Roma VS Gentle+ RS

Ariki

member
Scor reacție
0
Si ei au facut alianta cu noi pt ca noi nu ne tradam aliatii. Daca ne stia lumea de tradatori ca voi, si pe voi de oameni buni, crezi ca faceau? Hai pa.
Ai ramas tot la treaba cu tradarea? Majoritatea din trib nu am fost pe 53, nu ne bagam in ceea ce priveste lumea aceea pentru ca nu detinem detaliile aferente. La fel ar trebui sa fiti si voi care nu ati jucat acolo. Vorba ta... Mai baga o fisa!
 

DeletedUser48824

Roma a incercat sa faca alianta cu toate triburile de pe continent ca sa scoata un trib cu o academie :)) Asta-i valoarea Roma
r_OMA.png


ce fain arata harta vazuta din Gentle, vreau si eu invitatie
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Roma a incercat sa faca alianta cu toate triburile de pe continent ca sa scoata un trib cu o academie :)) Asta-i valoarea Roma
Lasa-ne cu aliantele si cu ppurile, zi-ne cu harta! Jucatorii tai n-au trupe iar daca au, majoritatea sunt pe deff, atat de frica va este ca v-am bagat cu fundul in poarta si jucati pe strategia lui Hagi si cu toatea asta tot pierdeti sate. Uita-te la ODA, ca sunteti pe 8, dupa academia RS. Inactivi sunteti...apoi ce treaba au aliantele?!
 

DeletedUser42559

Baaa nu mai fiti ba ipocriti for once :eek:

Btw DarkAngeL.SpeeD? toti au incercat sa faca treaba asta sau chiar au facut-o. RS spre exemplu, =SN= nu mai zic ca aia au recrutat o academie a tribului killer acum 2 zile ayyy lmao, si voi, Gentle , la randul vostru ati incercat sa va aliati cu un K intreg si nu numai, doar ca nu v-a reusit ( "csf patesti" )

Evident ca aveti prea mult timp liber daca va certati aici pe forum, dar cu mine nu vorbeste nimeni :mad: FeelsBadMan
 

DeletedUser42954

Cum sa nu vorbeasca:)).Ai dreptate,dar nu ne-am dat "baieti de baieti" sa facem un topic mincinos din start :Roma VS Gentle+RS.Acesta denumire spune multe despre grandomania si caracterul lui Dicsie,cine va citi peste ani(daca va citi) va avea impresia ca Roma e centrul universului,iar Dicsie -buricul pamantului, iar el in realitate un trisor prapadit
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cine vorbeste de trisat :))))))

La voi din rs3 pana la rs10 cate sunteti sunt numa conturi suport, de ce oare mereu intra atatia oameni cu rs si niciodata nu trec de 1 sat ? Atatia crescatori de sate aveti ? Cand ai suporti de le uiti numaru se baga la categoria trisat ;)


Pana una alta, condoleante pentru gentle ... urmeaza samuraii :x asta ca raspuns pentru lumea 59 unde ati vrut sa va aratati abtitudinile doar ca ii greu pentru unii ca voi care peste tot sunteti degeaba
 

DeletedUser42954

Cine vorbeste de trisat :))))))

La voi din rs3 pana la rs10 cate sunteti sunt numa conturi suport, de ce oare mereu intra atatia oameni cu rs si niciodata nu trec de 1 sat ? Atatia crescatori de sate aveti ? Cand ai suporti de le uiti numaru se baga la categoria trisat ;)


Pana una alta, condoleante pentru gentle ... urmeaza samuraii :x asta ca raspuns pentru lumea 59 unde ati vrut sa va aratati abtitudinile doar ca ii greu pentru unii ca voi care peste tot sunteti degeaba
:)) Lasa vrajala ca pe 59 nu au fost samurai,nici pe 32 nu au fost,dar pe 24 au fost .Iti mai amintesti cum am innobilat tribul tau de noobi pe 24 si v-am primit in randurile noastre de mila?
Ce ai cautat "ursulet" in triburile de samurai?!
APROPO DE CONTURI SUPORT VREI SA ZICI CA ADMINII NU ISI FAC DATORIA CA NU AM INTELES ALUZIA,E LA ADRESA NOASTRA SAU A ADMINILOR?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48918

deci e clar, FAME joaca pentru Roma, doar asa se mai pot umfla in pene amandoua triburile. o sa-i bata pe RS de le suna apa in cap, apoi o sa-si tradeze aliatii si o sa mearga veseli spre final.

degeaba gargara ieftina discsie, nu pe fata, dar pe dos tot va rezolvati aliatii si prietenii... probabil de ochii lumii o sa o faca FAME pentru voi iar voi rezolvati aliatii lor.

bun joc, nu inteleg de ce e plin de noobi care pierd timpul pe el
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:)) Lasa vrajala ca pe 59 nu au fost samurai,nici pe 32 nu au fost,dar pe 24 au fost .Iti mai amintesti cum am innobilat tribul tau de noobi pe 24 si v-am primit in randurile noastre de mila?
Ce ai cautat "ursulet" in triburile de samurai?!
APROPO DE CONTURI SUPORT VREI SA ZICI CA ADMINII NU ISI FAC DATORIA CA NU AM INTELES ALUZIA,E LA ADRESA NOASTRA SAU A ADMINILOR?



Ce ai facut tu ma ? :))) mi-ai luat tu mie sate ?:)) eu iti pot arata cum ti-am luat tie si arata tu unde am fost eu le 24 in tribu ala de slabani ca sunt chiar curios


Cat despre aluzie da am facut la voi si se vede pe fiecare lume asta si da adminii nu le blocheaza pentru ca se folosesc alte ip-uri deci de ce poate sa faca un admin daca acel cont se vede curat ?


Ai vrut si tu sa pari destept pentru o secunda dar esti la fel ca pe harta ;)
 

DeletedUser42954

:)) Aoleu puiule,te-a lasat memoria,erai prieten atunci cu semperveritas,staijos3....am batut la voi ca la fasole,nici macar nu ai vazut harta
Te cred ca ai ramas cu sechele de atunci:)) si acum radem de voi pe skype :)),nici nu mai conteaza ce se intampla de acum incolo:)
Scena aia ramane memorabila.Suna pe fostul tau patron ilduce92 si iti aminteste el cum ai fost la noi,daca nu iti amintesti,iti reamintesc ca e Lucian.
Vad ca esti cam inactiv.
 

DeletedUser41053

:D Scamatescule ... unde e apararea aia refacuta in 7 ore? :cool:

@Dicsie: Sa nu uiti sa ii multumesti lui scamatescu ca va cresc satele. :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
A dispărut bre...și dacă revine o baga pe aia cu pp-URI.


Zâmbărețul o sa o bage pe aia ca nu a avut timp, ca oricum era la pp...știți și voi...vrăjeala de noob :d
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sau ca ne-am vorbit și am intrat ambele triburi după ei...ceea ce după cum știți este total neadevărat.

Este doar dragoste la prima vedere a lor pe harta.
 

DeletedUser42954

:)) Ti-au murit laudatori.Tu ai facut topicul asta sa te lauzi doar?!
Acum doua luni ai facut "x". Iar acum 5 ani erai un "ilustru necunoscut" in triburile de samurai.
Norocul vostru e ca va ajuta "gasca nebuna",dar asta nu inseamna ca Roma e trib,in 4 luni jumate v-am dat afara de pe 61.
Deci care e valoarea ta dicsie?!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus