Green vs Wanted (Gentle)

DeletedUser20519

hmmm ce liniste :D green, ati disparut?

Sunt ocupati cu mutarea in margine ;)


Sat bonus (584|515) K55 51 Barbar 3x0d [Green] 2018-12-01 04:04:19
Sat bonus (582|506) K55 82 Barbar maram [Green] 2018-12-01 14:06:55

Vezi ca mai ai niste barbare de 26 pe langa tine, baga tare, ia tot ce prinzi, barbar ce esti

Sat bonus (566|502) K55 119 Barbar Centorag [Green] 2018-12-02 03:09:07
Exodus (569|507) K55 144 Barbar Centorag [Green] 2018-12-01 03:43:20
 
Ultima editare de un moderator:

l-.-l

member
Scor reacție
0
Vezi ca mai ai niste barbare de 26 pe langa tine, baga tare, ia tot ce prinzi, barbar ce esti :D

Ce.ai facut bai ahile ? Te.ai dat pe barbare ?? Pai acum o dadeai in vitejie... si acu rupi barbarele ??!!??! :O .. si mai ai si tupeu sa acuzi pe altii .. you keyboard hero =))))) ... mai da.ti un login pe farmville ..ca triburile nu.i de tine
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
giphy.gif

la inceput parea o invitatie la razboi ...acum imi dau seama ca dna. dsa in acea imagine ne arata cum se scarpina corect coa...stele celor din wanted =)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Ma amuza cum fix zeroul tribului iese pe extern :)))

Daca eu sunt 0 baietica... tu nici roata de rezerva nu te poti numi =) ... frustrarea ta e mai mare deca orice cunostiinta a ta despre acest joc ... daca te numesc pamflet iti dau prea multa valoare ..zau =)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Daca eu sunt 0 baietica... tu nici roata de rezerva nu te poti numi =) ... frustrarea ta e mai mare deca orice cunostiinta a ta despre acest joc ... daca te numesc pamflet iti dau prea multa valoare ..zau =)
Pacat ca de cand te stiu, n-am vazut nimic de la tine :)) Inca imi amintesc cand faceam instructie cu tine pe 53 cu conturile alea dintre voi, nici tren nu nimereai sa dai :))))) Ca sa nu mai zic ca tu si spliturile, doua paralele :D Hai sa nu ne amintim, ca te fac de ras pe-aici
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Mai,dar voi nu stiti sa tratati jocul asta cu putina decenta,parca sunteti turbati,asa faceti pe aici!
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Pacat ca de cand te stiu, n-am vazut nimic de la tine :)) Inca imi amintesc cand faceam instructie cu tine pe 53 cu conturile alea dintre voi, nici tren nu nimereai sa dai :))))) Ca sa nu mai zic ca tu si spliturile, doua paralele :D Hai sa nu ne amintim, ca te fac de ras pe-aici


iar vorbesti ca sa n-adormi =) .. pai tu nu erai in stare sa te aperi pe tine mai rasule si vorbesti ca ai dres si-ai facut ?!?!? =) ahahaha ... baietica, pe tine si desktopul stins cred ca te nenorocesc ..ce-ai ?! :)))) n-o mai da in basme, ca stim toti de ce esti in stare :D tufa de Venetia ce esti :rolleyes:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
iar vorbesti ca sa n-adormi =) .. pai tu nu erai in stare sa te aperi pe tine mai rasule si vorbesti ca ai dres si-ai facut ?!?!? =) ahahaha ... baietica, pe tine si desktopul stins cred ca te nenorocesc ..ce-ai ?! :)))) n-o mai da in basme, ca stim toti de ce esti in stare :D tufa de Venetia ce esti :rolleyes:
Tu si br ce mai faceti de-astea. Pana una alta, ca tot e romeo pe-aici, intreaba-l cate sate mi-a luat :)
 

DeletedUser47204

cancan_465x390_13317200.jpg



Asta e spiritu ! :D
Romeo, de ce sa se calmeze? Si asa, am ramas putini jucatori, deja nici 4 k-uri nu mai umplem, 2 is nepoti , 1 familia si 1k jucatori, daca nu ar fi rivalitatile alea nu ar mai avea nici un farmec.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
cancan_465x390_13317200.jpg



Asta e spiritu ! :D
Romeo, de ce sa se calmeze? Si asa, am ramas putini jucatori, deja nici 4 k-uri nu mai umplem, 2 is nepoti , 1 familia si 1k jucatori, daca nu ar fi rivalitatile alea nu ar mai avea nici un farmec.
Asta nu e nicio rivalitate, sunt niste arogante pe burta goala venite de la un jucator care n-are o treaba cu ce se intampla pe harta, pe care eu nu am de gand sa le accept. Daca iesea vreunul din aia care au pus osul la organizatele lor, n-aveam ce comenta, dar iese mare smecher asta, de nici split nu stie sa faca, sa ne tina noua teorii despre cat de bun e el, dar cand ai lui aveau organizat, el a luat barbat :)
 
Sus