma mentionati in mod repetat...ca sa ma cobor la nivelul mesagerului (promotorul esecului la rang de arta), o sa va citez dintr-un clasic in viata un pasaj reprezentativ pt situatia asta comica:

"Voi nu ma haliti dar ma discutati,
Vi se umfla muschi cand ma criticati..."

Ghiciti autorul ;)
:)) O lasati,nu era cazul sa interveniti
 

DeletedUser13059

inca o lume cu cele mai slabe triburi de pe .ro sa castige ? deja incepe sa devina plictisitor jocu asta ... cand vezi roma,rs,gentle,united parca vine chefu de speed
 

DeletedUser48627

Sunteti penibili astia din RS, care intra mereu cu cate 8 academii si pierd.

Una peste alta, nu a fost nicio tenta de alianta, da de pna, in primele zile de la inceperea 61.

Nu am fugit la gentle, ei au venit primii la inceput de lume si ne-au propus, am refuzat, plus de asta, noi doar le-am aratat cum radea RS de ei, si sa vaitau ca pierdeau cate 60 de sate per organizat...frumoasa alianta.

A fost foarte placut sa aud de la elijah: Roma e cu 10 clase peste gentle, am castigat doar prin noroc pur ( United a picat din cauza unor probleme in viata personala a lui Alinutuzu91 ).

Cantati la alta masa, si aratati pe harta acum, gentle si dupa RS, noi ne batem cu oricine de la egal la egal, dar pe 61 eram pe plus 2 vs 1. Dupa ce s-a cucerit tot k-ul unde era United, am devenit 3 vs 1, si atunci am pierdut teren.

P.S: Daca puteam alege din nou, desi stiam ca o pierdem, alegeam tot United. Voi ca si jucatori, 0 pe harta.

Pupici


Esti incoerent! A fost 3vs1 cum zici tu, dar in cat timp v-am scos? Ati preferat sa fugiti de pe conturi in loc sa le aparati, luam sate de la tine mai usor decat satele ce se barbarizau pe langa tine. Vreau sa multumesc lui I have a dream pentru colegialitatea de care a dat dovada fata de RS si a cedat satele fara sa opuna mare rezistenta.
In schimb singuri care chiar au facut ceva din tribul roman pe 61 au fost Michael23 si gerula. Restu praf:)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Au uitat ca atunci cand jucam, luat 1-2 sate per organizat. Mai stiti la primul? 1 sat de 800 puncte, si unul cedat catre blabla =]]]]
 

DeletedUser48627

Cred ca prima si ultima oara cand voi primi un comentariu pozitiv din partea r.s :)))

Vei primi mai multe ca ai fost baiat bun si ti-ai dat interesul pe lume+ multumim pentru mesajul de complezenta pe care ni l-ai trimis, dar o sa ramanem profunzi dezamagiti daca o sa continui cu ei :). Sistemul Roma este la fel ca si cel al celor cu drumuri si poduri: la 5 sefi e unul care da cu sapa, restu supravegheaza :))))
 
Sus