Discutii libere SP16 !

DeletedUser49036

Pai ce vrei ma fratele meu, ca ma rugam de voi sa mi rupeti atacul, dar gaseam numai sate goale :))))))))

Ca nu aveati voi def, nu e problema mea

Aici trebuie sa te contrazic.

Pana la 9 Sate, unde nu ai depasit 10k inamici invinsi nu ai luat nici un sat de la colegii mei. Apoi la 10 Sate cand ai dat pe ei, se poate vedea diferenta.

2018-10-27 TesLa USA Jderii 1. +47,901 +10 +200,178 +149,519 +32,515

O sa ma retrag si raman la parerea mea.

"Pe langa faptul asta, tin sa va felicit, ca acum chiar va faceti jocul, ceea ce nu-i greu cand ai un "start asa de bun". "
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
1. NU poti purta o conversatie fara sa fii un grandoman obosit si sa nu jignesti?

2. sa nu uitam ca ati avut alianta cu toata harta:))) chill boi, ca nu esti nici vedeta si nici vreun profesor care sa poata da vreo lectie. Tu esti doar ala care face tichete, ca nu stie cum isi ia split la 1ms.

3. Chiar o sa-l las, am vrut doar sa te cobor putin din pod, ca ai cam uitat cum ii aerul in pivnita:mad:

Raspund la punctul 2...
Asa v-ati construit voi de-a lungul timpului tot...nu ? Fara aliati, fara prieteni, fara sa ajutati pe nimeni. Doar interesul vostru sa primeze. REVO STYLE on the mix :)
Cum sa spui asa ceva ?
Cine crezi ca mai joaca cu voi ?
Doar Gentle, Fame...care sunt la fel ca si voi construite. Pe baza de minciuna.
 
Scor reacție
0
Dar ce rai sunteti bre... sa nu uitam ca top 5-10 de la voi aveau la 10 sate 1k maxim la agresor si asta zice multe.

Pe langa faptul asta, tin sa va felicit, ca acum chiar va faceti jocul, ceea ce nu-i greu cand ai un "start asa de bun".

Si acum sa revenim la ale noastre oi si sa ne vedem de lungul nasului:) Zic si eu doar asa, sa mai coborati si voi din pod ca prea v-ati luat "filme grave":)

#flmgrv

Ideea e simpla, ati zis ca nu aveti rivali ca orice trib cu care va bateti o sa maturati cu el pe jos. Ati zis ca pe speciala e lumea voastra si nimeni nu va bate, am intrat dupa voi.

Amanunte cum ca noi ne am aliat cu toata harta, voi ati intrat 4 triburi si sn. Noi v am scos 2 triburi aproape. Ati intrat pe 2k uri noi nu aveam nici macar unu. Ati intrat cu suporti pe langa noi sa ne demolati, vezi conturile lu’ never. Ati bagat tribul knight ca supporti iar. Ati luat backtime dupa backtime in start si pana sa dispara restrictia un trib revo era mutat si celalat aproape injumatatit.

Noi practic ne am batut cu voi de la inceput. Voi pe k ul vostru v ati batut cu picii si cine mai era acolo si n ati fost in stare sa i scoateti decat prin recrutari dupa ce s a terminat restrictia.


Revin, nu noi ne am crezut zei, voi ati zis ca noi suntem academia voastra sau maestrul grand zicea ca jucatorii revo au castigat lumea 60 pt Mnks si ca unii jucatori de la noi nu ajung nici la degetul mic jucatorilor de la voi.

Totusi ai avut dreptate “pe harta stim cine si ce poate” deci mai ramane externul sa l dovediti.


PS: data viitoare cand intrati pe o lume anuntati si voi inainte sau vreti sa fiti doar voi si suportii sa nu va luati bataie ?
 

DeletedUser49036

Nu vreau sa intru in polemici, dar echipa la care se referea grandmaster, nu se poate compara cu echipa ce este acuma:) Degeaba vii si bati 5-6 jucatori vechi din ce a insemnat odata GRUPUL, apoi redefinit ca si REVO, etc.

Si cu asta am spus totul.

p.s nu va mai dati asa sfinti, ca nu e nimeni(nici noi, dar nici voi), pana la urma fiecare ii stie naravul la celalalt. Si pe harta se poate vedea unde au fot cei mai multi suporti , ai prins-o olandezule?:oops:
 
Scor reacție
0
Pai daca nu sunteti revo nu mai intrati cu revo daca nu reprezentati tribul si nu mai faceti afirmatii aiurea despre noi.

Grandmaster e la peste ca am auzit ca e luat doar la misto pe acolo prin trib. Marele jucator care pe 54 s a facut barbar si pe 59/63 i au jucat altii pe cont.

Repet, am intrat ca ne ati provocat. Macar ridicati va la jumatate din vorbele pe care le ati aruncat.
 

DeletedUser46530

Nu mai sunteti acelasi brand? rebranduiti-va, e simplu, ba

Conturi support? i-auzi ba, care esti, ba? sa fie abuser cu 15 conturi intre noi? sau mafy cu tot tribu knight dupa el? supportii la alde REVO*, oare aia de prin k44 a cui erau?

ursu parca se lauda pe forumu intern revo l63

" la cate conturi support am bagat printre jderi ii facem instant"

ar mai fi multe de spus in privinta voastra, dar posibilitatea unui concediu nedorit nu pica bine.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Fiii mei !!! De data asta e nasoala rau de tot . Asta poarta girul Vaticanului . Am ratat multe Apocalipse pana acum ,dar pe-asta chiar vreau sa ma surprinda pe undeva prin Caraibe .Iti dai seama cum este sa te doboare valul in Caraibe !! Alta senzatie ai fata de valul din COSTINESTI . As vrea sa mor dansand Hula Hula ,nu sa ma rup in figuri pe manele lu Salam , in pana mea . Pocaiti-va care vreti . Si daca are cineva sa-mi dea si mie 1 000 000 de euro .Oricum nu mai are ce face cu ei .Vreau sa fac surfing pe tsunami in Caraibe si sa-mi platesc cateva domenii pe Luna . La cat de ieftin e pamantul acolo, cu 1000000 de euro, colonizez Luna si fac numai sate de barbari .
Pana mea, aia la Vatican se roaga si voi va certati pentru niste amarate de sate ! Sa dea Dumnezeu sa va prinda Apocalipsa la Eforie pe toti ....hahaha


http://www.romaniatv.net/profetie-d...e=cancanro&utm_medium=FB&utm_campaign=FB-Post
 
Ultima editare:

DeletedUser9326

Nu vreau sa intru in polemici, dar echipa la care se referea grandmaster, nu se poate compara cu echipa ce este acuma:)

Man, efectiv ti-ai jignit pe fata echipa din care faci parte in acest moment. Nu stiu ce sa zic ...colegii tai ce parere au despre afirmatia ta ?
 

DeletedUser47559

Pai daca nu sunteti revo nu mai intrati cu revo daca nu reprezentati tribul si nu mai faceti afirmatii aiurea despre noi.

Grandmaster e la peste ca am auzit ca e luat doar la misto pe acolo prin trib. Marele jucator care pe 54 s a facut barbar si pe 59/63 i au jucat altii pe cont.

Repet, am intrat ca ne ati provocat. Macar ridicati va la jumatate din vorbele pe care le ati aruncat.

mai *******,tu niciodata nu ai cum sa vorbesti la adresa mea pt ca esti sub nivelul marii.Eu cat am jucat s-a vazut pe harta diferenta,si colegii mei/adresarii stiu asta,dar nu stau sa iti demonstrez tie nimic,esti ******** pentru jocu asta si traiesti doar ca sa ne demonstrezi asta pe zi ce trece
Pe l63 te invatam ce sa faci pe cont ca habar nu aveai,deff mobil nu exista la tine,ai vrut sa intri la petre pe cont doar ca sa ne dai info si sa te bagi in seama cu mine,pai ce esti tu ma?
ba eu tie nu mai am ce sa iti zic,gata,esti prea frustrat,si samy asta care a vandut tribu la dt pe l54 vorbeste p.aici:))
duce-tiva ba si culcati-va,in fine,nu va mai raspund,va las sa aberati p.aici!!

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

samY.

member
Scor reacție
0
Vezi ca ai de adunat nucile din curte si de dat mâncare la găini, nu ai ce sa postezi aici ca deocamdata esti inexistent.

N-ai cum sa vorbesti de olandez budiche, pe orice plan, ai 0 sanse.

Imi pare rau ca nu esti pe harta sa te luam si pe tine la ture putin :( ne apucăm să vorbim de 54 cand aici pe speciala sunteti ciuca bătăilor?:( eu nu sunt si nu am fost dator la nimeni, ce am facut eu pe 54 nu te priveste ba nabetule, ca oamenii au preferat sa meargă în dt e partea a doua, au mers de partea învingătorilor de atunci:)) toată viața ai mâncat bătaie si vii sa vorbesti de noi. Ai de capu tau de țărănuș, va legam ca pe cepe, trib de duzină ce sunteti
 

samY.

member
Scor reacție
0
Neața revoluționari..

O noapte furtunoasă, hă?!
Legenda spune că fiecare jucător pe care l-am luat tinta la organizat, a fost mutat ba pe 67, ba în margine la luat barbare..

Oricum, exemplar v-ati apărat azi, când vorba lui heavy "știați tinta principala de la spionul vostru ala care o sa ne ruineze tribul". Păi ba heavy, ținte de-astea sa tot stii:))))

Cum sa blindati ba asa la fake uri, diehard saracu mai dădea si recuperări ahhahahahahahahahha, si-a scăzut adeziunile, toate cele, ce s-a gandit.."sa vezi ce le fac eu acum la jderi"..

Eu chiar ma intreb daca asta e tot ce puteti, pentru ca sunteti din calea afara de slabi:)))

Ba mafy, vezi ca am ajuns iar lângă tine, ăsta de ai castigat 10 speciale si te-am ras de pe 2 conturi până acum, vezi cum faci sa ai grajdul si cazarma sus la sate.. o spun pentru ca stiu ca esti miner de meserie, cu trupele mai slabut..

baietii rai vor respect, va astept la speciala sau ceva lume rapida cand vreti voi si facem sa fie bine, il iei pe fratele tau samy si intrati cu mine pe aceiasi zona sa facem un duel rapid
Ursule, deffer-ule, ca stai in mijlocul tribului, bineinteles stiu ca doar atata poti da asta e partea a doua.. venim imediat:*
 

DeletedUser44593

Speciala nu se castiga doar intr-un jucator indiferent daca este scos de 20 de ori, daca are taria de a se ridica si asi ajuta echipa, asta da dovada de caracter cand alti ar fi renuntat de mult, stim bine multe exemple.
Tin sa va felicit pentru organizarea de pana acum si strategia aleasa pana in acest moment al jocului, va iesit. Dar speciala inca este lunga, drumul nii l-am facut singuri greu dar nu imposibil. Multi sau vazut cu sacii in caruta si au ajuns sa fie intorsi dintr-o postura mult mai grava decat aici, vedem ce va fi prieten drag!

PS: cresc satele man, vi le dau la 3-4k si le iau la 10k cand o sa fie vremea :*
 
Scor reacție
0
mai *******,tu niciodata nu ai cum sa vorbesti la adresa mea pt ca esti sub nivelul marii.Eu cat am jucat s-a vazut pe harta diferenta,si colegii mei/adresarii stiu asta,dar nu stau sa iti demonstrez tie nimic,esti ******** pentru jocu asta si traiesti doar ca sa ne demonstrezi asta pe zi ce trece
Pe l63 te invatam ce sa faci pe cont ca habar nu aveai,deff mobil nu exista la tine,ai vrut sa intri la petre pe cont doar ca sa ne dai info si sa te bagi in seama cu mine,pai ce esti tu ma?
ba eu tie nu mai am ce sa iti zic,gata,esti prea frustrat,si samy asta care a vandut tribu la dt pe l54 vorbeste p.aici:))
duce-tiva ba si culcati-va,in fine,nu va mai raspund,va las sa aberati p.aici!!

EDITAT DE TT
Ce ma invatai tu sa fac ? Auzi ca nu foloseam deff mobil, ba cand am intrat la tine aveai o singura grupa denumita barbare ca doar sa cresti barbare stii. Ai crescut doar din autofarm si supporti si vii sa comentezi. Avea Romania mai multi km de autostrada decat aveai tu sate luate de la dusmani.

Noi sa ne culcam ? Tu n-ai intrat pe speciala ca iti luai somn rapid, ti-ai bagat doar supporti. In fine nu stau sa ma cert cu un gunoi. Vezi ca iar plangi ca isi bate tribul joc de tine si te lasi :( . Nu am nevoie sa fiu cineva pe jocul asta, eu ma joc doar sa ma distrez nu sunt un disperat care nu mai iese din casa cum esti tu.
 

DeletedUser44441

in maxim 2 saptamani o sa faca si revo cum a facut dt-ul pe 60.:))););)
 

samY.

member
Scor reacție
0
Cică face suplimentare, vine crăciunul alea alea... E un fel de Mr.Proper al Angliei
 
Sus