FAME vs Wanted

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47204

Buna seara lume !
Din seara asta am facut razboiul dintre FAME si Wanted oficial. Pana acum cu toate ca am avut PNA, de vreo saptamana au inceput sa se innobileze sate din ambele tabere.

Va rog sa fie fair-play, totul, incepand de la joc pana la forumul extern.
 

DeletedUser20519

Pana acum cu toate ca am avut PNA, de vreo saptamana au inceput sa se innobileze sate din ambele tabere.

Jucam pe lumi diferite? Fam. Wanted a innobilat doar un sat din Fame in ultima saptamana si ala a fost dupa ce ati inceput sa lansati atacuri pentru organizat(drept dovada mai jos)
Ciocul mic si nu mai duce lumea in eroare. Fair-play-ul vostru e la fundul mării


TILIHOI (508|549) K55 6,405 Spad [Fame!] carpediem1 [Wanted] 2018-12-16 17:33:39

Parte 1:
Triburi: Want, Wanted, Want., Want.., WantW
Parte 2:
Triburi: Fame, Fame., Fame!, Fame*, Fame@

Timeframe: 10/12/2018 00:00:00la16/12/2018 23:59:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 8
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,405
Tabăra 2: 28,007
Diferență: 21,602

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

da bre ca 30 sate la 150 k oda chiar ii jucat pe harta :*

Parte 1:
Jucători: pepsikiller.
Parte 2:
Triburi: Want, Want!!, Want., Want..

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 1
Diferență: 21

chart



plus 2 barbare de 200 pct... hai ca nu stai rau la mocangeala :)
 

DeletedUser48412

vrei sa postez raportele de azi in care m-ati atacat toata ziua si ati luat fix .. daca voi nu ati luat sat cand eram fara trupe recrutate si fara sprijin , nu va vad bine pe viitor :(
 

DeletedUser13059

cum sa faci 700k odd si zici ca nu ai avut sprijin ? macar sa le multumesti colegilor ca te-au sprijinit nu sa faci pe eroul ca ai inca sate :))) al dreq individualisti ca nu mai stiti sa apreciati cand altii va salveaza curu :)) si faptul ca ai reusit sa nu pierzi sate cand ai 10 academii in spate nu ii cine stie ce, important ii ca ca pierdeti teren si astepta sa vezi ce cadou ofera mos craciun si dupa vedem care cum nu vede bine pe viitor :D
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Am sters tot ce era fara legatura cu topicul ( si cu lumea aceasta ) si s-a sanctionat acolo unde era cazul.
Daca se mai repeta circul, luam masuri inclusiv pe joc.

Multumesc.
 

DeletedUser47204

Ne sterge neamurile, ne sterge posturile.. raka stergatoru :))

Apropo, pepsi nu va aminteste de iakuza? interne pe banda si dupaia luat intern de colegi ?:D
 
Ultima editare de un moderator:

l-.-l

member
Scor reacție
0
Buna seara lume !
Din seara asta am facut razboiul dintre FAME si Wanted oficial. Pana acum cu toate ca am avut PNA, de vreo saptamana au inceput sa se innobileze sate din ambele tabere.

Va rog sa fie fair-play, totul, incepand de la joc pana la forumul extern.

Tu esti plin de scripturi mai ceva ca un copil de 10 ani pe counter strike si vorbesti de fair play???!!!! ... daca.ti scot adminii "coadele" s.a terminat cu tine ... si nu esti singurul de.acolo ... daca am pune si o statistica la cate ban.uri s.au dat in familia fame ... tineti podiumul detasat !!!
 

DeletedUser46436

Tu esti plin de scripturi mai ceva ca un copil de 10 ani pe counter strike si vorbesti de fair play???!!!! ... daca.ti scot adminii "coadele" s.a terminat cu tine ... si nu esti singurul de.acolo ... daca am pune si o statistica la cate ban.uri s.au dat in familia fame ... tineti podiumul detasat !!!
Nu vorbi prostii ca nu sunteti sfinti ;)
Iar cei din Fame nu au nici o sansa in fata la "telefonu minune" a lui pepsi :)
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
Tu esti plin de scripturi mai ceva ca un copil de 10 ani pe counter strike si vorbesti de fair play???!!!! ... daca.ti scot adminii "coadele" s.a terminat cu tine ... si nu esti singurul de.acolo ... daca am pune si o statistica la cate ban.uri s.au dat in familia fame ... tineti podiumul detasat !!!

Exact dintre toti jucatorii dupa lumea asta tu te ai gasit sa vorbesti de asa ceva? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus