Discutii libere SP16 !

DeletedUser43779

nu e bine fara farm, deoarece asta facea diferenta intre activi si inactivi, Alocai timp jocului cresteai mai repede si aveai mai multe sanse fata de cei care intrau doar de prezenta in joc
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Oricum ii o speciala grea, tribul jderii au cel mai bun jucator care stie sa adune defff Cand isi termina campania de recrutat fac o selecta la cele mai frumoase mesaje (miloaga style)
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Caut-o pe sarboaica, daca ai alergie la romani Gicule! :rolleyes:
Nevena mai joaca?
De azi inainte, eu nu mai dau mana cu necunoscutii decat daca imi prezinta cartea de identitate pe verso. Daca are garantie pe verso, ne strangem mana, daca nu .... sa ma ierte Alah dar eu nu dau mana cu asa ceva .....hahaha
 

samY.

member
Scor reacție
0
Oricum ii o speciala grea, tribul jderii au cel mai bun jucator care stie sa adune defff Cand isi termina campania de recrutat fac o selecta la cele mai frumoase mesaje (miloaga style)

Chiar, hai să facem o SELECTA =))

Boyyy, ai cam uitat limba română de cand speli vase acolo la indieni:)))) sau stai ca n-ai stiut niciodata, d-aia esti acolo:))))
 

DeletedUser46957

Navena nu știu dar daca cauți unde trebuie poți găsi o Ari@na sau ceva jucătoare din old school
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Iauzi bre te-a invatat skeletu limba romana ?

Hai pufosenie sa vedem pe harta ce puteti, lasa tu nenea salahor vasele in pace ca o duc bine si fara grija ta ;)

“Haide contra revo, vreau sa le dam in freza, eu sunt samy(omu cu deffu din mnk academia revo)” doamne ce texte ai in tine, parca si vad dupa ce o luati sus cum souneti ca ati intrat doar la vrajeala
 

DeletedUser34078

Are cateva ore lumea si-a inceput box'ul ... noroc ca agentia de turism e mai de gasca ca de obicei :)

@ Gicu ... am mai vazut-o ocazional pe joc ...tre' sa intre pe speciala asta nu cred c-o rateaza.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Iauzi bre te-a invatat skeletu limba romana ?

Hai pufosenie sa vedem pe harta ce puteti, lasa tu nenea salahor vasele in pace ca o duc bine si fara grija ta ;)

“Haide contra revo, vreau sa le dam in freza, eu sunt samy(omu cu deffu din mnk academia revo)” doamne ce texte ai in tine, parca si vad dupa ce o luati sus cum souneti ca ati intrat doar la vrajeala


Baa hahahahah, cum sa crezi ca joc serios, când canta ursuletu? Eu joc serios cand si daca vreau ma, si uite ca pe speciala asta nu joc.. vreau doar sa ma distrez:)))) cand o sa joc serios te anunt mai valetule, ca tu faci ce vreau eu, nu eu ce vrei tu.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Tu poti vorbii de recrutari cand pe 63 fără să recrutați 80% din ex erați maro la keke?:)))) ba da tu n-ai pic de rusine mai gandacule
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Nevena, daca intri, eu sunt prin SW ,dar pot muta satul pana maine seara parca. :D
Cred ca imi fac trib: 20 % . Invitatiile le dau pe baza la dovada de pe verso la C.I. ...hahaha
 

DeletedUser47559

eu sa ma fac de ras cand vreodata?:)))
du-te si da niste mesaje mai departe ca doar asta ai facut pe jocu asta

aaa si ursule,ai grija tati ca daca sunteti in avantaj,poate primesti partajarile lu samy ca pe l63:))) ti le da olandezu doar ca sa se bage in seama,cum a facut pe l63 cu mn:))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Auzi ca am recrutat 80% din ex cand ex erau colegii mei de pe 59 ... nub pe viata ramai


Dupa ce ai venit la usa revo sa te ajute cu deteul unde cam 80% vorba ta, a fost facut de oamenii din revo, organizate, stat pe sittere, manevre cu acele conturi scoase unde au fost cu marea putere instant, sittera insidious inainte de organizatu pe el, etc cam toate au trecut prin clickurile mele unde tu ai fost doar un spectator ( aaa stai ca tu cereai deff.. am uitat)
 
Ultima editare:

samY.

member
Scor reacție
0
Iti dai seama ca nu merita sa iti raspund:))) asa minciuni, veac nu am auzit:))) de-aia dau toate nenorocirile peste tine.. Si cum ti-am mai spus, tu ai facut tot ce am vrut, pentru ca tu esti valetul mai budiche:)))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Meri ba sapă în grădina ca iti cânta cocoșu cand eram voce pe skype, stai la capătul lumii si ti-ai luat Si tu grade, 2 la leu ce sunteti

Ursu a ajutat, tu n-ai facut ba absolut nimic ba pe lumea 60, pe cine ai ajutat tu?! Singurii care au ajutat au fost ursu, lucifer(care a jucat toată lumea cu noi), si scama. Tu ce ai facut ma budiche?:)) in afara de cei 3, nimeni. Nu imi mai ziceți de vladmihai si mai stiu eu cine, când aia o jucat cu noi si pe 49. Hai bate-ti coasa ca ai de cules nucile
 
Sus