Discutii libere L63 !

DeletedUser47204

no yakuza tata, amu esti la interne man.. nu zicea cleo ca cine pierde 2 sate consecutiv, e intern ? :rolleyes::rolleyes:

doar consecutiv, sa ne intelegem
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

hahahha:)))
asa se intampla cand sunt prea multi barbari pe contu ala...noobi ca astia ar trebui interzisi pe jocu asta
 

DeletedUser47204

upload_2018-7-11_23-51-14.png


ce sa mai... WoC ? rofl...
asa arata umilinta
 

DeletedUser33394

Si se pare ca au ajuns la performanta de a pierde intr-o saptamana mai mult de 200 de sate:confused:
si din cate am auzit, "vorbesc si eu asa din auzite", nici macar nu a fost vreun organizat pe ei. :oops:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33394

Oare cat de josnic sa fii:rolleyes:

O nou lozinca se aude peste Prut

Puie "cu"metre!
 

DeletedUser47204


pentru cei cu false sperante
ati reusit doar sa aduceti jucatorii care s-au lasat inapoi ! (va multumim)
#REVO
 

DeletedUser13059

poti sa arati si aici, eu joc doar pe extern deci nu am nume pe mapa
 

DeletedUser47559

Sa vrei sa dai backstabb tribului care ti-a dat sa mananci,care te-a ajutat mai pe fiecare lume si de fiecare data,si aici erai PA fara REVO...cat de josnic poti sa ajungi?bine ca v-a stricat alci planurile,cine stie poate iesea un backstabb chiar reusit.
Oricum nu mai aveti mult,ati bagat voi conturi la noi doar ca sa nu piarda sate si sa fie in siguranta,chiar si Mos Craciun Tesla (cum zicea cineva pe l60 parca) nu va mai salveaza cu ,,combinatiile lui,,
 

DeletedUser26763

aa tu joci doar pe extern si e izi aici deci zi-mi bre nickul, doar vreau sa stiu pe unde sa joci sunt doar curios doar atat nici eu nu joc pe lumea asta :d si n-am nici o influenta aspra ei ...eram curios doar cine zice izi cine sta asa bine ca zice izi :)
 

DeletedUser47690

Serbane(vecine), pronosticuri? asa ca la un observator din afara.
 

DeletedUser13059

aa tu joci doar pe extern si e izi aici deci zi-mi bre nickul, doar vreau sa stiu pe unde sa joci sunt doar curios doar atat nici eu nu joc pe lumea asta :d si n-am nici o influenta aspra ei ...eram curios doar cine zice izi cine sta asa bine ca zice izi :)

doar aici pe extern joc :cool:
 

DeletedUser26763

nu pot da pronosticuri, dintre cele 2 triburi doar de revo stiu de ce capabila, e si faza daca fosti jucatori dt (care culmea vad ca sunt si ex-woc) joaca corect, e super, ala e secretul daca se joaca si pe lumea asta murdar, n-am ce zice, aa mai e ala zgubcea care o sa fie moartea revolului ii dau sanse de 1 din 5 ca revo pierde din cauza zgubcea sau zbucea sau cum il cheama, daca am fost informat bine ca e Mircea pe cont. bafta ambelor combatate cei mai buni sa castige (si cei mai cinstiti) deja am vazut prea mult joc murdar sa tine cu cineva care joaca murdar...sfat pentru revo curatati-l pe zgubcea ca sa nu va dea backstab cand e lumea mai grea...bafta Cristina x2, bafta catalin desi zici ca nu esti mapa eu te vad. Sa domeasca onoarea si fair play-ul. Let`s Make Triburile.ro Great Again!!! :p
 

DeletedUser47690

nu pot da pronosticuri, dintre cele 2 triburi doar de revo stiu de ce capabila, e si faza daca fosti jucatori dt (care culmea vad ca sunt si ex-woc) joaca corect, e super, ala e secretul daca se joaca si pe lumea asta murdar, n-am ce zice, aa mai e ala zgubcea care o sa fie moartea revolului ii dau sanse de 1 din 5 ca revo pierde din cauza zgubcea sau zbucea sau cum il cheama, daca am fost informat bine ca e Mircea pe cont. bafta ambelor combatate cei mai buni sa castige (si cei mai cinstiti) deja am vazut prea mult joc murdar sa tine cu cineva care joaca murdar...sfat pentru revo curatati-l pe zgubcea ca sa nu va dea backstab cand e lumea mai grea...bafta Cristina x2, bafta catalin desi zici ca nu esti mapa eu te vad. Sa domeasca onoarea si fair play-ul. Let`s Make Triburile.ro Great Again!!! :p

1. Nu inteleg alianta EX-WOC in acest moment al jocului, daca voiau sa faca ceva faceau acum 3,4 saptamani si erau cu sanse bune atunci, acum ambele triburi sunt la un nivel scazut. Din acest motiv conducerile celor doua triburi nu mi se par prea inteligente. Asta cu backstab la final de lume ca scuza am auzito pe toate lumile unde am jucat, toti cand ies dintro alianta au aceasta scuza.
2. Revo stil ofensiv, totul pe atac, Woc - stil defensiv, Ex - ramane de vazut cum se comporta la organizate adevarate pe ei. Prin urmare cred ca urmatoarele organizate Revo pe Ex o sa dea raspunsul asupra castigatoarei acestei lumi.
3. Bafta si tie in continuare, cat despre "Let`s Make Triburile.ro Great Again!!!" - cu adminajul din ziua de astazi slabe sperante, sa te uiti pe o lume nou deschisa cati jucatori mai joaca real, poate se trezeste cineva si pe acest joc, daca nu!! este cam gata in viitorul apropiat.
 
Sus