Discutii libere SP16 !

Scor reacție
0
Auzi la asta ca am dat circulare. Bai baiatule tu nu ne ai ajutat cu nimic pe niciunu’ nici nu stiu de ce tot mai comentezi aici, uiti cine a ajutat pe cine. Te ai plans ca am dat eu ce am vorbit eu cu tine sa nu se mai certe samy si ursu’ dar cand tu imi aratai pe partajari mesaje era corect nu ? N o sa zic mai mult ca nu meriti. Tu credeai ca ma prostesti pe mine ma ? Am avut acces la conturi din ex si la conturi din revo pe
L63 de nu iti dai tu seama si nu m am implicat. Stai in banca ta ca tu n ai ajutat pe nimeni. Macar ursache a fost cu noi pe 60 si poate sa comenteze dar tu vorbesti degeaba. Taci in banca ta si poate nu mai ajungi bataia de joc a tribului.
 

DeletedUser33394

Doamneee. Cat este de frumoasa speciala asta. Presimt o bătaie pe forum...Ca pe harta, stim care, ce, poate. Pariez pe Petrica. Din cate am auzit, joacă bine pe 10 conturi:confused:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nici nu a inceput bine speciala asta si deja 2 sunt plecati la băi ( uite scriu asa cu ă sa nu se inteleaga altceva ), chiar nu putem sa ne abtinem sa ne legam de viata reala ?
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
IN VACANTA ?!?!?!
Valeu mama, daca tot sunt adminii pusi pe sotii, nu m-as mira sa schimbe chestia asta cu baile si sa scrie in loc de : IN VACANTA - TRIMIS LA LGBT ....hahaha
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Hai sa iti zic o poveste haioasa, vara asta am facut o vizita in Canada ( astia sunt mai toleranti ca olandezii ), si fiind prin Vancouver am nimerit prin fix parada LGBT ( pride parade se zice la ei )...circ maxim, culori, de toate natiile si religiile, bla bla, in mijlocul paradei multicolore fix prim-ministrul ala al lor ( Trudeau parca ii zice, unu de vreo 30 si ceva de ani cu o fata de copil nevinovat, deh...omu e politician si stie unde sa apara ca sa isi atraga voturile ), eu pe acolo cu verisoara-mea si var'miu, noi romani fiind...ne uitam ca broasca in teava la astia, ma rog...fete de lehamite gen, vine un politai de al lor spre noi si ne zice, stiti, vad ca sunteti turisti, dar aici nu este in regula sa va uitati asa urat, aveti o privire care poate fi interpretata ca hartuire, in fine...am inteles ideea dupa vreo saptamana, cand am vazut ca pe aia ii invata din scoala principiul "do not judge".

Asa si aici, de ce trebuie sa ne legam de viata altora ?
 

DeletedUser21703

Chiar trebuie sa va balacariti aici? Treceti pe privat cu d-astea...
 
Scor reacție
0
Hai sa iti zic o poveste haioasa, vara asta am facut o vizita in Canada ( astia sunt mai toleranti ca olandezii ), si fiind prin Vancouver am nimerit prin fix parada LGBT ( pride parade se zice la ei )...circ maxim, culori, de toate natiile si religiile, bla bla, in mijlocul paradei multicolore fix prim-ministrul ala al lor ( Trudeau parca ii zice, unu de vreo 30 si ceva de ani cu o fata de copil nevinovat, deh...omu e politician si stie unde sa apara ca sa isi atraga voturile ), eu pe acolo cu verisoara-mea si var'miu, noi romani fiind...ne uitam ca broasca in teava la astia, ma rog...fete de lehamite gen, vine un politai de al lor spre noi si ne zice, stiti, vad ca sunteti turisti, dar aici nu este in regula sa va uitati asa urat, aveti o privire care poate fi interpretata ca hartuire, in fine...am inteles ideea dupa vreo saptamana, cand am vazut ca pe aia ii invata din scoala principiul "do not judge".

Asa si aici, de ce trebuie sa ne legam de viata altora ?

Inafara de ce am ingrosat ai perfecta dreptate:))))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Fix asta mai imi trebuia! Nu eram eu destul de stresat din cauza masinii de gunoi! Acum ma stresez si din cauza ca ma nimeresc la locul nepotrivit cand organizeaza " astia " demonstratii pentru simpatizanti si pentru "ai lor", si ma aresteaza gaborii ca dau cu pietre-n ei! Acum am 2 stresuri mari . Cea mai dezonoranta moarte e sa fii calcat de masina de gunoi . Si cel mai idiot infractor trebuie sa fii daca te aresteaza garda din cauza asta .. hahaha
 

DeletedUser13059

au fugit elitele din mnk in partea opusa hahaha, cei mai smecheri la dueluri

data viitoare nenea samy cand lansezi provocari verifica daca ai cofragu cu oua la tine
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Baa hahahahah, cum sa crezi ca joc serios, când canta ursuletu? Eu joc serios cand si daca vreau ma, si uite ca pe speciala asta nu joc.. vreau doar sa ma distrez:)))) cand o sa joc serios te anunt mai valetule, ca tu faci ce vreau eu, nu eu ce vrei tu.

deja asta si-a gasit scuza ca pierde:)))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Se pare ca nu ati inteles nimic din ce s-a discutat pana acum, chiar e nevoie sa mergeti toti in vacante ?
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ce misto !! E macel pe harta. Fiecare cu cine apuca . Lumea swingerilor ....hahaha
La mine nu se bagara niciunu pana acum .Eu sunt mai sadic asa ,imi place sa vad lacrimi :D :D
 

DeletedUser48924

Oricum ii o speciala grea, tribul jderii au cel mai bun jucator care stie sa adune defff Cand isi termina campania de recrutat fac o selecta la cele mai frumoase mesaje (miloaga style)
Off off off, cine vorbește in locul tău tăceam și îmi căutam un loc in mijlocul tribului sa nu ieși primul
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Era mai bine cu farm, fara farm are toata lumea timp sa-si faca suporti si suportii aia o sa fie lafel de dezvoltati ca si jucatorii.
Faceti statistici cu triburi vs academii dupa ce apar nobilii.
 
Sus