Discutii libere L67 !

DeletedUser13059

Colegii mei s-au grabit,,trebuia sa ne apucam de luat sate dupa ce se se facea dominanta,cum ai facut tu pe L 63 .

ciudat ca pe cand era ibidem aveam cele mai multe sate luate de la ei, in schimb cineva se batea cu marginea gen RIP , trib de trib iar dupa cand a cazut ibidem si au ramas aia din woc pe conturi inactive toate satele luate moca au fost puse la statistica si asta cred ca iti ridica putin nivelul ^^
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Te-ai batut cu contul tau ,Pro Player sa faci agresor.Toata lumea ataca woc tu te bateai cu tine .In rest interne,interne,interne,Te mai atacai un pic sa faci inamici,Interne ...pana hooopa ai vrut Rank 1 .Si ti-a dat Scama o coada de matura dupa cap de inca esti ametit..
 

DeletedUser13059

Te-ai batut cu contul tau ,Pro Player sa faci agresor.Toata lumea ataca woc tu te bateai cu tine .In rest interne,interne,interne,Te mai atacai un pic sa faci inamici,Interne ...pana hooopa ai vrut Rank 1 .Si ti-a dat Scama o coada de matura dupa cap de inca esti ametit..

vezi ca este varianta sa vezi inamicii invinsi cat timp era razboi, tu ai stat doar pe margine tot jocul :)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Am jucat unde am nimerit.In schimb tu ai fost rank1 la interne,Ai fost de departe cel mai slab de pe lumea 63,doar figuri si vanatoare de trofee.Nici macar visul sa ii dai backstab lu voon nu l-ai realizat . Atat de putin ai contat pe lumea aia incat ti-au dat cu flit pentru un strain.Mai baga-i o lacrimogena lu Scama,macar iei Oscarul tribal la categoria Drama.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ai fost rank1 la interne,Ai fost de departe cel mai slab de pe lumea 63,doar figuri si vanatoare de trofee.Nici macar visul sa ii dai backstab lu voon nu l-ai realizat . Atat de putin ai contat pe lumea aia incat ti-au dat cu flit pentru un strain.Mai baga-i o lacrimogena lu Scama,macar iei Oscarul tribal la categoria Drama.
Chapeau !
frumos zis. @mythra haide, ce zici, organizam un Tribal Oscars, ceva? :D
 

DeletedUser26729

Mi-as permite sa incep eu cu textele Oscar, daca sunteti de acord. Cei la care am facut referire s-au suparat.
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Screenshot_10.png


Acesta fiind rezultatul, eu va multumesc pentru "organizat"!
 
Ultima editare:

DeletedUser47204

Ai rabdare, in curand o sa primesti la steaguri de ti se blocheaza pladtforma kinez
Is curios daca o sa intre toate intr-un print
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
si tu vrei sa-mi faci steaguri? :))
bun si asa, o sa dau o circulara pe tot serverul
poate, poate o sa va uniti toti contra 4 jucatori =))
 

DeletedUser47204

La cum sunteti voi obisnuiti in gasca voastra platformista, e suficient sa dau eu sa meri sa te lauzi ca a fost organizat pe voi

@ Apropo, am vazut ca ai reaparut pe .ro dupa ce a-ti inceput sa miscati ceva pe .net.. Sa inteleg ca ai reusit sa le faci la copii jucaria? Cam greu 3 lumi unde nu s-a vazut nici top 100 de la voi cand se apasa pe clasament. Deaia esti asa bine dispus si te dai asa mare jucator? Tu cu gasca ta din noobistan
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
dar nu este nici o problema
chiar te invit, intra pe un server si o dam noi 2 cu chitara pe spate :)) cu mine sau oricare dintre acesti 4 jucatori din wind
si cine ti-a dat tie importanta asta? nu cred ti-am pomenit numele in veci pe undeva deci de ce te bagi aiurea in seama cu mine?

aici pe ro am intrat doar sa ma distrez si asta fac, nu ai vazut jucatori in clasament pentru ca DT nu mai joaca pe ro si crede-ma ca nici unul dintre voi marii jucatori nu are vreo legatura cu asta :)
da, sunt bine dispus pentru ca ma distrati de minune la cati sunteti care vreti sa ne scoateti si la statistica nu prea se vede nici macar ca incercati sa faceti asta
 

DeletedUser47204

Incercam sa va scoatem?
Suntem la 40 de ore de voi.... laude cu minciuni :))
Sper ca peste vreo luna sa putem dezbate subiectu cu scoaterea... pana atunci poate mai vrei sa dai mesaje ca ne cedati satele
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
pai asa, stai la coada sa ne scoti :))
mai sunt trei sferturi de continent care vrea sa ne scoata inainte ta

si... cu invitatia mea cum ramane?... nu vrei sa-mi arati cat de bun esti 1 vs 1? vad ca eviti intrebarea...
 

DeletedUser47204

Daca as lua toate provocarile ce mi s-au aruncat in serios, ar trebui sa stau toata ziua lipit de pc

poate o sa va uniti toti contra 4 jucatori =))

Ce tot zici ca sunteti numa 4 si ca nu stiu ce... e vina mea ca v-ati imprastiat?
Asa de grozavi sunteti de a-ti ramas 4 samohicani... mai ai cativa pe harta dapai fi serios ca nu vin aia la tine sa te ajute

Tot postezi steaguri verzi primite de la inamici invinsi... asa profesor esti in jocu asta de nici macar nu ai avut inamici invinsi pana acuma, de nu ai invatat ca nu se dau verzi pentru inamici. Mai lansezi si provocari pe platforma goala
 
Ultima editare de un moderator:

ChineZeu

member
Scor reacție
37
am inteles :)) nu eu te-am provocat, tu te dai mare jucator sau mai mare de cat esti defapt

noi suntem 4, nu am intrat cu altcineva ;)
ceilalti 3 jucatori sunt jucatori pe care i-am luat pentru moral (sa te mai invat una)
si da... stiu despre paranoia voastra ca a intrat imprastiati DT si o sa se uneasca la final si etc. voi inca suferiti
atat de destept esti incat nu stii ca se da steag verde cand primesti realizari gold
si mai uitate o data la inamici invinsi ca am destui. ca nu am fost atacat pana acum ca sa am si la aparator nu este problema mea
totusi poate pe organizatul viitor luati sitter din AM sa imi arati iar cum se baga nobil gol langa curatare la 14ms
hai ca m-ai plictisit deja, te pup, pa:*
 
Sus