Roma VS Gentle+ RS

l-.-l

member
Scor reacție
0
:))))))))) pe 61 n-au rezistat nici 2 luni ... daca pe l64 fac aceiasi istorie ... inno are o solutie pt ei .. ca si pt DT .. se muta pe .hu la ”frațurile” lor .. sa se umfle si pe-acolo ca nu-i mai stie nimeni :D

partea amuzanta e ca forumul ramane ..ca si pe 61, cine rasfoieste primele pagini ramane uimit de tupeul lor. .. si dupa cateva pagini nici urma de zmei :))))))))))) erau ocupati cu stergerea conturilor.
 

DeletedUser43947

daca nu vezi bine roaga-l pe tache sa-ti imprumute ochelarii
Ți-i dau pe ăia de soare că tot te văd în vacanță?
Înțeleg că te-a apucat nostalgia clipurilor de pe youtube și că nu-ți mai acordă nimeni atâta atenție, dar e simplu să știi. Mai dai un backstab, adulmecă un shot de jagger și bea o jumătate de bere să te faci criță, după care dai un interviu și zbang: you're on youtube again.
Să-ți comentez aroganțele chiar n-are rost, toată lumea te știe și oricum ți s-a răspuns.
P.s. Habemus telefoane noi? ăsta nu mai merge bine și mă gândeam că știi tu vreo combinație ceva cu „16 sute” or something.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Eu am citit 10 pagini si tot n-am inteles cine e criminalul...
Poate un paintball ceva sa mai linisteasca spiritele pe aici. Poate se termina cu o bere, eventual fara alcool ca sa nu se incinga frustrarile.
Lasand asta la o parte..in loc sa va certati mai bine umpleti depozitul ala ca am niste bani de cheltuit. Asta ca fac parte din echipa magnatilor ;)
 

DeletedUser48539

Nici eu n-am inteles cine e criminalul, dar au inteles toti cine sunt victimile. Asta e cel mai important. :rolleyes:
 

DeletedUser48539

Noi ce vorbim aici? Ce splituri vrei cand tu ai venit cu full si nobil si nu 4 5 nobili ... ai venit cu 8 ... si eu avem 500 de nobili pe mine si 5k atacuri (pe lume fara turn sa stii unde is reale si unde is fakeuri) ... am pierdut 10 sate eu zic ca e acceptabil. Nu te mai umfla in pene ca 3 luni de zile ati luat maxim 20 de sate pe organizat si aveati 70% din harta ...

Nu stiu ce incerci sa faci aici probabil joci la pp ca si restu ... sarakie da stiu :D

1. La acel organizat "nimeniul" Comunist(el facuse organizatul) te-a evitat, doar eu am avut tinta cu nobili pe tine pentru ca am insistat, lui i-a fost frica(evident, ca doar atat stie). 500 nobili i-ai visat, ti-am dat 8-10 nobili(si doar eu, "baietasu") pe 10 sate tinta(vrei sa te invat cum se ataca bine?). Ti-am luat acele 10 sate, pt. ca pt tine a fost prima oara cand ai fost atacat serios.
2. Nu aveai 5k atacuri, n-ai avut niciodata(eu am avut 14k), aveam intre 5k si 10k in acea perioada in medie, tu maxim stateai cu 1k fake-uri de rahat.
3. Pe lume fara turn? Vai, ce victima. Dar pana atunci unde ai jucat? Unde ai invatat sa joci acest joc? Nu pe o lume fara turn?
4. Ai pierdut 10 sate din 10, da, e acceptabil pentru mine, nu pentru tine.
5. Am luat putine sate in lunile alea pt ca v-ati aparat ca niste oameni plictisitori. Ati dus un razboi pasiv. De ce nu aduci in discutie cele 2 organizate ale voastre? Ambele pe 2 jucatori diferiti, fara a tenta niste fake-uri de nobili si pe altii.
Concluzie: 0 sate luate si Tache care da 12 trenuri cu 3 nobili de pe 10 sate diferite(pe bonus) zicand si repetand si readucand aminte p-aici ca se pot avea 10 paladini cu bonus adeziune foarte simplu.

Ia fii atent Zeuss., lumea 61 mai are 174 zile. Iti propun sa iei parola unui cont de la noi cu satele cele mai imbarligate intre ale mele cu promisiunea ca nu va exista login de pe acel cont cat timp vei juca si ca nici tu nu vei face multicont pe 64-etc daca va fi cazul. Doar CP si Manager. Fara injumatatiri si depozit. In plus 2-3 saptamani sa-ti refaci satele si raportul cum vrei. Facem 1v1 si conditiile victoriei vor fi alese dupa ce vei decide. Ce zici? Cum sa refuzi asa cerere smechera?
 
Ultima editare de un moderator:

l-.-l

member
Scor reacție
0
=)))))))))) stai ca vreo 2 zile n-are net sa-ti raspunda .. mai trimite vreo 2-3 guralivi sa faca spam p-aici aiurea si apoi vine cu vreo dumă ieftina incercand sa schimbe subiectul ...si cam asa o eschiveaza pe asta .. altfel prevad ca v-a fi scurtcircuitat si s-ar putea ca green sa se mute dupa goloie .. pe .hu :))))
 

DeletedUser48075

victimEle o sa fie gentle-u ,ca pe 60,asa o sa pateasca si aici.

Nubalaii
 

Centorag

member
Scor reacție
0
1. La acel organizat "nimeniul" Comunist(el facuse organizatul) te-a evitat, doar eu am avut tinta cu nobili pe tine pentru ca am insistat, lui i-a fost frica(evident, ca doar atat stie). 500 nobili i-ai visat, ti-am dat 8-10 nobili(si doar eu, "baietasu") pe 10 sate tinta(vrei sa te invat cum se ataca bine?). Ti-am luat acele 10 sate, pt. ca pt tine a fost prima oara cand ai fost atacat serios.
2. Nu aveai 5k atacuri, n-ai avut niciodata(eu am avut 14k), aveam intre 5k si 10k in acea perioada in medie, tu maxim stateai cu 1k fake-uri de rahat.
3. Pe lume fara turn? Vai, ce victima. Dar pana atunci unde ai jucat? Unde ai invatat sa joci acest joc? Nu pe o lume fara turn?
4. Ai pierdut 10 sate din 10, da, e acceptabil pentru mine, nu pentru tine.
5. Am luat putine sate in lunile alea pt ca v-ati aparat ca niste oameni plictisitori. Ati dus un razboi pasiv. De ce nu aduci in discutie cele 2 organizate ale voastre? Ambele pe 2 jucatori diferiti, fara a tenta niste fake-uri de nobili si pe altii.
Concluzie: 0 sate luate si Tache care da 12 trenuri cu 3 nobili de pe 10 sate diferite(pe bonus) zicand si repetand si readucand aminte p-aici ca se pot avea 10 paladini cu bonus adeziune foarte simplu.

Ia fii atent Zeuss., lumea 61 mai are 174 zile. Iti propun sa iei parola unui cont de la noi cu satele cele mai imbarligate intre ale mele cu promisiunea ca nu va exista login de pe acel cont cat timp vei juca si ca nici tu nu vei face multicont pe 64-etc daca va fi cazul. Doar CP si Manager. Fara injumatatiri si depozit. In plus 2-3 saptamani sa-ti refaci satele si raportul cum vrei. Facem 1v1 si conditiile victoriei vor fi alese dupa ce vei decide. Ce zici? Cum sa refuzi asa cerere smechera?
Draga Unnamed.,

Iti spun direct ca... ai gresit jocul :) Prin simplul lui nume, provocarea ta devine patetica. Jocul asta nu e 1vs1, nu a fost gandit sa fie asa si nici nu va fi vreodata. Oricat de bun jucator esti tu la individual, esti degeaba in acest context, unde important e jocul de echipa :) Poti sa incerci cat vrei sa ne demonstrezi ca esti mai bun decat Zeuss. sau oricare altul de pe acest joc, te vei face doar de ras. De ce? Pentru ca tu, in loc sa fi lider in tribul tau, o arzi pe fanteziile tale 1vs1. Da, Gentle e slab, cum ai zis tu, dar eu zic sa te uiti o data in oglinda, s-ar putea sa aflii ca nu playerii sunt devina, ci tu :)
 
Scor reacție
98
victimEle o sa fie gentle-u ,ca pe 60,asa o sa pateasca si aici.

Nubalaii
Ce tot atat te intereseaza ? Gentle are la activ 2 lumi castigate, a fost si o infrangere, daca o sa fie si aici asta e.. Care-i problema ?

Roma marele trib, Gentle este singur pe k45 contra la marea alianta Roma

Duşmani
GN Sfârşite
LGN Sfârşite
LIKE Sfârşite
GN! Sfârşite
PLAY Sfârşite
GN!. Sfârşite
Roma Sfârşite
R II Sfârşite
R III Sfârşite
Green Sfârşite
LIKE! Sfârşite
R IV Sfârşite

Inca suntem pe harta si vom ramane acolo, devii patetic Cristi
 
Scor reacție
98
Ce tot atat te intereseaza ? Gentle are la activ 2 lumi castigate, a fost si o infrangere, daca o sa fie si aici asta e.. Care-i problema ?

Roma marele trib, Gentle este singur pe k45 contra la marea alianta Roma

Duşmani
GN Sfârşite
LGN Sfârşite
LIKE Sfârşite
GN! Sfârşite
PLAY Sfârşite
GN!. Sfârşite
Roma Sfârşite
R II Sfârşite
R III Sfârşite
Green Sfârşite
LIKE! Sfârşite
R IV Sfârşite

Inca suntem pe harta si vom ramane acolo, devii patetic Cristi
Daca suntem asa de slabi de ce s-au facut atatea aliante contra Gentle ? :))
 

DeletedUser48075

Patetic ai fost tu pe 53 si cu tribul tau de anonimi si cu miscarile voastre pe harta.O ajuns sa rada de voi toata lumea
 
Scor reacție
98
Si ce miscari? :)) Toate triburile de pe .ro fac asemenea miscari, iau jucatori din alte triburi, le destrama, fac aliante, Gentle a dat primul backstabb pe triburile ? :)) Ce manevre asa uimitoare?

Tin minte ca pe 53 erai in extaz cand luam cate 80 de sate la organizate si luam cate 5-6 jucatori activi de acolo.. ce asa mari manevre erau ?
 

DeletedUser46527

Întrebarea este daca Gentle va rezista mai mult de 3 săptămâni pe harta deoarece pe l60 nimeni nu a mai auzit de ei după protecție .Poate acum vă salvează samuraii.
 
Scor reacție
98
Gentle inafar de acel backstabb care la dat la Green(care a fost votat pe forum, stie bine Zeus), celelalte "miscari" pe care eu le-am facut, 90% din triburile de pe .ro le-au facut, ce asa mari miscari sunt sa recrutezi niste jucatori pe care ii consideri buni si activi dupa un organizat. Cand am recrutat din WINTER, Zeus era de acord in totalitate cu recrutarile alea, ba chiar ma incuraja ca recrutez..

Inafar de Green, ce alta alianta a tradat Gentle ?
Vreti sa va arat statistici de sate luate de Gentle la organizate ?

Lumea 60, am pierdut, recunosc, nu am avut pp-urile necesare, diplomatie a fost defavorabila noua, adica tot continentul a fost contra Gentle, hai sa recunoastem, cate pp-uri a bagat green fata de Gentle acolo? alexdsa a bagat o gramada de pp-uri si nu numai el, Cine ar fi rezistant in astfel de conditii? Normal ca ati castigat,

Roma are sanse cu Gentle doar daca intra in margine si se aliaza cu 15 triburi si baga pp-uri multe altfel daca ar fi intrat in sud pe directia noastra, erau zero
 
Sus