Roma VS Gentle+ RS

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ce vrăjeala de papagal. Intram sa citesc forum și sa iau niște contacte. După o perioada da, nu am intrat. A fost buna perioada aia de pauza, perfecta cât sa va călărim acum pe harta.
 

DeletedUser42954

Ce vrăjeala de papagal. Intram sa citesc forum și sa iau niște contacte. După o perioada da, nu am intrat. A fost buna perioada aia de pauza, perfecta cât sa va călărim acum pe harta.
Cadet Dicsie,pe cine calaresti ba:)).Iti dau for 30 de sate de la noi si tot nu poti castiga cadet in fata noastra,hai sa ne vedem lungul nasului cadet
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu te-am invitat lângă mine, m-am ținut de cuvânt. Aștept sa faci și tu asta, aștept 30 de sate pe care oricum nu o sa le primesc, mincinos încrezut ce ești. Vorbe mari pentru un om mic cum ești tu
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:)) Aoleu puiule,te-a lasat memoria,erai prieten atunci cu semperveritas,staijos3....am batut la voi ca la fasole,nici macar nu ai vazut harta
Te cred ca ai ramas cu sechele de atunci:)) si acum radem de voi pe skype :)),nici nu mai conteaza ce se intampla de acum incolo:)
Scena aia ramane memorabila.Suna pe fostul tau patron ilduce92 si iti aminteste el cum ai fost la noi,daca nu iti amintesti,iti reamintesc ca e Lucian.
Vad ca esti cam inactiv.


Eu cred ca ei esti le ciuperci netratate :))) arata tu unde ai fost in rs si din lista aia de nume stiu doar le stai jos dar de pe lumea 38 il cunosc parca... ti-am zis ca esti petarda si vad ca ti-a luat foc fitilu rau de tot :))) daca vrei sa imi arati ca rs sau orice pokemon din tribu ala a castigat in fata mea te rog sa imi arati aici pe lumea asta unde iti zic ca si in prima zi, o sa va luati bataie la fel cum stati vara la batut covoare, singura data cand bateti si voi ceva
 

DeletedUser42954

Eu cred ca ei esti le ciuperci netratate :))) arata tu unde ai fost in rs si din lista aia de nume stiu doar le stai jos dar de pe lumea 38 il cunosc parca... ti-am zis ca esti petarda si vad ca ti-a luat foc fitilu rau de tot :))) daca vrei sa imi arati ca rs sau orice pokemon din tribu ala a castigat in fata mea te rog sa imi arati aici pe lumea asta unde iti zic ca si in prima zi, o sa va luati bataie la fel cum stati vara la batut covoare, singura data cand bateti si voi ceva
"orice pokemon din tribu ala a castigat in fata mea"-"pokemon" ,ursulet e jenant,hai sa iti zic eu cine e "pokemon"-tu care ai fost angajat(servitor) la Hanul Moldovei in Mamaia,unde noi suntem invitati an de an sa chefuim,iar tu ai fost invitat sa lucrezi si chiar ai lucrat.
Tu erai "baiatul" care deschideai poarta,noi suntem totusi cei carora ni se deschide poarta.
Apropou de cuvantul " pokemon "
" Eu cred ca ei esti le ciuperci netratate"-mai de mult pe unde mergeai tu prin oras nu se mai gasea "iarba", pentru asta te iert ne-ai convins ca te-ai reabilitat si esti cat de cat normal,te-ai chinuit cateva luni sa ne explici asta.
"arata tu unde ai fost in rs si din lista aia de nume" -eu nu muncesc "ursulet"(sti tu zicala aiai :"munca e pentru masini si tractoare"),cauta twstas-ul lui 24,iar ca sa iti dau o mana de ajutor IlDuce de Barbossa de acolo-aici e ilduce92 scriei ca te va lamuri el.
PAS CU PAS DEMASCAM PROPAGANDA MINCINOASA FACUTA DE UN " pokemon "
 

DeletedUser42954

Eu te-am invitat lângă mine, m-am ținut de cuvânt. Aștept sa faci și tu asta, aștept 30 de sate pe care oricum nu o sa le primesc, mincinos încrezut ce ești. Vorbe mari pentru un om mic cum ești tu
Dicsie eu nu mint niciodata ,nu am mintit nici pe 61 ca plec dupa ce va innobilez,dar e jenant cadet dicsie sa nu rezisti decat 4 luni si jumatate.30 de sate am zis 30 vor fi,cand vei da organizate pe noi te voi anunta "siter mesagerul" si iti cedez satele.Nu toate odata, dar in 6 luni iti voi ceda satele.
Am venit langa tine Dicsie,iti mai arunc o provocare,te astept pe "poker stars" la un duel de poker Omaha in doi ,miza 200 de dolari partida ,pentru tine e un fleac "magnatule",24 de ore intr-una de cand ne punem la masa, incepand cu data de 18-07-2018-pana pe data de 20-07-2018 sa iti arat ca nu sti nici poker.
Triburi m-ai convins cat sti.
 

DeletedUser47936

Ce vrăjeala de papagal. Intram sa citesc forum și sa iau niște contacte. După o perioada da, nu am intrat. A fost buna perioada aia de pauza, perfecta cât sa va călărim acum pe harta.
Dicsie tie ar fi trebuit sa ti se dea un grad pe forum, 40% din mesaje sunt scrise de tine, mai joaca si tu pe lume.
 

DeletedUser42559

Dicsie tie ar fi trebuit sa ti se dea un grad pe forum, 40% din mesaje sunt scrise de tine, mai joaca si tu pe lume.

Pai el joaca spre deosebire de tine, care esti mort cu jocul si ai nevoie de conturi support ca altfel esti pierdut pe harta. Ca sa nu mai zic ca trebuie sa ataci 10 playeri contra 1 ca altfel nu faci fata =))
 

DeletedUser48627

Pai el joaca spre deosebire de tine, care esti mort cu jocul si ai nevoie de conturi support ca altfel esti pierdut pe harta. Ca sa nu mai zic ca trebuie sa ataci 10 playeri contra 1 ca altfel nu faci fata =))

Si tu vrei sa fi... ucenicul lui Dicsie? Un dic mai mic, am inteles. Uite cum se baga tot felul de noname-uri in seama. Peace all. Am iesit
"Niciodata sa nu te certi cu un prost ca te v-a aduce la nivelul lui si te v-a bate cu experienta" Cei din Roma sunt foarte experimentati la acest capitol! Aviz amatorilor:)
 

DeletedUser48075

Si tu vrei sa fi... ucenicul lui Dicsie? Un dic mai mic, am inteles. Uite cum se baga tot felul de noname-uri in seama. Peace all. Am iesit
"Niciodata sa nu te certi cu un prost ca te v-a aduce la nivelul lui si te v-a bate cu experienta" Cei din Roma sunt foarte experimentati la acest capitol! Aviz amatorilor:)

Tu cine esti ma "jucetorule" ?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dar unde e Tradatescu cu “azi am eliminat” 1000 jucatori Roma.

Sau cu apărarea aia refăcută in câteva ore :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ești gelos? Recrutări recrutări. Dar satele pierdute pana acum...?? Unde e deff-uuuul ăla vrem sa știm
 
Sus