Roma VS Gentle+ RS

Enyx88

member
Scor reacție
0
Adminii se vor sesiza deoarece Enix nu are competenta si nici voie sa incalce regulamentul forumului.
P.S-inca o dovada ca incalca orice regula a forumului si de ce nu a bunuluisimt( el are regulamentul propiu).
Cum am mentionat si acolo nu era o jignire la adresa ta..e conditia in care te afli. Nu ti-am pus un diagnostic medical sa am nevoie de competente de vreun fel. Doar am concluzionat ce vede toata lumea...asasinezi limba romana.
 

DeletedUser42954

Asa vorbeste lumea,nu stiu sigur daca de tine dar ma voi informa si iti voi spune,la uni le era frica sa joace,la alti sa posteze pe extern.
 

DeletedUser42954

Cum am mentionat si acolo nu era o jignire la adresa ta..e conditia in care te afli. Nu ti-am pus un diagnostic medical sa am nevoie de competente de vreun fel. Doar am concluzionat ce vede toata lumea...asasinezi limba romana.
Jocul are niste reguli,forumul alte reguli,eu zic ca tu ai regulile tale propii.De ce nu iti faci un joc cu regulile tale propii?
1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
:) Mai citeste regulamentul,punete la punct vorbim.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Semianalfabet...au lesin:)))))
Hai ca raportez eu postul respectiv ca e rusine mare. :))))
Asta ca sa ma incadrez in regulamentul forumului..ca si asta e important pentru viata mea ;)
 

DeletedUser47730

Mesagere, retrage-te sau scoate-ti baietii pe extern ca nu mai iesi din corzi.
 

DeletedUser42954

:)) E exact in stilul vostru,nu conteaza regulile,nu conteaza nimic.
Dar important e sa te simti bine pe joc si evident sa lansezi "petarde" care sa faca fum si sa mascheze incalcarea oricarei reguli de joc sau bun simt
 

catallinu

member
Scor reacție
3
:) e exact stilul tau . Bla bla bla
Zici de Enyx ca seamana cu Dragnea...dar dumneavoastra sunteti leit Viorica Dancila ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser36214

Sper ca playerii din RS si killer au intrat pe l65 sa faca pp.uri,o sa aveti nevoie pe l66...Din pacate,l64 e gata :(
 

DeletedUser36214

Ce sa ne aprindem,nici macar nu m.am incalzit si e aproape gata :))
 

algernon

member
Scor reacție
0
Ce plictiseala...Roma tot mai crede ca poate castiga ? Ca pe 61 m-am plictisit deja de cand astept sa se poata inchide...:)
 

DeletedUser36214

Si eu m.am plictisit de l64,d.abia astept sa inceapa l66...RS si killer au cazut cazut prea repede,triburi de umplutura :(
 

Mr. Spawn

member
Scor reacție
0
daca intrati un topic mai sus la hartile postate zilnic vedeti ca chiar daca ROMA are un avantaj, lumea asta inca se joaca... nu stiu unde e graba... :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cadet Dicsie,pe cine calaresti ba:)).Iti dau for 30 de sate de la noi si tot nu poti castiga cadet in fata noastra,hai sa ne vedem lungul nasului cadet

Eu te-am invitat lângă mine, m-am ținut de cuvânt. Aștept sa faci și tu asta, aștept 30 de sate pe care oricum nu o sa le primesc, mincinos încrezut ce ești. Vorbe mari pentru un om mic cum ești tu

Legenda spune ca satele inca n-au ajuns la Dicsie... :(
 
Sus