Discutii libere L63 !

corli

member
Scor reacție
38
E normal să vorbesc la modul "noi" despre acel trib, atâta timp cât au trecut ani de zile petrecute împreună pe acest joc. Grave sunt afirmațiile nefondate care le aduci tu tribului respectiv, punând oamenii de acolo (cei ce joacă, dar și cei ce au activat acolo, într-o imagine proastă din moment ce ai adus în discuție și o parte din trecutul acestuia).

Se face simplu și ușor. Unde am jucat și voi juca, o voi face doar alături de acești oameni. Iar ca să îți spun și cum mă consider parte a acelui trib, alături de alții, am stat la baza formării acestui trib.

Faptul că nu activez pe lumea 63, nu înseamnă că dacă vreodată vreau să joc pe vreo lume, nu am o echipă alături de care să intru.

O zi bună!
 
Ultima editare:

DeletedUser47542

"Noi", pentru tine ca moderator, inseamana " Echipa triburile.ro" . Orice alt " noi " in care te incluzi, aduce o tenta de partinire si subiectivism !

Cat despre afirmatiile pe care le faci, cum ca pun anumiti jucatori din REVO intr-o lumina proasta, este doar o scuza banala si un mod de a impinge discutia pe alte cai. Nu de alta dar daca as fi facut asa ceva, puneai un citat, aduceai o dovada cat de mica !

Inca ceva, moderatorii sunt impartiali si obiectivi !

In locul tau as fi mai atent atunci cand imi expun punctul de vedere. Sa nu cumva sa se creada ca suntem favorizati si ca vom castiga lumea datorita unora ca tine !

Cei ca tine nu ne ajuta, ne strica reputatia de buni jucatori !

Am sa te rog sa te abtii de la comentarii privind aportul tau in ceea ce priveste tribul REVO. Eu unul ma descurc si fara ajutorul moderatorilor .

Cu respect

380Volti !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Deci domnu 380Volti.
Sincer nu inteleg ce e cu postarile astea inutile , e prima lume unde ai jucat cu noi, nici nu de la inceput ci ai fost recrutat de pe harta si te tot bagi in seama in discutii care au inceput acum ani de zile, pentru ca da, suntem un colectiv care joaca de aproximativ 5 ani de zile impreuna ( altii si mai mult ). Pe parcurs s-au adunat discutii si altele pe care DOAR noi le putem intelege si cunoaste.
Trebuie sa mai intelegi inca o treaba. Adminii de pe .ro joaca toti triburile, ( inafara de 2 ) , in schimb ceilalti apartin toti unui trib, pentru ca nu au tribul lor " adminii ".
Cat despre favoritisme si ce tot bati tu apropouri, iti zic tot eu, ca sa intelegi.. Ceea ce o facut Corli pe L63 a fost sa ne baneze jumate de trib la inceput :oops::oops: si pe parcurs!
 

DeletedUser26763

ma scama lasa vrajeala ca vad si jucatorii revo cat de "curat" joaca revo =)), asta e doar un exemplu ca sunt mult alti care joaca la fel de "curat", hai provocare posteaza o pedepasa aplicat de corli unui membru revo (daca sunteti asa buddy buddy de mult nu e greu sa ii opti acordul pentru o sanctiune aplicata de corli unui membru revo...
p.s. pentru doamna/domnul corli: Tu te mandresti cu trecutul tau dt (actuala revo ma gandesc) un trib la fel de curat ca ghena/ pubela de gunoi de la coltul blocului, care a castigat toate lumile doar "cinstit si pe drept". Sa fiu in situatia ta mai bine nu as scrie ca am fost membru DT.
 

DeletedUser47204

upload_2018-8-5_16-41-3.png


Toti noobi care nu is in stare sa ia 1 sat dusman pe harta se trezesc sa comenteze pe extern, aici e un print micutz, mai is vreo 50 sate intern / barbare mai jos
Aici aveti linku de la papagalu asta , pentru cine nu il cunoaste

http://ro.twstats.com/ro63/index.php?page=player&mode=conquers&id=1745034&type=&pn=-1

pana ce demostrezi ceva, iti recomand vorba aia "ciocu mic si joc de glezne"
 

corli

member
Scor reacție
38
Să îmi arăți și mie, te rog, unde am făcut eu vreo afirmație legată de dt sau de faptul că am fost membru al acelui trib.

Mulțumesc :)
 

DeletedUser47542

In primul rand vreau scriu ca si eu sunt in REVO si postarea ta, MakeYourMidas, chiar ma deranjeaza !

In al 2-lea rand...nu ma intereseaza discutiile voastre de acum 2, 3, 10 sau 20 de ani. Ma intereseaza sa se joace corect.

Al 3-lea punct : cunosc admini care nu au un trib " al lor " si nu tin partea decat tribului in care joaca, pe lumea de joc unde se desfasoara acel joc ! Nu vin de pe lumea Z ca sa-mi atraga mie atentia sa-i las pe X-ulesti in pace ca sunt tribul lui. El nu are trib, el are indatoriri fata de toti jucatorii in mod egal !
 

DeletedUser26763

eu sa demonstrez ceva? ti-am zis nu joc pe lumea asta de ceva timp, drept e ca am jucat pe ea si chiar acolo bravo scama ai descoperit unde am jucat si am auzit destul de revo ca sa-mi fac o parere adevarul e ca eu ti-am cerut un print cu un text de la suport-ul corli in care va aplica o sanctiune si tu repede imi arati contul unde am jucat probabil de la noobul de mircea stii aia, eviti subiectul printul sau ce faci?
p.s. pentru corli: am auzit ceva despre actiunile tale in legatura cu dt-ul daca sunt adevarate imi cer scuze ca tras un semnal de alarma
 

DeletedUser47204

Habar nam despre ce suport vorbesti, crezi ca nu se afla care fiecare unde joaca?
Daca nu mai joci de mult, ce tot vorbesti prostii pe aici ? Fa-ti o favoare si stai spectator, ceea ce esti defapt
Ca de la " omu dat afara de pe cont ", la "coplayer" , la "internist" si ulterior "spectator", fa-ti meseria, stai spectator
 

corli

member
Scor reacție
38
In primul rand vreau scriu ca si eu sunt in REVO si postarea ta, MakeYourMidas, chiar ma deranjeaza !

In al 2-lea rand...nu ma intereseaza discutiile voastre de acum 2, 3, 10 sau 20 de ani. Ma intereseaza sa se joace corect.

Al 3-lea punct : cunosc admini care nu au un trib " al lor " si nu tin partea decat tribului in care joaca, pe lumea de joc unde se desfasoara acel joc ! Nu vin de pe lumea Z ca sa-mi atraga mie atentia sa-i las pe X-ulesti in pace ca sunt tribul lui. El nu are trib, el are indatoriri fata de toti jucatorii in mod egal !

Postările mele de mai devreme nu făceau referire la ceea ce ai spus tu, ci la o afirmație făcută de către un alt jucător despre Revo, în care a adus în discuție o lume unde am jucat și eu. Se pare că respectivul a încurcat triburile la care făcea referire.

Legat de ce se întâmplă pe ro63, nu mă privește pe mine și nici nu am făcut vreun comentariu.

P.S: Makeyourmidas, e ok, nu e problemă :)
 

DeletedUser26763

Habar nam despre ce suport vorbesti, crezi ca nu se afla care fiecare unde joaca?
Daca nu mai joci de mult, ce tot vorbesti prostii pe aici ? Fa-ti o favoare si stai spectator, ceea ce esti defapt
Ca de la " omu dat afara de pe cont ", la "coplayer" , la "internist" si ulterior "spectator", fa-ti meseria, stai spectator
e discutie libera aici am voie sa-mi dau cu parerea cat vreau, daca vreau toata ziua sparg seminte, beau bere si imi dau cu parerea aici.
p.s. asa trebuie sa arate un raspuns a unui suport...nu ca te punem purtator de cuvant pe urmatoare lume...
Legat de ce se întâmplă pe ro63, nu mă privește pe mine și nici nu am făcut vreun comentariu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Poate o sa aplic si eu la adminaj, cine stie ? Scama?RO admin pe .ro, suna bine nu crezi ? deja un vot il am de la tine, daca zici ca asa raspunde cineva din team :D
 

DeletedUser26763

daca iti faci datoria ai un vot mare de la MINE, doar sa fi foarte stric sa nu ierti NIMIC.
p.s. iti fac si campanie doar sa nu fi ca Trump :)))
 

DeletedUser47204

Trumph e copil mic pe langa mine, eu nu stau la discutii, el mai face si conferinte
 

DeletedUser13059

si totusi cu cine ne mai batem ? ricauta zicea ca o sa fie bine ca sunt pe val si din ce vad azi au -140 sate ... valu vietii
 

DeletedUser13059

1-1 si se ajunge la 11m .

Cica REVO ii are pe cei 2 frati, Stan si Bran, Ronaldo si Benzema, Echipa Racheta, Pic si Poc, Hansel si Gretel. Daca zvonurile sunt adevarate ma tem ca exifsirjsnfn rwoc nu au nicio sansa.

Alcirino ar trebui pus pe lista backstabberilor la ce caracter a aratat :D


se pare ca zvonurile au fost adevarate si exirsirjnfn woc nu au avut sanse :(

totusi tu cine esti ? aaa cel care a pariat 5000 pp pe ex si le-a pierdut .. scuze :(
 

DeletedUser48841

Vă salut.
Dacă se poate o întrebare ...
Eu nu știu limba engleză. Îmi poate traduce cineva mesajul din videoclipul acesta ?! L-am găsit întâmplător, scris pe un bilețel. Pare vechi de cel puțin 4 luni ...

Vă Mulțumesc simțitor de multicel !

https://streamable.com/mxpv6
 
Sus