Discutii libere L67 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Salut


Cauta si cerceteaza ce inseamna a injura si de unde vine. Tu esti unul ce merita injurat ca multi altii... A injura e la ordinea zilei in orice tara civilizata, tu daca inca traiesti in ro e ok, te inteleg si nu te judec.
Asa e, la noi aici in Elvetia nu e civilizat. Hai plici de aici.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Tu, voi, ati luat un amarat de sat.
Mare branza.
Vad ca satu ala iti tine de foame luni bune.
Pune la semnatura ca mi-ai luat 1 sat sa nu uite lumea, sa se vada la fiecare post, sa nu mai fie nevoie sa precizezi la fiecare 2 postari cui i-ai luat tu un sat

Te a trezit brigada din somn? Mai apareti multi p aici?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mie imi place ca pe joc trimiteti delegatii si vreti sa faceti aliante cu noi si aici pe forumul extern va dati rotunzi ca ati luat sate de la noi la inceput de lume. Ca a trebuit pt fiecare sat luat de la noi sa atacati un trib intreg ... asta e rezultatul ... nu ati putut sa va castigati continentul.

Daca va cereti scuze toti inclusiv scamatescu pentru L53 poate va lasam sa jucati in pace pe urmatoarea lume :D
Zise fricosul care avea 10 suporti in jurul lui. Comentariile cu "ati atacat toti" sunt atat de stupide, cand tu ai n suporti langa tine sa te apere.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Asa e, la noi aici in Elvetia nu e civilizat. Hai plici de aici.

Sunt la 30 km de Elvetia. Minti pe cine nu trebuie. Ia o de la 1930 in leg cu Elvetia si vezi cine au fost elvetienii cu adevarat, domnule. Iti dau un spoiler: au fost juma green juma gentle. Asta e istoria Elvetiei. Faza cu Elvetia tara cea mai buna in care sa traiesti acum e o minciuna totala. O minciuna in stil green. Mentine te cu parerile doar la nivel de joc, in rest s a inteles ca esti clasicul om.
 

DeletedUser46527

Si k'ul tot nu l-ati castigat :)) si asa mai pierdeti inca o lume
 

DeletedUser3547

Sunt la 30 km de Elvetia. Minti pe cine nu trebuie. Ia o de la 1930 in leg cu Elvetia si vezi cine au fost elvetienii cu adevarat, domnule. Iti dau un spoiler: au fost juma green juma gentle. Asta e istoria Elvetiei. Faza cu Elvetia tara cea mai buna in care sa traiesti acum e o minciuna totala. O minciuna in stil green. Mentine te cu parerile doat la nivel de joc, in rest s a inteles ca esti clasicul om.
:)))))))))) JESUS CHRIST :)))))))))))
http://bfy.tw/a3h
Mah, tu esti cu Braila si va prajiti de ceva vreme?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sunt la 30 km de Elvetia. Minti pe cine nu trebuie. Ia o de la 1930 in leg cu Elvetia si vezi cine au fost elvetienii cu adevarat, domnule. Iti dau un spoiler: au fost juma green juma gentle. Asta e istoria Elvetiei. Faza cu Elvetia tara cea mai buna in care sa traiesti acum e o minciuna totala. O minciuna in stil green. Mentine te cu parerile doar la nivel de joc, in rest s a inteles ca esti clasicul om.
Arde invidia in tine de-o viata.
 

DeletedUser29124

Obiectivul vostru e sa ma faceti sa va injur ca sa mi iau al nu stiu catelea master ban cred. Sunteti niste persoane oribile, manipulatoare si obositoare ce ar merita injurate din adancul inimii pana la infinit. Injuraturi din care n ati iesi vii, pacat ca aceasta societate apara prostia si nu actiunea contra prostiei, aveti mare noroc.

Bro...Esti sigur ca ti-ai luat pastilele care trebuie?:confused:
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Nu pot, inca. Sa dam bataie la platformisti si apoi plec linistit.

si cand o sa incepeti?

E foarte obositor sa descifrez ce scrii, timpurile alea... uuuuh :) e greu...
Pepsi te-a tinut sa nu ma scoti la margine? Pai cand eu aveam 5 sate mari tu abia aveai 3 barbare luate si un sat ciugulit poate de la un inactiv. La inceput spuneai ca ai intrat sa faci pp si sa cresti satul pentru Pepsi, acum delirezi si spui ca ma scoteai tu pe mine?
arata-mi barbarele "te rog" si compara-le cu internele voastre
daca intram sa-i cresc sat lui pepsi eram cu el si daca te uitai pe harta noi am intrat langa fame, am dat realocare aici ;) (mult mai departe de pepsi)
si da, te pulverizez. esti zero ca "jucator" si numai
Cu ce ai ajutat tu/wind contra green?

004 (567|526) K55 2,183 Ciupan3zu [Green] ChineZeu [Wind] 2018-12-19 07:01:01
Adevarul ca daca nu luai satul asta ma innobila green!
**005** (554|527) K55 7,482 ksi225 [Green] alex2peu [ATO!] 2018-12-08 08:20:11
Nu stii tu d-astea... Dupa ce l-am scos pe ksi zona mea era safe; dar nah, tu poti sa minti in continuare, voi aveati pna cu green si in acelasi timp voi ajutati contra green, hahaha...
pe satul luat de mine erau 2500 lancii si spade
tu dupa ce ai luat acel sat ai facut +100 inamici invinsi vezi tu... eu nu dorm ca tine, eu urmaresc harta
voi nu stiti cum sa va justificati esecurile si gata wind erau cu green de la inceput
noi avem inamici invinsi de la inceputul lumii pe green, pe dacia, pe foa si chiar si pe want ;)
noi nu am vrut pna cu want dar pentru pepsi a trebuit sa fac, el e singurul motiv pentru care multi dintre voi se mai pot da zmei pe aici
Faci referiri strict la mine? Tu nu ai cum sa intelegi ca lumea care are facultate mai are si examene etc., splituri si vrajeli oricine poate in ziua de azi, dar "go go go", poti sa afirmi ca nu stiu sa fac daca te incalzeste pe tine asta. Poti sa-l intrebi pe goloie ca niciodata nu am avut sitter pe 60, ca deh, nu eram in sesiune... Dar nu stii tu d-astea. Vad ca l-ai adus in discutie si pe tatal meu... Eu inteleg ca la tine la Tichilesti sau Geangoesti cum s-o numi, va legati de familie, dar aici esti pe un forum, incearca sa pastrezi bunul simt!
ce sesiune si ce examen ca jucai cs la fiecare organizat si voiai sitter?...
sau cand erai la facultate si mi-ai raspuns pe skype si erai cu tatal tau in garaj?...
nu am nimic cu familia ta, doamne fereste! aici zic doar cat de mincinos poti fi

Acestea fiind spuse, esti doar un mascarici care viseaza ca a facut si a dres, cand defapt doar a crescut pe spatele Wanted-ului. Acel pna a fost facut pentru voi nu pentru noi, eu din prima zi am vrut sa va atac, dar nah, Pepsi a zis ca-i cresteti sate...
In final tot la margine ajungeti, cu tot cu platforma aia a voastra. Am vazut si cat de bine atacati fara ea, de rasul curcilor, ati atacat si voi si green cand eram eu sitter la elzin, si ati luat ciuciu :)); cand am dat organizat pe voi ati scazut adeziunea unde am atacat eu, nu va iesea cu platforma antisplitul?:) Fara platforma aia esti nul pe jocul asta, fara platforma ma joc cu tine, te bag in buzunar.
da, visez... de asta tribul meu se numeste dream team:) si se pare ca am facut si am dres destul daca tot pomeniti DT-ul dupa 2-3 ani de cand nu mai joaca pe ro :)
si cum sa zica pepsi ca ii crestem satele daca primul lui mesaj a fost sa facem pna si nu am vrut sa venim in want precum toti suportii vostri? si parca mai sus ai zis ca eram cu green... hai termin-o cu mincinuile :))
sa te invat o treaba, daca satul este gol mai bine scazi adeziunea de cat sa aperi, sau inca plangi nobilii?
data viitoare astept sa bagi si sprijin in coada, doar asa... ca sa te mai invat cum se tin satele :))
si vezi ca antisplitul este ala pe care trebuie sa-l faca agresorul intre nobilii lui, mai cere lectii de la aia care stiu jocul

cred ca de aici se denota ce fel de "jucator" esti
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu poti sa aberezi cat vrei, nu ii pasa nimanui de povestile tale inventate. Auzi la el, ma scotea el pe mine :))) faceai nobili pe barbare? :)))
 

DeletedUser47204

Ahaha kinez :))))))
Tu mare jucator?
DT de 3 ani nu mai joaca pe RO?
Ne amintim de ei pentru ca erau buni? ma noob sunteti amintiti doar ca si scriptari :))

Doamne cat ai putut sa aberezi intr-un singur post, ai merita ban pe extern de la atata minciuna, tre facuta o regula ceva

Oh si inca ceva.. FOA nu se bat pe doua granite.. inca FAME nu a inceput sa dea in FOA, am avut de scos pepsi fanta cola si ce a mai fost pe aici
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Tu poti sa aberezi cat vrei, nu ii pasa nimanui de povestile tale inventate. Auzi la el, ma scotea el pe mine :))) faceai nobili pe barbare? :)))
tu ai de zis doar ca am luat barbare pe care defapt nici nu le-am luat
de cand exista twstats nu mai poti minti pe acest subiect
povesti inventate? e de ajuns sa te uiti pe twstats la inamicii mei invinsi si la ai tai chiar si acum
si restul e de ajuns sa se citeasca prostiile pe care le zici, ca nu stii nici macar cum se numesc lucrurile de pe jocul asta
ti-am dat deja prea multa importanta si vad ca te ameteste chestia asta :)

Ahaha kinez :))))))
Tu mare jucator?
DT de 3 ani nu mai joaca pe RO?
Ne amintim de ei pentru ca erau buni? ma noob sunteti amintiti doar ca si scriptari :))

Doamne cat ai putut sa aberezi intr-un singur post, ai merita ban pe extern de la atata minciuna, tre facuta o regula ceva

Oh si inca ceva.. FOA nu se bat pe doua granite.. inca FAME nu a inceput sa dea in FOA, am avut de scos pepsi fanta cola si ce a mai fost pe aici
tu iar te bagi in seama cu mine?... si iar o faci aiurea...
eu nu am zis motivul pentru care va amintiti voi de DT dar se pare ca il stii tu, si asta aparent face parte din realizarile mele si despre asta era vorba :)
hai... la alta masa!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ahaha kinez :))))))
Tu mare jucator?
DT de 3 ani nu mai joaca pe RO?
Ne amintim de ei pentru ca erau buni? ma noob sunteti amintiti doar ca si scriptari :))

Doamne cat ai putut sa aberezi intr-un singur post, ai merita ban pe extern de la atata minciuna, tre facuta o regula ceva

Oh si inca ceva.. FOA nu se bat pe doua granite.. inca FAME nu a inceput sa dea in FOA, am avut de scos pepsi fanta cola si ce a mai fost pe aici

Tu sfantule :) citeste ultima parte ce mi-ai scris pe skype legat de alex2peu :) spune aici cum faci logari in stil houdini si promit ca nu poatez cateva zeci de printuri in care de ce acuzi pe altii le cam faci si tu :D


 

DeletedUser47204

tu iar te bagi in seama cu mine?... si iar o faci aiurea...
eu nu am zis motivul pentru care va amintiti voi de DT dar se pare ca il stii tu, si asta aparent face parte din realizarile mele si despre asta era vorba :)
hai... la alta masa!

Pai cineva tre sa iti puna stop ca ajungi la super mega aberari

@ursule tu joci pe 67 sau care-i faza? nu am cum sa citesc pe skype tinand cont ca esti blocat
A picat smecheria cu stamatescu acu meri la deteisti sa ceri capuri?
Asta tii introducerea sa te bagi in seama? Da-le direct mesaj pe joc nu te mai baga pe aici ins eama ca nu ai nici in can nici in maneca cu topicu asta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pai cineva tre sa iti puna stop ca ajungi la super mega aberari

@ursule tu joci pe 67 sau care-i faza? nu am cum sa citesc pe skype tinand cont ca esti blocat
A picat smecheria cu stamatescu acu meri la deteisti sa ceri capuri?
Asta tii introducerea sa te bagi in seama? Da-le direct mesaj pe joc nu te mai baga pe aici ins eama ca nu ai nici in can nici in maneca cu topicu asta


Nu am avut nimic cu stamatescu ca sa pice ceva stai calm, si de ce ma intrebi daca joc pe 67 si dupa zici ca am avut ceva cu ala ?:))

Iar pe skype degeaba ai dat block, este mesajul tau de la tine catre mine in perioada cand vorbeam cu 2peu de faza de pe 60 unde ati pus mail cu numele meu pe contu lui

http://prntscr.com/mhg6lh

Daca vrei mai am cateva intersente dar este aiurea sa fie folosite aici unde acuzi pe altii de ceva ce ai si tu :( esti ca aia “hai sa ne batem, si dupa suni la politie”
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu am avut nimic cu stamatescu ca sa pice ceva stai calm, si de ce ma intrebi daca joc pe 67 si dupa zici ca am avut ceva cu ala ?:))

Iar pe skype degeaba ai dat block, este mesajul tau de la tine catre mine in perioada cand vorbeam cu 2peu de faza de pe 60 unde ati pus mail cu numele meu pe contu lui

http://prntscr.com/mhg6lh

Daca vrei mai am cateva intersente dar este aiurea sa fie folosite aici unde acuzi pe altii de ceva ce ai si tu :( esti ca aia “hai sa ne batem, si dupa suni la politie”
Poate vorbeai despre mine, cu mine clar nu vorbeai :)
 
Sus