Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser48539

Sunt destul de sigur ca nu ai avut 14k atacuri in conditiile in care noi nu dadeam pe 1 singur jucator niciodata si era imposibil fizic sa dam atatea, Inseamna ca la momentul respectiv aveam vreo 20k atacuri lansate pe tot gentle, ar trebui sa primim o medalie.

Oricum nu stiu de ce ne mai chinuim, tu plangeai pe conferinte ca ai nu stiu cate mii de atacuri cand noi eram in concedii si nu mai lansasem vreun atac de zile intregi...
Mergi exact pe logica lui Mariusbr, care va scria pe skype si chat sa trimiteti fake-uri ca el are trimise mii si noi nu aveam 1 atac de la el :))))

Nu știu ce ai fumat și nu vreau să știu, important este să nu mai exagerezi că-ți prăjești circuitele definitiv și nu e ca și când ai avea un sistem cu multe circuite, să-ți permiți.
Nu mai țin minte câte trenuri am dat cu 3 nobili, dar sunt sigur că n-au fost pe bonus (posibil să-mi fi scăpat unu). Cât despre paladinii cu adeziunea, ce să zic, e o totală enigmă pentru tine. Într-adevăr să faci rost de 10 paladini cu bonus pe adeziune, în stadiul ăla de joc doar Jules Verne putea.


Nu-ți răspund la toate aberațiile de acolo, dar mă stresează că nu spui exact câte atacuri ai avut și suferi de o modestie cruntă. Spune frate câte atacuri ai avut, zi-le că ai avut 50k, „să moară dujmanii dă ciudă”(de la fratele Br citire).
Când ai cu ce să te lauzi, nu mai fi rezervat. Fii șmecher, mafioate!!:rolleyes:


Alti "deontologi". Voi ar trebui sa aveti dreptul sa scrieti aici doar cand veti invata(practic) acest joc. Ar trebui sa luati ban pentru incompetenta, doar pentru faptul ca sunteti limitati din orice punct de vedere, si aici nu ma refer doar la joc. Inca il astept pe Zeuss. sa-mi raspunda, degeaba v-a trimis pe voi la inaintare, asta ati fost/sunteti si pe 53 si oriunde, niste asioj,yfcvbodusbisfb; nu s-a inventat inca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29124

Alti "deontologi". Voi ar trebui sa aveti dreptul sa scrieti aici doar cand veti invata(practic) acest joc. Ar trebui sa luati ban pentru incompetenta, doar pentru faptul ca sunteti limitati din orice punct de vedere, si aici nu ma refer doar la joc. Inca il astept pe Zeuss. sa-mi raspunda, degeaba v-a trimis pe voi la inaintare, asta ati fost/sunteti si pe 53 si oriunde, niste asioj,yfcvbodusbisfb; nu s-a inventat inca.

Du-te bo$$ si culca-te...gata mitingu? In orice domeniu cei trei prieteni ai mei enumerati de tine iti dau clasa.
MI-ar fi rusine sa mai postez in locul tau dupa ce, in fiecare postare , amicii mei te fac muci...
Hai pa!
 

DeletedUser44336

Ce nu inteleg eu aici, pe 64, este de ce toata lumea ignora FAME. La un moment dat, o sa intre in joc si ei, si chiar daca nu au diplomatie cu niciuna din parti, tot o sa ajute indirect o parte. Practic cheia lumii 64 este la ei pentru ca din nou, RS+Gentle+aliatii nu poate bate Roma+aliatii.

Pai se subintelege ca ei vor castiga lumea, de ei nu mai vorbim ca deja se stiu destule. Singurul razboi mai interesant este Roma vs R.S. apoi oricare ar fi castigatorul cred ca isi va lua bataie de la Fame. <3 Si-au ales bine partea, s-au organizat bine pe continentul lor. Ei acu fac deff pentru ce urmeaza
Oricum eu asa cred, ramane de vazut. Si R.S., si Roma au puterea sa ma convinga ca gresesc. :p

Teddy, bine face fetele, joaca jogging. Tu?
 

DeletedUser42954

:)) Nu putem face asta,ne intereseaza in mod deosebit Roma.A plecat Roma de pe 61, am plecat si eu.
 

DeletedUser48475

E o comparatie in primul rand pentru Anusha
Da, am scris acolo fara pp, fara sa-mi dau seama, recunoscand ulterior ca si Gentle au bagat pp, nu in aceeasi cantitate.
Asta nu e ipocrizie, da mna, te trezesti si tu vorbind sa-ti mai faci putina publicitate.


Pana la urma....Nusha=Anusha?
Sa stiu si eu...ca ma roade curiozitatea
Sa-i dau putin peste nas
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu e nimic sters
Ultima oara cand ma repet, am zis acolo fara pp, mai departe am zis ca gentle au bagat ceva pp. Am mai zis o data ca a fost o greseala. Poate de data asta iti intra in cutiuta aia micuta a ta.
Sa te jignesc ? doamne fereste, e un compliment cand iti zic ca ai IQ -10
Sa ma fac de ras, nu ma intereseaza.



Ce n-au inteles suporterii ca tine, e ca eu sunt in trecere pe 64, nu tin nici cu stanga nici cu dreapta.
Nu am fost implicat in razboaiele voastre, nu am avut influenta Gentle.
Dai un mesaj lui Kairi sau Beby T , vezi ce parerea am avut eu despre voi. Sau unui jucator United, lui spearrr. Sau chiar lui Enyx, i-am dat mesaj pe 61 sa joc la moral din spatele Gentle.
Oricum, despre ce vorbim? E servarul romanesc, in mare plin de parliti ce se cred jucatori.( Sunt specimene de genul in toate triburile, si in Gentle/RS si in Roma/United, vorbind strict de cei in cauza)
Nu ma mai includeti in prostiile voastre, v-am zis doar un adevar.

Spor.

Suporter ? Neo...te-ai lovit la cap ? Cred ca habar nu ai ce porumbei scoti pe gura. Nici nu ma intereseaza ca esti sau nu la joc pe ro64. Si nu, nu sunt suporter. Sunt acolo unde nu o sa ajungeti multi niciodata.
Have fun...btw
 

DeletedUser41586

Va așteptăm oricând pe o lume fără pp, fără steaguri cum vreți voi, asta e invitație oficială, deschisă, din partea Roma.

Facem o cerere la admini sa facă o așa lume.

Nu refuzați va rog, țineți minte de invitație.
Dragi jucători,
Miercuri, 20 Iunie 2018, între orele 11:00 şi 13:00
, vom deschide "Lumea specială 15 ".

Discutati si intrati.
 

DeletedUser42559

Nvm am gasit pe forum detalii, o sa intru si eu la joc, o sa fie interesant fara pp`uri. Dar am inteles ca e full de conturi support pe lumea speciala FacePalm
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Suporter ? Neo...te-ai lovit la cap ? Cred ca habar nu ai ce porumbei scoti pe gura. Nici nu ma intereseaza ca esti sau nu la joc pe ro64. Si nu, nu sunt suporter. Sunt acolo unde nu o sa ajungeti multi niciodata.
Have fun...btw
Atunci ce cauti aici Just? Nu te-a invocat nimeni dar te bagi in seama neavand nicio treaba?
 

DeletedUser48627

Ăștia din Roma sunt la fel ca PSD-ul. Sunt câțiva cu bănișori ce fac măgarii: cumpărări de conturi pe 150 de lei( isi mai iau si tepe.. si amenință cu politia ca de nu tata Enyx le taie din pensii(pp). Mai gasesc câțiva rătăciți sa faca gura pe extern, ii conving cu un mic, o berica, un sătuc sau chiar 50 de lei.
Deșteptareaaaa romilor, ca va iau astia satul si nu votul :):)
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Vad ca si aici o anumita parte din Roma se crede invincibila. Exact ca si pe 61 unde nu le ajungeai la nas cu 2 prajini.

Intemeietorul Enyx sta mai la umbra si mai baga cate un citat ca sa nu credem ca el nu exista, in realiate implicarea lui chiar e minima.

In schimb, agitatul Dicsie ne explica cum au fost multe nenorociri impotriva lor de au pierdut. Eu consider ca singura vina pentru pierderea lumii 61 din pozitia de lider o are stategia facuta dupa ureche. Roma a pierdut pe mana ei. PUNCT. Practic s-a auto-batut. Nici Gentle si nici RS nu erau in stare sa-i bata. Asa ca s-au batut singuri cu aroganta si lipsa de intelegere a hartii. A ajutat mult atitudinea avuta fata de aliati si colegi, inobilarea pe ascuns a conturilor ravnite de conducere, lipsa de fermitate in eliminarea jucatorilor slabi numai din lacomia de a lua conducerea toate satele, etc.

Ce nu inteleg eu aici, pe 64, este de ce toata lumea ignora FAME. La un moment dat, o sa intre in joc si ei, si chiar daca nu au diplomatie cu niciuna din parti, tot o sa ajute indirect o parte. Practic cheia lumii 64 este la ei pentru ca din nou, RS+Gentle+aliatii nu poate bate Roma+aliatii.

Ca sa inchei postarea, nu pot sa-l ocolesc pe Ingenioss si conturile lui care vad ca si aici, dupa peste 40 de lumi, el tot lozinca aia cu "va scot eu de pe harta" o are. De aia nu poate face RS nimic, pentru ca ei cauta sa razbune fantomele si paranoia din capul unicului si nemaipomenitului "luptator al luminii" in loc sa se adapteze si sa joace la nivel de lumea 6x.

Daca a intra in polemici fara sens si fara sfarsit inseamna implicare, atunci eu zic pas. Cunosc fiecare personaj din povestea asta care nu se mai incheie pe extern.

PS: Am echipa foarte buna. Faptul ca eu sunt activ sau nu e irelevant la faza la care a ajuns echipa noastra.
 

DeletedUser46530

Daca a intra in polemici fara sens si fara sfarsit inseamna implicare, atunci eu zic pas. Cunosc fiecare personaj din povestea asta care nu se mai incheie pe extern.

PS: Am echipa foarte buna. Faptul ca eu sunt activ sau nu e irelevant la faza la care a ajuns echipa noastra.

lasa ma arogantele ca pe 67 iar va plangeti ca v-au facut astia
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Va credeti mari jucatori de triburi dar fara "pepite" nu faceti doi bani. Nici unii nici altii. (Asta nu inseamna ca nu sunt si cativa jucatori buni). Acum daca ai bani intr-o zi ai Curtea nobila :))). Sa fi fost o lume fara PP-uri. Doar cu cont premium. Majoritatea dadea stergere de cont :)))))))))
 

DeletedUser42559

Au inceput sa ii bage la interne GN pe Gentle triburile in 2018 omegaLUL
 
Sus