Roma VS Gentle+ RS

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mesagerul. a spus:
Cadet Dicsie,pe cine calaresti ba:)).Iti dau for 30 de sate de la noi si tot nu poti castiga cadet in fata noastra,hai sa ne vedem lungul nasului cadet

S-a vazut valoarea 1vs1 aici, mai intai gentle, aia mai slabani, acum urmeaza ei...eu tot imi astept alea 30 de sate.

La inceput de lume a zis ca nu am curaj sa il invit langa mine, in secunda doi l-am invitat langa mine pe harta, el a zis ca imi da 30 de sate...si inca le astept.
 

DeletedUser48627

Dicsie ... vorbesti cam singurel, din pacate.
Lasa-l pe Mesagerul, va rezolvati voi problemele.
Apreciez faptul ca te gandesti la mine cu statistica. :)

Am treaba, nu am timp de prostiile voastre momentan. Daca atunci cand revin mai am sate discutam. In caz contrar, va felicit de pe acum:)
Ursulet ... vezi ca s-a schimbat anotimpul ;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Mda, declaratii de genu face peste tot, ala inca are impresia ca rs chiar ii trib bun bine nu ca ar fi jucat pe lumi unde sa fie adversari care sa aibe un istoric de doamne ajuta... asteptam acuma l66 unde cica o sa fie ceva nou plus marile provocari aruncate de niste pioni in ultima vreme :)) ... cred ca ii prima oara cand omu cu apa din un trib vine si face asa provocari picante dar nu stiu de ce am impresia ca se ca lasa cu absenta mare
 

DeletedUser46703

Mda, declaratii de genu face peste tot, ala inca are impresia ca rs chiar ii trib bun bine nu ca ar fi jucat pe lumi unde sa fie adversari care sa aibe un istoric de doamne ajuta... asteptam acuma l66 unde cica o sa fie ceva nou plus marile provocari aruncate de niste pioni in ultima vreme :)) ... cred ca ii prima oara cand omu cu apa din un trib vine si face asa provocari picante dar nu stiu de ce am impresia ca se ca lasa cu absenta mare
Scrie si tu mai corect.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mesagerul. a spus:
Cadet Dicsie,pe cine calaresti ba:)).Iti dau for 30 de sate de la noi si tot nu poti castiga cadet in fata noastra,hai sa ne vedem lungul nasului cadet

UP...
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
ooof oofff, ce grija isi face Nutu camataru pentru ca internam pe cei care intra pe galben, atacam curand papusa. Ai rabdare

Anunta-l si pe menajer ca imi datoreaza 30 de sate, ca acum doar citeste, nu mai scrie.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da, sunt de acord, ma bucur ca recunosti ca gibilancersatoru e penibil cand da circulare in Roma datorita faptului ca ne internam jucatorii pe galben.

Mai penibil e ca inca imi datorati 30 de sate, dar nu-i bai, le iau eu, daca voi nu sunteti in stare sa va tineti de promisiune.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Menajerul nu mai raspunde pe extern, in schimb a devenit poet pe joc:

Presupunand ca Roma castiga,i-au varianta optimista pentru tine.
Vei comstata ca te vor lasa cu un sat pe harta si nu ai ce cauta intre cei 64 care castiga lumea, asa ca umilinta o vor primi cei care sunt acum in Roma.
Roma nu are cum sa umileasca RS.eventual poate sa isi i-a revansa dupa lumea 61.
P.S-am vazut un mesaj scris unui coleg9despre umilinta),umiliti vor fi cei care dau clikuri pentru dicsie si gasca lui(intreabal pe Dicsie daca ai loc intre cei 64 si vei vedea raspunsul,pot sa il intrebe si cei 400 de colegi care ii ai pe harta).

Ce rusine...

P.S: Sunt convins ca aveau loc in tribul final RS toti cei care nu au la noi (de asta gibilan e cu un sat pe 61), am aratat cu se joaca 1vs1 si pana in momentul de fata doar am umilit RS.
 
Ultima editare:

DeletedUser46703

Da, sunt de acord, ma bucur ca recunosti ca gibilancersatoru e penibil cand da circulare in Roma datorita faptului ca ne internam jucatorii pe galben.

Mai penibil e ca inca imi datorati 30 de sate, dar nu-i bai, le iau eu, daca voi nu sunteti in stare sa va tineti de promisiune.
Eu ma refeream la tine, si am senzatia , ca esti mai ciudat decat papagalul, care sta in cusca.Faza mai penibila este ca nimeni nu te baga inseama, da tu tot incerci sa arati cat de mare si tare esti.Mai taie din ele da-le .....!A si inca ceva corect se scrie:D:D " Mai penibil este ca inca imi datorati":eek::eek::eek::eek:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eminescu, mi le-a promis el, nu tribul RS, el a zis ca s-a retras, cica, din conducere, asa ca eu le cer lui.

Dar e ok, ma multumesc si cu ale tale.

Sacul si la cules de cartofi cu tine.
 

DeletedUser46703

Pentru Limba Romana apasati tasta 1, For English press 2!!!:D:D:D:D:D:eek::eek::eek::eek:Sa moara vecinul meu , daca am inteles ce ai scris acolo.=))))o_Oo_Oo_Oo_O
 

DeletedUser46703

Eminescu, mi le-a promis el, nu tribul RS, el a zis ca s-a retras, cica, din conducere, asa ca eu le cer lui.

Dar e ok, ma multumesc si cu ale tale.

Sacul si la cules de cartofi cu tine.
Corect : Eminescu mi-a promis satele, si nu tribul RS, el a , afirmat ca numai face parte din conducere tribului, asa ca eu le voi lua de la el.:p:p
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Corect : Eminescu mi-a promis satele, si nu tribul RS, el a , afirmat ca numai face parte din conducere tribului, asa ca eu le voi lua de la el.:p:p

Hai ca ai vrut sa pari destept si ai dat cu batul in balta.
Virgulele alea n-au ce sa caute acolo. Dupa RS trebuia punct, “nu mai” sunt 2 cuvinte, conducereA,

Inainte sa te apuci sa-i corectezi pe altii asigura-te ca nu esti agramat.
 
Sus