Discutii libere L67 !

DeletedUser49158

Ooo, Br, ce faci fra? Ai facut rost de telefonul de care discutam pe privat?...

Cand eu aveam telefon tu vorbeai prin biletele,eu ce sa fac stau privesc cum marii verzisori din castigatori de lumi(10 locuri ca daca cereau mai multe erau innobilati de mnk :)))) au ajuns doar sa incurce castigatorii de lumi,apropo va sta bine la margine obisnuiti-va cu ea :)))))
 

DeletedUser46527

daca prin incurcarea castigatorilor te referi la tribul tau ,esti penibil :))
 

DeletedUser49158

daca prin incurcarea castigatorilor te referi la tribul tau ,esti penibil :))

Pai voi daca intrati sa incurcati doar nu va credeti castigatori de lumi :)) si pe langa voi aveam sanse la castigarea lumii,dar din pacate pepsi s-a agitat prea tare si a facut poc :)) voi sunteti gen triburile mici de la un timp 300,off si va dati mari mafioti :)))))
 

DeletedUser46527

tin sa iti amintesc ca si pe l60 am intrat "sa va incurcam" si ce sa vezi ..ati disparut iar noi am inchis lumea :))) deci mintete frumos in continuare ...te cred ca este greu sa accepti realitatea
 

DeletedUser49158

tin sa iti amintesc ca si pe l60 am intrat "sa va incurcam" si ce sa vezi ..ati disparut iar noi am inchis lumea :))) deci mintete frumos in continuare ...te cred ca este greu sa accepti realitatea

da,corect...doar 10? cica daca cereati 11 locuri nu mai inchideati lumea :))))
 

DeletedUser46527

nu stiam ca te pasioneaza asa tare lumile unde ai fost infrant
 

DeletedUser46527

pana una alta demonstreaza ceva te harta ca pana si cei din Foa rad de tine :))
 

DeletedUser49158

eu nu am fost infrant,nu am jucat pe 60,am jucat putin si dupa am lasat satele ca nu aveam timp :) uita-te mai bine daca nu vezi,spune-i lui tache sa-ti imprumute ochelarii,iar voi sunteti 0 pentru-ca conteaza parerea unora care sunt 0 pentru voi :))) credeti ca-mi pasa ce zic unii care nu stiu sa cerceteze caii ?:)) si nu-mi spune mie ca ma pasioneaza lumile unde am fost infrant ca pe voi va pasioneaza foarte tare 53 :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
eu nu am fost infrant,nu am jucat pe 60,am jucat putin si dupa am lasat satele ca nu aveam timp :) uita-te mai bine daca nu vezi,spune-i lui tache sa-ti imprumute ochelarii,iar voi sunteti 0 pentru-ca conteaza parerea unora care sunt 0 pentru voi :))) credeti ca-mi pasa ce zic unii care nu stiu sa cerceteze caii ?:)) si nu-mi spune mie ca ma pasioneaza lumile unde am fost infrant ca pe voi va pasioneaza foarte tare 53 :)))
Da' steagurile le-ai retras?
 

DeletedUser49130

O lume pe care Fame o castiga fara sa lupte bine "bajeeeeeti"!!
 

DeletedUser49130

Hai bajeeeti faceti pariu care sunteti scosi primi. Cei care pierd se lasa de triburile for ever si doneaza toate pp-urile castigatorilor!
 

DeletedUser49158

te doare tare ca nu ati reusit sa ne scoateti ..noobilor :))

V-am scos odată doar nu va alergam pe harta in margine :)) nu călătorea nobilul unde v-ați ascuns,ați dat și de fullul lui dsa in margine?:))) Cum zicea alin gentle-green forever :))))) sunteți gâștele noastre la orice ora
 

DeletedUser49158

Magda alerga și Zeus era la ski uitase că trebuie să i facă split lui dsa :)) și s-a ambitionat să învețe să facă auto,de-asta nu l-au mai lăsat să de-a realocare împreună cu ei că nu știe să facă auto:))))
 
Sus