Discutii libere L67 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pana incerci sa ma bati prima data :) momentan nu vad unde ai facut asta :) iar aici probabil zici ca nu ai jucat dar este ceva normal ... nici speciala nu sa jucat deci ramane 2-0 nu 3-1 :)))

Ai grija de teslaru pana ii gata lumea asta, poate sar iar conducatorii la bataie sa il invite in fame sau shock dar dupa isi dau seama ca doar ocupa loc in trib degeaba si tot jucator de talia mnk ajunge :)

Bafta copilasi
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Ursule, vezi ca ai fost dat afara pe 67 ca esti vai mama ta:))) Ce ai batut tu ? Ca te-au batut colegii :)))

Esti cel mai fortao jucator de triburi, bati jucatori care nu joaca fara a fi macar prezent pe lumea respectiva si lumile unde joci si iei bataie, nu se pun :))))))))))

Suna a ceva soi de om terorizat mintal sau mi se pare mie ?:D :rolleyes::rolleyes:

PS: nu mai da report cand te luam prea tare, nu-i frumos :(
 
Ultima editare:

DeletedUser33394

Hai bre, mai schimbati foaia, ca e plictisitoare si cearta asta deja. :confused:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursule, vezi ca ai fost dat afara pe 67 ca esti vai mama ta:))) Ce ai batut tu ? Ca te-au batut colegii :)))

Esti cel mai fortao jucator de triburi, bati jucatori care nu joaca fara a fi macar prezent pe lumea respectiva si lumile unde joci si iei bataie, nu se pun :))))))))))

Suna a ceva soi de om terorizat mintal sau mi se pare mie ?:D :rolleyes::rolleyes:

PS: nu mai da report cand te luam prea tare, nu-i frumos :(

Vezi ca nu vezi bine :)) stai la incasat, atata poti, omul care pierdut toate lumile pe unde a jucat sa vina la je cu texte de genu ? Hai ca esti o gluma buna
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Esti slab ursulet, ti-am zis, stii unde o sa ma gasesti daca vrei sa demonstrezi ca e ceva de capul tau, dar tare simt ca o sa ma ocolesti de mare jucator ce esti, nu cumva sa fii maturat putin pe toata harta :rolleyes:
O sa te mandresti toata viata ca ai dat un backstab pe 63, probabil inca nu constientizezi ca aia a fost unica ta ocazie in viata :))) ai vazut ce s-a intamplat cand am intrat dupa tine => calcat in picioare si batjocora mea total pe harta :p

Hai, spor! :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
57 parca erai si acolo, mi-a soptit cineva din public, 60 erai si acolo, 63 erai si pe acolo, 67 esti si pe aici, speciala unica victorie

Esti just elite varianta cu par :| victoriile iti apar la profil de ceva anisori incoace, ma scuzi dar la tine nu apare nimic asa ca schhhh
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Vezi ca ai de pierdut sate si te retin, in afara de speciala aia numa la facut pp ai fost :))) macar tudoricas a invatat sa taca, eu zic sa iei lectii de la el, a vazut ca mereu daca face tam tam ajunge unde trebuie, tu in schimb poti pierde si 5 ani de acum incolo si tot te bati cu pumnii in piept
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu va mai satura Domnu de atata cearta
"Conditiile unde conduc le pun eu, ai crescut suficient, la punctele tale si satele tale deja eram spart de 5 ori.

O sa iti dau unde sa bagi fullu ala, nici o garantie ca iti trimite cineva resurse sa te refaci"


Bai Mihai viteazu, sa ne inveti si pe noi cum sa ne spargem fullurile de 5 ori in 3 saptamani.

Si cand ti-am spus, si ai vazut ca nu accept basini din astea m-ai concediat :]]]] Mare caracter si tu.
 

DeletedUser30525

Am scris undeva nu mai stiu pe unde ca Wanted nu va rezista..
Aceleasi manevre ale Gentle si aici. Mi s-a parut hilar numele la trib acum Anti-Manevre.
Parca il vad pe tudoricas cand scria ca cei din green care ies pe extern pe tema Gentle sunt exagerati.
Sunt curios ce zice acum cand s-au ars si ei. Macar de ramaneau aliati dar din ce se aude AM a facut pna cu Fame ca sa dea in Ato cu care acum putina vreme erau colegi. Dar na Gentle sunt Anti-Manevre :D :D :D

Cu respect
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
deja ii cam decisa si lumea asta! nici 3 luni si deja se cunosc castigatorii :eek::eek::eek:
Nu subestima inca adversarii echipei favorite, atat fame cat si shock stiu ca united e o echipa buna si alinutzu stie ce face, nu se stiu castigatorii si lumea inca se joaca, din contra, wanted fara una dintre echipe (ato sau gentle), separati, s-ar putea sa fie chiar mai buni
 

piterake

member
Scor reacție
0
da eu nu m am referit la fame si shock ca vor castiga lumea! :)) poate fii oricare trib de pe harta inca,ca doar ii virgina lumea!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Am scris undeva nu mai stiu pe unde ca Wanted nu va rezista..
Aceleasi manevre ale Gentle si aici. Mi s-a parut hilar numele la trib acum Anti-Manevre.
Parca il vad pe tudoricas cand scria ca cei din green care ies pe extern pe tema Gentle sunt exagerati.
Sunt curios ce zice acum cand s-au ars si ei. Macar de ramaneau aliati dar din ce se aude AM a facut pna cu Fame ca sa dea in Ato cu care acum putina vreme erau colegi. Dar na Gentle sunt Anti-Manevre :D :D :D

Cu respect
bla bla bla, o sa iesi la pensie si tot nu uiti de 53, ai ramas cu sechele? am vazut ca va umflati pe aici ca ati facut voi si ati dres, ce ati facut voi inafara de a sta aplecati pe lumea asta? e putin dubios, voi reinventati triburile =)) intrati sa spargeti pp doar sa incurcati, nu sa castigati o lume, rau ati ajuns =))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
bla bla bla, o sa iesi la pensie si tot nu uiti de 53, ai ramas cu sechele? am vazut ca va umflati pe aici ca ati facut voi si ati dres, ce ati facut voi inafara de a sta aplecati pe lumea asta? e putin dubios, voi reinventati triburile =)) intrati sa spargeti pp doar sa incurcati, nu sa castigati o lume, rau ati ajuns =))
barbarule.... macar daca e, lasa pe altii sa comenteze, care au facut ceva :) Si da, rup pp-uri unde vreau si cat vreau :)
 
Sus