Moderatorii va raspund (discutii libere)

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Buna ziua,

Cum pot să ajung pe lumea 65 în K55 !?

Mulțumesc !
Presupunand ca poti da relocare, poti da relocare fie catre un prieten care se afla deja in K55 sau in directia respectivului continent desi nu exista o garantie ca o sa fii in K55 cu ultima metoda.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
https://forum.triburile.ro/index.php?threads/concurs-de-fotografii.49267/


Mai participa cineva la concursul asta de fotografie? Ca sa stiu daca am sanse sa castig si eu un concurs ,la voi aici :D Am vazut ca data trecuta, castigatorul a avut un noroc chior ,poate am si eu norocul asta neparticipand alti utilizatori :D Am o fotografie superba ,din Israel :D


E mai frumos cand ai competitie :D Mai bine imi trimiti mesajul cu fotografia respectiva ca sa te inscriem la concurs si vedem la final cati sunteti si care vor fi cele mai apreciate imagini :p
 
Ultima editare:

DeletedUser49052

Eu cum pot sa intru pe contul vechi? Nu mai stiu parola in joc si mi-a schimbat nick-ul cineva.. Parola de pe forum nici atat..
 

DeletedUser45264

Am voie sa fac un cont pe care sa-l tin la impartirea legaturii de internet si pe sitter, doar in scop de a modera academia propriului trib ?
 

DeletedUser45264

Buna seara,

Am o intrebare legata de joc, Daca le dau circulara “colegilor” din tribul inamic, ca o glumita cu un video gen :
este banabil ?
Nu este nimic jignitit si din cate am citit nu incalca nici o regula , dar vreau sa ma asigur.

Multumesc.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
:D Ca mai am si eu nevoie din cand in cand de ajutor ,e bun si contul asta pe extern de ceva . Explicati-mi si mie, rogu-va frumos ,ce mama dracu trebuie sa fac la misiunile astea cu craftare si carte de retete? Am vazut la americani ca sunt misiuni si m-am logat iar aici pe joc ca sa vad pe romaneste despre ce este vorba . Dar mai rau m-am bulversat . Sa le folosesc si eu la americani ,dracu ,sa nu mor prost ca n-am craftat :D Cum dracu le combin ? Lingourile alea de staniu si otel ca sa iasa ce? E pe undeva explicatii in limba romana ca sa le sparg mufa la americani? Cand ma duc acolo, vreau sa fiu cel mai al dracu alchimist ....hahaha
 

DeletedUser49265

Buna,doresc sa gasesc motivul ptr care,nu mai reusesc sa pot juca Triburile pe lumea special,dece ?
 
Sus