Discutii libere L67 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
Poate vorbeai despre mine, cu mine clar nu vorbeai :)

Daca te uiti cateva pagini in spate vorbeam cu tine iar tu raspundeai ( pe acest subiect ) iar el cand a vazut ca nu recunosti mi-a scris chestia asta pe skype dar era blocat atunci si mi-a aparut dupa ce l-am scos de la block... ideea ii ca ai avut mailu trecut cu numele meu si am fost acuzat de ceva ce nu am facut, dar de vandut tot te-ai vadut :)))

Totusi stie cineva cum se schimba ip ? Adica este legal cu asa ceva ? :(
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bla bla, iar latri sa te afli in treaba. Dovedeste ca l-am vandut daca vrei sa faci ceva util, daca nu...continua sa aberezi, vad ca esti expert.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Uite ce zice noul tau stapan si vezi cand ti-am pus print cu ce scrie pe extern pe lumea 60 .. pagina 62 parca :) altfel cum putea sa aibe contul tau un mail cu numele meu ? Si sate cedate la mnk in perioada aia iar dupa ce a fost recuperat a intrat inapoi in dk :) trebuie dovezi la asa ceva ? Cine stie cu cine ai facut afaceri si unde dar contul tau a fost in maini la scama iar prin acei oameni au facut ce au facut sa iti zboare niste sate iar dupa contul a revenit iar in dk, ciudat nu ?
 

DeletedUser46527

stati linistiti in cateva saptamani o sa vada ca si pe lumea asta nu are ce sa fac 2peu si o sa caute cumparator
 

DeletedUser46527

cand am fost eu in porum ? ma confunzi cu seful tau scamatescu ... cum sa iti vinzi contu si dupa sa comentezi cu tupeu aici pe forum ? ce caracter ai tu?
 

DeletedUser47204

Nu a fost vandut contu.. nu mai vb prostii..
Am presupus eu gresit ca nu stiam toata povestea

Iulian tu ai jucat in Green pe 60.. in loc sa acuzi pe barfe nu mai bine intrebi aliatii? Ei tiar fi spus 100% cum sta treaba
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Eu zic sa lasati magariile astea si sa va vedeti de treaba,niciunul nu e usa de biserica...
Tot comentati pe aici,si tocmai voi ati dat parole de la unele conturi la care aveati acces din diferite motive pentru razbunari personale,asa ca e cam nasol sa iesi pe aici si sa acuzi pe altii de unele lucururi facute chiar de unii din voi.
Vedeti.va de joc pe harta,oricum lucrurile astea nu se vor stopa vreodata,asta si din vina sistemului de support care nu a dat sanctiuni sau unele au fost mult prea indulgente,neincurcandu.i deloc cu ceva pe cei care le.au comis.
Asa ca referiti.va strict la razboaiele de pe harta si lasati lumile mult apuse.
Succes Fame si Shock!!! Poate vor ajunge sa se bata,ar fi interesant:))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dintr-o cearta personala nu are rost mai multe printuri pe aici, doar ca la fiecare mesaj in care se acuza de ceva nu o sa ma pot abtine si poate scap ceva pe aici :) din fericite sfantul skype are o chestie interesanta daca stai pe versiunea veche (pastreaza si conferintele de unde ai iesit) iar acolo au ramas cateva amintiri. Scama draga, spune cum sta treaba cu premiul nobel ? Nu de alta dar la schimbatul ip-ului ocolesti sa zici ceva :)) cred ca ii cazul sa iti cauti scaunul in biserica si sa te asezi pe el (au numere in caz ca nu iti aduci aminte care este) in cazul in care nu il gasesti si vrei sa te ajut sa imi spui iar eu te ajut asa cum ai fost ajutat de altii sa vezi cand era intuneric (te-ai prins ? 54 style) :D ce bine ii sa ai o arhiva cu fiecare lume in parte. Cum era melodia aia ? “Iti mai aduci aminte....” ceva de genu :) acuma fugi la zniky si spunei ce coada de matura mi-ai dat in cap sa imi revin ca tare imi doresc sa va fac prezentarea pentru cine nu va stie. Intre timp ai varianta spovedaniei, nu trebuie sa imi spui pacatele pentru ca le stiu pe toate... doar trebuie sa stai sub patrafir pana iti sunt iertate

Cius
 

DeletedUser33394

Prea multi retardati pe jocul asta:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Ba eu ma retrag de pe extern, am de gand sa va rup franele pe harta la toti comentatorii
Is pe L67 in Fame, va astept cu drag
O seara buna
 
Sus