Discutii libere L67 !

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Cand Green se batea cu tot k-ul altii inca vanau interne si barbare hai sa ne vedem fiecare de treaba lui mai bine;)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Si totusi, asta e adevarul, doare ciupanezule?:)) noroc cu pna la united ca altfel nici realocare nu dadeati.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu mai există PP,le-a consumat dsa pe cursul triburile.ro pentru autosplit:))))
Magda alerga și Zeus era la ski uitase că trebuie să i facă split lui dsa :)) și s-a ambitionat să învețe să facă auto,de-asta nu l-au mai lăsat să de-a realocare împreună cu ei că nu știe să facă auto:))))
Eu n-am nevoie sa joace nimeni pentru mine, spre deosebire de tine, noobule.
Mult, prost si fara rost.
giphy.gif
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Si totusi, asta e adevarul, doare ciupanezule?:)) noroc cu pna la united ca altfel nici realocare nu dadeati.
noroc ca un trib cu 300 de sate pe vremea aia a avut pna cu tribul de deasuprea lui, ca astia de pe k-ul lor n-au avut potenta sa-i scoata singurei :D trebuia sa vina United sa-i scoata pt ei :D wtf, penibil :))))

ca pana acum green au fost deja innobilati primii

eu vad ca sunt pe harta exact de unde am plecat, si in spatele meu toata gasca , nu stiu ce zici tu acolo :)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Alex a-ti scos satele dintre voi ;) Inca suntem pe harta; ) asteptam sa ne scoateti ,dar la cum atacati ne apuca anul nou ;) bafta in continuare
 

DeletedUser49158

Eu n-am nevoie sa joace nimeni pentru mine, spre deosebire de tine, noobule.
Mult, prost si fara rost.
giphy.gif


pe asta nu ai nimerit-o bro :)) pentru mine n-a jucat niciodata nimeni :) din contra eu am jucat pentru altii :) nu am avut sitter niciodata,nu m-am scuzat pe timp cand am pierdut vreun sat :) cand n-am avut timp am cedat satele si am plecat de pe lume sau nu am intrat deloc,noob esti tu care nu sti sa faci un auto si te scuzi pe timp chiar tu care cand joci esti on 24/24,cand inveti sa faci auto la 4 nobili,vi la mine sa te invat cum se face la 2 :)
 

DeletedUser49158

noroc ca un trib cu 300 de sate pe vremea aia a avut pna cu tribul de deasuprea lui, ca astia de pe k-ul lor n-au avut potenta sa-i scoata singurei :D trebuia sa vina United sa-i scoata pt ei :D wtf, penibil :))))



eu vad ca sunt pe harta exact de unde am plecat, si in spatele meu toata gasca , nu stiu ce zici tu acolo :)

ca tine bat o armata
 

DeletedUser49158

1. eu nu joc singur, nu-s vreun MVP, eu joc intr-un echipa
2. nu ai reusit pe nicio lume nici macar sa te atingi de mine :) Eu zic sa te calmezi, ca-i doar gura de tine

intr-o echipa* ca tot sunteti mari filosofi
pe 53 te-am violat,nu-ti aduci aminte?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
intr-o echipa* ca tot sunteti mari filosofi
pe 53 te-am violat,nu-ti aduci aminte?
Scrisesem prima data trib si am schimbat. Greseala mea :) Nu cred ca m-a violat nimeni pe 53, singurul care poate avea curajul sa comnteze de lumea aia este romeo, este singurul care mi-a creat probleme pe granita :)
 

DeletedUser49158

Nu stiu unde e romeo ca sa-mi confirme,o fi cu julieta :))
tu esti slab oricum fra
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Esti capabil sa iei sate de la un barbar cu nume? Ca la capitolul dialog civilizat nu am cu cine abia legi 2 cuvinte ai aceleasi replici de maidan schimba placa si tu incearca sa fi om si inceteaza sa nu te mai lingi pe fata:)) te las linistit in lumea ta tu mare jucator succes noapte buna .
 
Sus