United VS Shock & Fame

  • Autor subiect DeletedUser48346
  • Data de început

CVRares.*

member
Scor reacție
0
A deci jumate gentle o sa castige o sa aiba loc in tribul castigator,iar cei din shock sau o parte din fame ce au muncit o sa ramana pe dinafara,am inteles. Mereu cei ca voi care se plimba printr-un trib sau altul toata lumea au de castigat vad

Nu esti primul care spune asta, hai sa zicem cum stau lucrurile. Nu vom avea locuri in tribul final pe 67, au fost anumite acorduri. Poti sa plangi acum in continuare si sa cauti alte motive in mintea ta de jucator mediocru. Cand unu inca o da cu trofeele astea se intelege valoarea lui. Dai somn.


off
 

Unloving

member
Scor reacție
1
A deci jumate gentle o sa castige o sa aiba loc in tribul castigator,iar cei din shock sau o parte din fame ce au muncit o sa ramana pe dinafara,am inteles. Mereu cei ca voi care se plimba printr-un trib sau altul toata lumea au de castigat vad

De ce au unii acces la internet?:))
 

DeletedUser49138

De ce au unii acces la internet?:))
Nu am idee de ce ai acces la internet,chiar nu am idee.Cand plangeai la alin sa rupa alianta cu green ca voi nu erati capabil sa ii scoateti? Prin toate mesajele plangeai ca alin nu raspunde , ca cine e sitter la alin si mai intrii aici Oare de ce ?Oare de ce ai acces la internet?
 

DeletedUser49138

LovingBeer ai intrat la interne ?Sau le cedezi de buna voie ca iti iau astia accesul la internet?
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Da, de ce sa nu-i laudam pe Fame si sa ne luam de Shock, desi organizatul Fame pe United a fost impreuna cu Shock:))

Totusi, familia Fame-Shock va multumeste pentru felicitari.

Cu ce cont joci uni?

LovingBeer ai intrat la interne ?Sau le cedezi de buna voie ca iti iau astia accesul la internet?

Loving a dat dovada ca desi multi il faceti backstabber si tradator, are cuvant.
Dupa cum a zis si el, intelegerea cand au venit in fame a fost ca nu vor primi locuri la final, si el a ales sa cedeze satele acum.
 

DeletedUser49138

Da, de ce sa nu-i laudam pe Fame si sa ne luam de Shock, desi organizatul Fame pe United a fost impreuna cu Shock:))

Totusi, familia Fame-Shock va multumeste pentru felicitari.

Cu ce cont joci uni?



Loving a dat dovada ca desi multi il faceti backstabber si tradator, are cuvant.
Dupa cum a zis si el, intelegerea cand au venit in fame a fost ca nu vor primi locuri la final, si el a ales sa cedeze satele acum.
Eu sunt mic ,nu are rost numele.
Pai a zis mai bine le cedez eu acuma decat sa ma bage la interne mai tarziu,plangea prin mesaje sa scoatem pna-ul cu green ca ei nu sunt capabili sa ii scoata.
Pai atunci felicitari familiei Fame-Shock,speram sa ne vedem si pe alte lumi.
 

piterake

member
Scor reacție
0
Mai stam si noi pe harta cateva zile ce sa facem Felicitari Fame pentru organizatele date. Shock mai au de invatat.

corect,Shock mai are de invatat! deaia l am scos pe haisal si exod la foc automat ca au atacat si fame,deaia pana acum suntem tot pe plus in razboiul cu voi,datorita lui Fame...a fost primu organizat comun...da pana acum cred ca Shock va invatat pe voi (united) cum ii sa dati organizat pe noi si tot noi sa fim pe plus cu voi!

asa ca lasa aberatiile ca totusi am aratat pana acum joaca pe harta! nu joaca de culise ca altii!
 

DeletedUser13059

haisal si exod aia au fost scosi acu 1 luna :)) defapt singurii care au fost scosi ... pitereeeee :)))

acu cateva luni din fame se auzea ca toti jucatorii sunt la shock, acuma dupa recrutari shock sunt aia parliti :)) ce lume trista
 

piterake

member
Scor reacție
0
aberatii! discutii inutile :) nu mai stiti ce sa faceti si poc,iesiti pe extern sa incercati sa bagati bete in roate cand deja va cheama lumea 69 sau 70 cine stie! :) se pare ca dupa organizatu comun shock si fame! cam cativa jucatori maricei din united au dat birt cu fugitii! trist pt voi :D las sa fim noi aia parliti cum ziceti voi,ce sa facem! mergem inainte...parliti astia v au tinut piept destul timp si de avansat pe harta v au cam impus! multumim de participare,cand veti reusi la un organizat sa fiti pe plus cu cel putin 20 de sate,atunci sa mai veniti sa comentati...pana atunci,ciocu mic si joc de glezne!

cat despre noi astia parliti,v am scos cativa jucatori activi si maricei de pe harta! pe cand voi,jucatori activi si maricei nu ne ati scos,doar v ati dat cu capu de ziduri :))
 

DeletedUser13059

ungure, eram in acelasi trib :)))) doamne hahahaha

ziceam doar ca un mare jucator se plangea ca acolo sunt 7 oameni si in shock sta baza iar acum dupa recrutat ii invers si ati ajuns parliti, vrei print cu discutia de pe skype ? poate asa pricepi :))))
 

piterake

member
Scor reacție
0
apai satana mai stie cu cate conturi esti :D

asta e,suntem parliti :)) ce sa mai zic...da mi ai putea trimite discutia pe skype sa clatesc si eu ochii :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Eu sunt mic ,nu are rost numele.
Pai a zis mai bine le cedez eu acuma decat sa ma bage la interne mai tarziu,plangea prin mesaje sa scoatem pna-ul cu green ca ei nu sunt capabili sa ii scoata.
Pai atunci felicitari familiei Fame-Shock,speram sa ne vedem si pe alte lumi.
Iar ai iesit sa behai :))) Ce amuzanti sunteti cand behaiti asa niste aberatii, nici Veorica nu va intrece.
 

DeletedUser48346

Mai stam si noi pe harta cateva zile ce sa facem Felicitari Fame pentru organizatele date. Shock mai au de invatat.

uniqikk te contrazic aici.
Din punctul meu de vedere Shock merita cele mai mari Felicitari.
Fiecare tinem la echipa noastra fie Shock fie United , dar trebuie sa recunoastem ambele tabere ca razboiul dintre United si Shock a fost foarte frumos si echilibrat pe tot parcursul jocului.
United si Shock au fost doua Stanci puternice si nici una dintre cele 2 tabere nu au reusit sa avanseze cum isi doreau.
Razboiul dificil pe 67 la dus Shock si merita felicitati pentru acest razboi frumos cu nervi , injuraturi si bineinteles jucatori din ambele tabere care au recunoscut de ce Fame a prins asa mare avans fata de United si Shock.
Repet United si Shock sau lovit exact ca doua stanci una de ceealalta.

Fame a avut lume foarte usoara pe 67 , nu au avut nici un obstacol si de aceea este diferenta respectiva.
Eu cred ca meritele le au Shock in special pe 67 unde a dus un razboi greu si inca duce cu United.
Inamici invinsi ( Trib ) aparator

Impreuna pana la capat 233,45 Mil.
We Will ShocK You 171,01 Mil.

Hall of Fame 65,64 Mil.

Inamici invinsi ( Trib) agresor

Hall of Fame 184,40 Mil.

We Will ShocK You 132,13 Mil.


Impreuna pana la capat 100,95 Mil.

Repet United si Shock au dus greul pe 67 si dorim sa felicitam Shockul pentru munca depusa.
United inca este pe harta si vom incerca sa ramanem cat vom mai rezista. Este destul de dificil din moment ce toata harta este Rosie , dar suntem pe harta , existam si vom fi!:).
Asa vad eu lucrurile si aceesta este adevarul !
 
Sus