Roma VS Gentle+ RS

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sufleteste dragule, sufleteste, spiritual, cum vrei tu.

Si ma refer evident la anumite persoane, tin legatura cu cativa din RS, vorbim, radem, si chiar acum 1 luna am iesit la bere cu cineva de acolo, dar pe joc e joc.

Dar poti sa dai oricum, iti confirm ca asta e parerea mea despre tine, gibilancacataru care ne mai cauta pe la munca, si inca 2-3.

Good luck boy
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Stai, ca acum nu s-a referit chiar la toti toti :)))) o intoarce
Nu am nimic de intors, dar in pricipiu conducerea, si toti cei care sunt asa ca voi, smardoi, plangeau pe 61 ca nu iesea nimic, si aici se bat cu pumnul in piept.

Pot sa dau chiar eu daca vreti circulara, ca sa stie toti, ce parere am despre RS, mai concret conducerea, cat si Gentle, nu ma deranjeaza deloc, doar sa ma anuntati sa scriu. :*
 
Scor reacție
98
Nu am nimic de intors, dar in pricipiu conducerea, si toti cei care sunt asa ca voi, smardoi, plangeau pe 61 ca nu iesea nimic, si aici se bat cu pumnul in piept.

Pot sa dau chiar eu daca vreti circulara, ca sa stie toti, ce parere am despre RS, mai concret conducerea, cat si Gentle, nu ma deranjeaza deloc, doar sa ma anuntati sa scriu. :*
Oricum voi sunteti nervosi pe Gentle ca nu ne-am aliat cu voi atunci si nu am tradat RS, hai serios acum.. daca tradam RS pentru voi nu mai eram tradatori sau cum mai zici tu..
 

DeletedUser42954

Sufleteste dragule, sufleteste, spiritual, cum vrei tu.

Si ma refer evident la anumite persoane, tin legatura cu cativa din RS, vorbim, radem, si chiar acum 1 luna am iesit la bere cu cineva de acolo, dar pe joc e joc.

Dar poti sa dai oricum, iti confirm ca asta e parerea mea despre tine, gibilancacataru care ne mai cauta pe la munca, si inca 2-3.

Good luck boy
"Nababule" -ati cumparat contul lui blabla si a luat legatura cu voi sa va dea bani inapoi.
Voi, in prima faza l-ati amenintat cu procurori,judecatori....apoi pe "Romaneste" l-ati amenintat cu bataie.Daca pentru 150 de lei ameninti ca il "omori in bataie" noi, astia saracii, pentru ai salva viata ne-am gandit sa postim o luna si sa va dam banii inapoi.
 

DeletedUser48627

Vrei sa spui ca un joc medieval de strategie se joaca si cu spioni in tribul inamic ? Nu mai spune , nu pot sa cred !
Serios stamatescule ? Voi nu aveti niciun infiltrat in tribul inamic ? Nu ajungeau si la voi pe l61 circularele din Roma ? E lucru firesc , asa ca nu te mai agita pe aici ...

Tu nu stiu ce cauti alaturi de echipa aceea de bufoni.Cand toti au fugit de pe conturi si tu ai ramas singur :)
 

DeletedUser48627

Asta inseamna sa ai salariu de 4000 + euro...si voi ne numit magnati cu asa mizerie de salariu...pff, chiar credeam ca o sa fie nevoie sa intram in bitcoin...

Citez din semnatura ta:

"În toate lucrurile din lume, şi în cele omeneşti ca şi în cele naturale, nu există coincidenţe neaşteptate; " - Ce coincidenta ca mai toti va urasc, ce coincidenta ca pierdeti sate, ce coincidenta ca suntem magnati, ce coincidenta ca o sa va calarim pe harta ca pe niste iepe obosite, ce coincidenta ca avem persoane de la voi care se ofera sa nea dea informatii, ce concidenta ca inca nu ne-am folosit manevrele, ce coincidenta ca ne plictisiti, ce coincidenta nu?

Bai criptomoneda, nu ma enerva acum ca-mi sun cunostintele si iti mai scad 1-2k din Bitcoint-ul tau imaginar. Hai dnd... minez criptomonede sa-l imprumut pe Dicsie sa bage pp :cool:
 

DeletedUser48627

Bagati tare si minati de pe telefon sa nu va ia foc PC-ul/laptop-ul. Nu de alta dar dupa iar venim cu scuze :(

ACERSTYLE
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Oricum voi sunteti nervosi pe Gentle ca nu ne-am aliat cu voi atunci si nu am tradat RS, hai serios acum.. daca tradam RS pentru voi nu mai eram tradatori sau cum mai zici tu..

Voi tradati orice :))
O sa tradati si RS...sau ei pe voi.
Oricum, e singura alianta pe care o puteti avea in conditiile date.
 

DeletedUser48475

Cine dracu-i Nusha asta ma?
Se pare ca-i mai ceva ca mama omida...
Ai vazut in cana de cafea ca o sa tradam RS?
Asta ati incercat si pe 61,sa bagati raca intre noi,cum ca i-am trada...si uite rezultatul final,suntem impreuna la final de lume
Deci mai terminati cu frustrarile astea
 

DeletedUser48627

E o majoreta de a Romei cu norma intreaga, ii da Dicsie 2euro pe ora pentru prestatie :D:confused:
 

DeletedUser41586

Pentru ca suntem Gentlemani si pentru ca stam prost cu pp-urile fata de inamicii noștri din Roma , un antreprenor din Gentle isi oferă produsele lui Dicsie si grădinița lui in schimbul pp-urilor ! So.. Dicsie, hai sa te încaltam ca pe harta pana amu numa desculț si dezorientat ai umblat!

2hgtl54.jpg
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Am auzit ca Dicsie nu poarta decat branduri care incep de la 400 euro perechea dar poate e doar un zvon.

Altfel, sickosssee pokemingea!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Sickoseleeee, am auzit ca inca te cauta unii suparati, ceva cu pp-uri ciordite... Stim ca vrei si tu sa fi magnat, dar cum zicea Dicsie mai sus, treci la munca :D
 
Ultima editare:

DeletedUser47936

Dicsie o sa ajunga sa faca ca si Ptrkn , imprumut la provident pentru pp-uri =))
 

DeletedUser41586

hai lasati-o mai moale cu tupeul asta, de cand a inceput lumea doar de bani vorbiti si voi va rupeti coatele sa puneti o paine pe masa,asta-i Romania..
Alex, cate pp primesti de la Inno pentru rolul tau in moderare

Loc Nume Trib Punctaj Data
397 alex02dsa
120402_thumb
Roma 16.722 28.05.2018

mare jucator =))))))))))))))))))))))))))))))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cine dracu-i Nusha asta ma?
Se pare ca-i mai ceva ca mama omida...
Ai vazut in cana de cafea ca o sa tradam RS?
Asta ati incercat si pe 61,sa bagati raca intre noi,cum ca i-am trada...si uite rezultatul final,suntem impreuna la final de lume
Deci mai terminati cu frustrarile astea

Gentle fara a trada, fara a face fuziuni pentru a asigura o lume, nu poate emite pretentii deloc.
RS au cativa baieti buni. Dar cum isi gestioneaza dezvoltarea prin "N" academii lasa de dorit.
Spunea cineva in posturi zilele trecute cum ca cine este tribul TOM. Pai jucatorii de acolo, 30-40 cati erau in echipa lor, bateau si Gentle si RS la un loc cu toate academiile voastre de duzina.
Nu conteaza cine sunt. Conteaza ca vi se spune in fata cine sunteti cu adevarat, cum este jocul acum in 2018 si ce explicatii si ce randament dati voi cand optiunile sunt egale pentru toata lumea.
Asa ca ar fi bine sa incetati. Este pay to win. Este la moda asta. Se vinde bine.
Daca nu va convine, nu jucati. Este simplu.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
hai lasati-o mai moale cu tupeul asta, de cand a inceput lumea doar de bani vorbiti si voi va rupeti coatele sa puneti o paine pe masa,asta-i Romania..
Alex, cate pp primesti de la Inno pentru rolul tau in moderare

Loc Nume Trib Punctaj Data
397 alex02dsa
120402_thumb
Roma 16.722 28.05.2018

mare jucator =))))))))))))))))))))))))))))))
Sickoss, pokeminge acum!
 

DeletedUser48719

Gentle fara a trada, fara a face fuziuni pentru a asigura o lume, nu poate emite pretentii deloc.
RS au cativa baieti buni. Dar cum isi gestioneaza dezvoltarea prin "N" academii lasa de dorit.
Spunea cineva in posturi zilele trecute cum ca cine este tribul TOM. Pai jucatorii de acolo, 30-40 cati erau in echipa lor, bateau si Gentle si RS la un loc cu toate academiile voastre de duzina.
Nu conteaza cine sunt. Conteaza ca vi se spune in fata cine sunteti cu adevarat, cum este jocul acum in 2018 si ce explicatii si ce randament dati voi cand optiunile sunt egale pentru toata lumea.
Asa ca ar fi bine sa incetati. Este pay to win. Este la moda asta. Se vinde bine.
Daca nu va convine, nu jucati. Este simplu.

Eu ma intreb, daca intra Roma fara pp si Gentle in margine direct cu 4 academii, tinand cont ca e limita 64 in trib, cu tonajul de pp?
Sunt 100% sigur ca Romanii nici nu stateau pe lume si motivau direct pp. Vorba ta, despre ce vorbim ? Ipocriti mai sunteti
 
Sus